Sport

2019.01.24. 08:16

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 24., csütörtök:

M4 Sport

11.35: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, férfi rövidprogram

18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Fenerbahce

Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, Lokomotiv-Slovan

Eurosport 1

9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.15: Sílövészet, vk, Antholz, női 7,5 km sprint

17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, páros kűr

Eurosport 2

12.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, férfi rövidprogram

21.00: Pályakerékpár, Berlin, hatnapos verseny

Digisport 1

17.45: Röplabda, női CEV Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Swietelsky-Békéscsabai RSE - Sm Aesch Pfeffingen

20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Chelsea-Tottenham

Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olympiakosz

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Zalgiris Kaunas

Digisport 3

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Anadolu Efes

január 25., péntek:

M4 Sport

10.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc rövidprogram

17.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Hamburg

20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Hamburg

Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Washington Wizards-Golden State Warriors

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Schalke 04

Eurosport 1

7.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne, női páros döntő

9.15 és 12.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.15: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Antholz-Anterselva

17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, női kűr

Eurosport 2

5.00 és 7.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.45: Síugrás, világkupa, férfi selejtező, Szapporó

11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel

13.30: Szánkó, világbajnokság, Winterberg, sprint

21.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap

Digisport 1

17.45: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19 - Medvescak Zagreb

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

Digisport 2

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Bayern München

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!