2018.10.28. 15:30

Hatgólos Szpari-döntetlen

Nyíregyháza - A Nyíregyháza Spartacus fordulatos meccsen ikszelt hazai pályán a Tiszakécskével.

Labdarúgás: NB II., 14. forduló

Nyíregyháza Spartacus–Tiszakécske 3–3 (2–2)

Városi Stadion, 960 néző, v.: Csonka (Punyi, Márkus)

Spartacus: Fadgyas – Nagy J., Fodor, Pejovic, Forró (Daru, 83.) – Kártik (Polényi, 66.) – Ötvös (Dragóner, 56.), Bakos, Pekár, Rezes – Hornyák. Vezetőedző: Lengyel Roland.

Tiszakécske: Molnár M. – Huszti, Kardos, Sváb, Köböl (Szabó L., 62.) – Mihály (Kirchner, 67.), Tölgyesi (Oláh, 75.), Ludánszki, Kocsis – Károly, Batizi-Pócsi. Vezetőedző: Szabó István.

Gól: Pekár (30., 73. – a másodikat 11-esből), Rezes (39.), ill. Huszti (32.), Tölgyesi (37.), Mihály (43.).

30. perc: Forró Gyula lépett meg a bal oldalon, majd Pekár Lászlóhoz passzolt, aki közelről betalált, 1–0.

32. perc: jobb oldali szabadrúgás után a kapu előtti kavarodásban Huszti Andrásról pattant a kapuba a labda, 1-1.

37. perc: Tölgyesi Viktor kapott jó labdát a kapu előterében és nem hibázta el a lövését, 1–2.

39. perc: Hornyák Marcell a labdaszerzését követően pontosan adott be jobb oldalról, a passzra érkező Rezes László egalizált, 2–2.

49. perc: Batizi-Pócsi Balázs kísérletét még hárította Fadgyas Tamás, a kipattanóra érkező Mihály Dávidéval már nem tudott mit kezdeni, 2–3.

73. perc: a vendégek kapusa szabálytalankodott Hornyák Marcellel szemben a 16-oson belül, a 11-est Pekár László értékesítette, 3–2.