2018.10.01. 08:41

"Ma volt egy igazi csapatom, ráadásul a kapusunk úgy fogott, mint húsvétkor a krepp-papír"

Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 8. fordulójának mérkőzéseit rendezték hétvégén.

Szabolcsveresmart–Gergelyiugornya 3–3 (2–2)

Szabolcsveresmart, 200 néző, v.: Király.

Szabolcsveresmart: Hosszú – Bódi (Jónás K.), Szoboszlai, Nagy, Szemán, Szabó (Jónás K.), Rostás, Dócs, Meggyesi, Kertész (Jónás A.), György. Edző: Tara Sándor.

Gergelyiugornya: Szabó – Balla, Peregrin, Czirják (Lakatos A.), Deskó (Balázs), Járomcsák (Horváth M.), Mándi, Mokri, Ducsi, Zán, Csonka. Edző: Czirják József.

Gól: Szemán, Szoboszlai 2, illetve Czirják, Csonka 2. Ifi.: 5–1.

Tara Sándor: – Gratulálok a fiúknak, jó mérkőzést játszottunk, igazságosnak tartom a döntetlent. Az ifiknek is gratulálok, megszerezték első győzelmüket.

Czirják József: – Úgy látszik, most egy kicsit gödörben vagyunk, de egyszer majd csak kilábalunk belőle. Ez is egy olyan meccs volt, amit gólokkal kellett volna megnyernünk, de találatainkra hamar jött a válasz. Így végig küzdöttük, de nem tudtunk nyerni.

Záhony-Tiszaszentmárton–Vaja 3–2 (1-0)

Záhony, 250 néző, v.: Szabó.

Záhony-Tiszaszentmárton: Csiki – Zán, Iván, Lupcsa, Sárkány (Pálinkás), Setét, Tóth, Kázsmér (Orgován), Balogh, Pálosi (Huzdik), Angyal (Vantyuch). Edző: Sárkány Gábor.

Vaja: Vakarcs – Mátyus, Kerekes, Soltész, Pálfi, Zakor J. (Kiss), Jónás, Mocsár (Sándor), Mulutó, Zakor G. (Gazdag), Soltész. Edző: Molnár István.

Gól: Setét, Sárkány, Iván, illetve Zakor J. 2. Kiállítás: Soltész. Ifi.: 3-2.

Sárkány Gábor: – Egy nagyon kemény, helyenként durva mérkőzést sikerült megnyernünk, eddigi legnehezebb meccsünk volt ez, amit hátrányból fordítottunk a mi javunkra. Gratulálok a csapatnak, sok sikert kívánok a vajaiaknak!

Molnár István: – Egy nagyon jó mérkőzésen úgy érzem, hogy nem érdemeltünk vereséget.

Kék–Dombrád 1–0 (1–0)

Kék, 220 néző, v.: Vasas.

Kék: Himmer – Doue G. (Balázs), Rácz, Kulcsár, Szurcsik, Bodó, Soós (Nyirkos), Csombók (Tóbiás), Horváth, Dócs, Minyin (Horváth). Edző: Fabók István.

Dombrád: Szokolai – Molnár, Hornyák, Pap, Verner (Birker), Borbély (Németh), Tóth (Kósa), Molnár, Fabu, Kovács, Balla. Edző: Tóth János.

Gól: Soós. Ifi.: 0–5.

Fabók István: – Ma volt egy igazi csapatom, ráadásul a kapusunk úgy fogott, mint húsvétkor a krepp-papír.

Tóth János: – A kékiek megérdemelten tartották otthon a három pontot.

Fényeslitke–Ramocsaháza 6–3 (2–1)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Kósa.

Fényeslitke: Janda – Nagy, Toma, Rusznák, Fodor, Gyüre, Kovács (Miskolczi), Iván, Miskolczi, Nagy, Balogh (Arnóczki). Edző: Nagy Zoltán.

Ramocsaháza: Dankó – Zsíros, Makula (Bagoly), Lakatos, Hajdú, Ladányi, Farkas (Nagy), Bacskai, Künstler, Ladányi, Fodor. Edző: Bacskai Attila.

Gól: Miskolczi 4, Nagy, Balogh, illetve Künstler, Lakatos, Rusznák (öngól). Ifi.: 7–2.

Nagy Zoltán: – Nagy küzdelemben, eredményes támadójátékunknak köszönhetően itthon tartottuk a három pontot, bár még vannak hiányosságaink.

Bacskai Attila: – Készülünk a jövő hétre, remélem, átlépjük a saját árnyékunkat.

Nyírkarász–Nyírmada 3–2 (0–0)

Nyírkarász, 200 néző, v.: Kocsis.

Nyírkarász: Kiss – Ujj K. (Ujj Gy.), Liptai, Jávor, Varga, Bandor (Király), Lovas (Dajka), Rákóczi, Tóth G., Csuka (Horváth), Tóth T. Edző: Tóth Tibor.

Nyírmada: Pál – Dancs, Kiss, Ponczók, Savrnoh, Farkas, Balogh, Csehil, Bombera, Jóni, Kiss. Edző: Cseh Jenő.

