Sport

2018.12.13. 08:07

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 13., csütörtök:

M4 Sport

11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

19.45: Futsal, NB I, Veszprém-Dunaferr

Sport 1

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Vidi FC-Chelsea

Sport 2

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Eurosport 1

12.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, edzés, Val Gardena

14.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Hochfilzen

15.30 és 19.45: Sznúker, Skót Open

Eurosport 2

11.00: Asztalitenisz, World Tour döntő, Incshon

13.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, PAOK-BATE

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Olimpiakosz-AC Milan

Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Sevilla-Krasznodar

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Arsenal-Qarabag

Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Rennes-Asztana

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Celtic-Salzburg

december 14., péntek:

M4 Sport

11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, DEAC-ZTE

21.30: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budapest

Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Los Angeles Lakers

14.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, az 5. helyért, Norvégia-Svédország, Franciaország

20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Hollandia-Franciaország, Franciaország

Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Los Angeles Chargers

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

17.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Oroszország-Románia, Franciaország

Eurosport 1

11.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena

14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Hochfilzen

17.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Engelberg

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Eurosport 2

11.00: Asztalitenisz, World Tour döntő, Incshon

14.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság

20.00: Kerékpár, pályakerékpár, világkupa, London

Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-St. Étienne

Digisport 2

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Bursaspor

20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Zalgiris Kaunas

Digisport 3

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria Buducsnoszt

Spíler1 TV

1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Toronto Maple Leafs

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!