2019.03.18. 09:55

"A kiállított játékosnak volt egy ígérete, hogy példát fog mutatni, de én nem erre számítottam"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoport 18. fordulójának mérkőzéseit játszották a hétvégén.

Berencs–Ramocsaháza 6–1 (3–1)

Rétközberencs, 100 néző, v.: Lövei.

Berencs: Ignéczi – Mester, Hajdu, (Kovács), Demjén, Baráth, Borzák, (Jaczina), Szabó, (Koi), Sütő, Nagy, (Gyüre), Kállai, Baglyos. Edző: Lippai Tibor.

Ramocsaháza: Dankó–Nistor R., Zsiros, Bacskai, Farkas, (Bagoly), Sipos, Hajdu, Makula, Laktos, Nistor E., Mocsár. (Stummer). Edző: Bacskai Attila.

Gól: Mester, Sütő, Hajdu, Kovács 2–2 illetve Mocsár. Ifi: 1–6.

Lippai Tibor: – Kicsit kapkodva kezdtük a mérkőzést, mert nyomott minket a győzelmi kényszer. Kettő egy után megnyugodtunk és elkezdtünk focizni. Innentől nem volt veszélyben a győzelem. Ezzel megkezdtük a tavaszi hadjáratot.

Bacskai Attila: – Gratulálok a hazai csapatnak, ilyen különbséggel is megérdemelten győztek. Mocsár Márkónak mielőbbi felépülést a csapat nevében.

Ladányi TC–Nyírmada 2–0 (2–0)

Mezőladány, 100 néző, v.: Frindik.

Ladányi TC: Pécsi – Pólyán, Árva, Osztolykán, (Szi­lágyi), Pólyán, Galambos, Demeter, (Kun), Kovács, Demeter, Jónás, (Király), Cser. Edző: Sütő János.

Nyírmada: Pál – Horváth, Baráth, Szikszai, (Selyem), Jónás, Barkasz, Ponczók, Balogh, Farkas, Kiss, Váradi. Edző: Cseh Jenő.

Gól: Kovács 2. Ifi: 0–5.

Sütő János: – Az első félidőben nagyon jól játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki. Ezekből kettőt sikerült gólra váltani. Ezt a lendületet a második félidőre elfejtettük. Nem találtuk a játék ritmusát, így az ellenfelet felhoztuk magunkra. Sikerült megtartani az előnyt, így megszereztük a három pontot.

Cseh Jenő: – Ezzel a játékoskerettel örülök, hogy megúsztuk kettő nullával.

Őr–Dombrád 2–1 (1–0)

Őr, 100 néző, v.: Pethő.

Őr: Oláh – Kendl, Benkő, Szabó V., Varga J., Tisza, Deme, Kósa, Erdei, (Retelik), Szabó L, (Szabó A.), Kézi. (Szuromi). Edző: Kálmándi Bertalan.

Dombrád: Szabolcsi – Molnár T., Birke, Pap, Borbély, (Verner), Fabu, Balla, Horváth, Köblös, Molnár P., (Kósa), Tamás. Edző: Tóth János.

Gól: Szabó V. (mindkettő 11-esből), Tisza, (öngól). Kiállítva: Molnár T. (60. perc). Ifi: 0–5.

Kálmándi Bertalan: – Háromból három, ez nem semmi, amit a csapatom játszott egy szimpatikus ellenféllel szemben. Gratulálok a fiúknak. Köszönjük Nyiksi Róbert képviselőnek a vacsorát. Sok sikert a Dombrádnak.

Tóth János: – A mai napon nem érdemeltünk győzelmet, szomorú azért vagyok, mert nem láttam csapatot a pályán. Akaratgyengén futballoztunk. Remélem, néhány játékos elgondolkodik. A kiállított játékosnak volt egy ígérete, hogy példát fog mutatni, de én nem erre számítottam.

Pátroha–Vaja 2–0 (0–0)

Pátroha, 80 néző, v.: Tordai.

Pátroha: Szabó – Kalu, Kovács D., Balogh I., Balogh S., (Mikó), Kovács Sz., (Balogh G.), Jenei, ­Molnár, (Szirmai), Varga, Csépke, Minyin. Edző: Vitalij Minyin.

Vaja: Vakarcs – Borsi, (Sándor), Vojtovics, Gazdag, (Jene), ­Kerekes, (Pálfi), Soltész, Zakor, Konrád, ­(Jónás), Mocsár, Mulutó, Soltész. Edző: Gazdag Attila.

Gól: Balogh S., Balogh I. Ifi: 1–5.

Vitalij Minyin: – Az első félidőben idegesek voltunk, így nem is tudtunk gól szerezni. A második félidőre megnyugodtunk, jól ment a játék, és simán hoztuk a mérkőzést. Kovács Szabolcs gyermeke megszületésére ajánljuk győzelmünket.

Gazdag Attila: – Pátrohán amúgy is nehéz nyerni a csapatoknak, míg a mi gólunkat nem adják meg, addig az ellenfél a másodikat a partjelző segítségével éri el. Most mindkét csapatnak gratulálok.