Gól: Bandor, Lovas, Tóth, illetve Ponczók, Farkas. Ifi.: 1–0.

Tóth Tibor: – Az első félidő a vendégeké volt, addig a második játékrészben hátrányból sikerült megfordítanunk a mérkőzést. Gratulálok az ifiknek, hogy megállították az éllovast.

Cseh Jenő: – Hatvanöt percig nagyon jól játszottunk, helyzeteink alapján az első félidőben 3 góllal vezetnünk kellett volna. Sajnos a második játékrészben egy ötperces rövidzárlat megpecsételte sorsunkat.

Demecser–Ajak 3–1 (1–0)

Demecser, 150 néző, v.: Piskóczi.

Demecser: Fintor – Erős, Csire, Kantár (Tábori), Dankó (Rácz), Sajtos (Kocsis), Gombkötő, Zsoldos, Balogh (Horváth), Kiss, Dobrai. Edző: Berecz Csaba.

Ajak: Leskovics – Folytán, Markos, Iski, Balogh, Magyar (Haga), Kovács, Bíró (Lakatos Cs.), Jónás (Sütő), Horváth, Szőlősi. Edző: Barati István.

Gól: Sajtos, Dobrai, Dankó, illetve Haga. Kiállítás: Balogh. Ifi.: 0–6.

Berecz Csaba: – Ennyi idegenbeli meccs után végre hazai győzelemnek örülhettünk. Masszív csapat volt az ellenfelünk, de nem adtunk esélyt nekik, megérdemeltük a sikert.

Barati István: – Kiegyenlített első félidő végén hátrányba kerültünk, a másodikban egy jogtalan kiállítás eldöntötte a mérkőzést.

Pátroha–Ladányi TC 2–2 (1–1)

Pátroha, 150 néző, v.: Papp.

Pátroha: Mucsicska – Kalu, Mozga, Fedor, Balogh, Lakatos, Horváth, Gombkötő (Szitai), Molnár, Varga, Kántor. Edző: Lelt József.

Ladányi TC: Pécsi – Rakoncza, Árva, Kállai (Demeter A.), Polyán (Demeter L.), Kovács, Kun (Szilágyi), Onder, Révész, Galambos, Berecz (Bálint). Edző: Sütő János.

Gól: Molnár, Lakatos, illetve Galambos, Kovács. Ifi.: 8–1.

Lelt József: – Csapatom nem játszott rosszul, de győzelmet nem érdemelt, mert a jobbnál jobb helyzeteket is elpuskázta. Külön megemlíteném a játékvezetői hármast, akik nagyon sokat tévedtek mindkét csapat kárára. Nem tudok rájuk haragudni, mert ismerem őket, nem művelték ezt a szép játékot, ketten közülük az úttörő után egyből az öregfiúkban futballozott, a harmadik pedig a járókában rúgott utoljára labdába.

Sütő János: – Nagyon jó mérkőzésen kétszer is tudtunk vezetni, mégis csak egy pontot tudtunk elhozni, de ez volt a realitás. Köszönjük szurkolóink támogatását és jobbulást kívánok sérült játékosomnak, Polyán Istvánnak.

Őr–Berencs FC 5–0 (1–0)

Őr, 80 néző, v.: Bíró.

Őr: Oláh – Márton (Bencze), Szabó T., Szabó A. (Kézi), Tisza, Benkő, Szabó L. (Erdei), Tóth, Kósa (Repelik), Szuromi, Kendl (Deme). Edző: Kálmándi Betalan.

Berencs FC: Ignéczi – Fogas, Demjén, Kovács Cs. (Sipos), Beri (Haga), Kovács G. (Baglyos), Csiki, Gyüre (Jaczina), Tóth, Szabó, Károlyi (Csépke). Edző: Tóth Ottó.

Gól: Szabó A., Szabó V., Kósa, Kézi, Szuromi. Kiállítás: Csiki. Ifi.: 7–0.

Kálmándi Bertalan: – Az első félidőben a vendégek partiban voltak, de a másodikban eldőlt a három pont sorsa, gratulálok mindkét csapatunknak a győzelemhez! A sérült vendégjátékosnak jobbulást kívánok. Ezt a győzelmet feleségem születésnapjára ajánlja a csapat. Isten éltesse!

Tóth Ottó: – Az első félidőben egyenrangú partnerei voltunk a hazai csapatnak. A második játékrészben az ellenünk megítélt büntető és kiállítás megpecsételte sorsunkat.

1. Dombrád 8 7 - 1 23-7 21

2. Záhony-Tiszaszentmárton 8 5 3 - 19-11 18

3. Demecser 8 5 2 1 20-14 17

4. Gergelyiugornya 8 5 1 2 26-14 16

5. Nyírkarász 8 5 1 2 24-15 16

6. Őr 8 5 1 2 20-12 16

7. Pátroha 8 4 2 2 21-12 14

8. Ladányi TC 8 4 1 3 15-13 13