Demecser–Szabolcsveresmart 0–1 (0–1)

Demecser, 100 néző, v.: Szabó.

Demecser: Fintor – Csire, Kiss, Erős, Kriser, Horváth, Dankó, Csillik, Jónás, Sajtos, (Gombkötő), Kantár. Edző: Berecz Csaba.

Szabolcsveresmart: Hosszú – Sajtos, (Dócs G.), Dócs, Szemán, (Nagy), Szoboszlai, Nagy, Balogh,(Horváth), Szabó, Meggyesi, Jónás, Pálinkás. Edző: Tara Sándor

Gól: Pálinkás. Ifi: 5–1.

Berecz Csaba: – A mai teljesítményünk számomra értékelhetetlen. A futball megcsúfolását csináltuk, a levegőben volt állandóan a labda. Az ellenfélnek egy jól eltalált lövéssel sikerült elvinni a három pontot.

Tara Sándor: – Gratulálok a csapatnak, hiszen most csapatként fociztak. Remélem, hogy jövő héten is meg tudják ugyanezt mutatni.

Nyírkarász–Záhony-Tiszaszentmárton 3–1 (1–0)

Nyírkarász, 250 néző, v.: Lipcsei.

Nyírkarász: Molnár – Ujj K., (Horváth), Liptai, Bombera, (Varga), Bandor, (Jávor), Lovas, (Papp), Rákóczi, Tóth G., ( Nagy), Tóth T., Csuka, Ujj Gy. Edző: Tóth Tibor.

Záhony-Tiszaszentmárton: Mucsicska – Vantyuch, Zán, Iván, Lupcsa, Sárkány, Setét, (Orgován, Tóth), Angyal, Pálosi,(Huzdik), Balogh, Gombkötő. Edző: Sárkány Gábor.

Gól: Csuka.2, Lovas, illetve Iván. Ifi: 3–0.

Tóth Tibor: – Jó játékvezetés mellett magabiztos győzelmet arattunk, amiért gratulálok a srácoknak. Egy edzőnek tudom, vigyázni kell a nyilatkozattal, mert sok után a kevés jön. Itthon megszerzett három győzelem, tizennégy kettes gólaránnyal mindent elárul. A csapat a győzelmet a ­polgármesternek ajánlja névnapja alkalmából.

Sárkány Gábor: – A mérkőzés egészét tekintve megérdemelt hazai győzelem született. Sajnos nem tudtunk értékelhető akciókat vezetni. Több játékosom is maga alatt játszott. További sok sikert a hazai csapatnak!

Fényeslitke–Kék 1–1(0–1)

Fényeslitke, 80 néző, v.: Kósa.

Fényeslitke: Márta – Stefán, Takács, Gyüre, Kovács, Iván, Miskolczi G., (Arnóczki), Dankó, Miskolczi Á., Nagy, (Balogh), Toma. Edző: Nagy Zoltán.

Kék: Himmer – Lakatos, Csombók1 Cs., Bodó, (Kántor T.), Marsi, Koós, Rácz, (Kántor P.), Csombók2 Cs., Csorba, (Szurcsik), Dócs, Horváth. (Ignácz). Edző: Fabók István.

Gól: Nagy M., illetve Bodó. Ifi: 12–0.

Nagy Zoltán: – A játék képe alapján teljesen megérdemelt pontosztozkodás született.

Fabók István: – Azt gondoltam, hogy ­talpra magyar, de helyette bűn és bűnhődés.

Ajak–Gergelyiugornya 1–2 (1–2)

Ajak, 150 néző, v.: Luzsinszki.

Ajak: Leskovics – Ésik, (Balogh), Markos, Czvik, Iski, Folytán, Lakatos, (Rácz), Horváth, (Haga), Jónás,(Torma), Kovács, Bíró. Edző: Barati István.

Gergelyiugornya: Vass – Tári, Baráth, Zán, Czirják, (Deskó), Mándi, Peregrini, Horváth, (Bicskó), Balázs, (Balla), Mokri, (Tári), Csonka. (Balogh). Edző: Czirják József.

Gól: Bíró, illetve Mándi 2. Ifi: 2–2.

Barati István: – Az első félidőben ­enerváltan játszottunk, megérdemelten vezettek a vendégek. A másodikban sokat támadtunk, és tettünk a gólszerzésért, ami nem sikerült. Megérdemelt vendégsiker született.

Czirják József: – Kitűnő játékvezetés mellett gólhelyzeteink alapján megérdemelten nyertünk. További sok sikert Ajaknak!

1. Dombrád 18 14 – 4 55-20 42

2. Záhony-T.márton 18 12 5 1 55-26 41

3. Nyírkarász 18 13 2 3 76-31 41

4. Pátroha 18 11 4 2 54-22 40

5. Őr 18 12 1 5 49-29 37

6. Gergelyiugornya 18 11 1 6 55-41 31

7. LadányTC 18 10 1 7 42-32 31

8. Demecser 18 8 3 7 39-41 27