2019.03.18. 09:36

"Annyira idegenben voltunk, amennyire csak lehetett"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 18. fordulójának mérkőzéseit játszották a hétvégén.

Hodász–Tisztaberek 2–3 (1–2)

Hodász, 200 néző, v.: Tóth.

Hodász: Tóth M. – Balogh, (Botos G.), Sinkó, Bordás, Vadon, Botos, Papp, (Kiss), Varga, (Tóth Z.), Iván, Horváth, Tóth Kondor. (Pályi), Edző: Pálfi József.

Tisztaberek: Makay – Berki, Molnár, Rudnák, Szilágyi, Bencze, Tóth, Kocsán, (Kálló), Jóni,

Garda, Sólyom. (Kosztya). Edző: Oroszi István.

Gól: Bordás, Horváth, illetve Jóni.3. Ifi: 1–1.

Pálfi József: – Szegény embert még az ág is húzza. Sajnos hazai pályán sem tudjuk játszani azt, amit szeretnénk.

Oroszi István: – A mai meccset büntetés volt végignézni. Akik ezt kibírták, három pont lett a jutalmuk.

Vámosoroszi–Beregdaróc 7–1 (3–0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Papp.

Vámosoroszi: Bodnár– Somogyi R., (Csatári), Szabó A., Riskó, Rigó, Baráth, (Kerekes), Róka, Molnár, (Bakó), Márton , Szabó T., (Tisza), Somogyi T. (Kopor). Edző: Mikes Ferenc.

Beregdaróc: Ficze – Deák Z., Pecherskyi, Szász, Veress, (Szalai), Deák B., Varga, Rózsa, Danku, (Légrádi), Dávid, (D.Pethe), Ács. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Somogyi, Szabó A. 3 (egyik 11-esből), Riskó, Szabó T. 2, illetve Deák. Ifi: 1–3.

Mikes Ferenc: – A Szabók szabtak, varrtak, amihez gratulálok a csapatnak.

Baracsi Endre: – Több pozitívumot is találok a mai napban. Az egyik az, hogy Vámosorosziban voltunk, ami egy szép kis település. Néha sütött a nap, és még gólt is lőttünk. Remélem, a téli álomból sikerült felpofoztatni magunkat.

Szatmárcseke–Nábrád 0–6 (0–3)

Szatmárcseke, 100 néző, v.: Sipos.

Szatmárcseke: Nagy, Banga, (Somogyi), Bandics, Algács, Horváth, Bozsányi I., (Bozsányi D.), Varga, (Ombodi), Mándi Z., Császár T., Mándi Zs., Császár P. Edző: Hadadi Ferenc.

Nábrád: Horváth – Balogh, (Pintye), Varga P., Mercz J., Mercz Z., Tar, (Mercz), Kovács, Tejfel, (Piros), Pásztor A., Pásztor L, Varga Z. Edző: Végh András.

Gól: Algács (öngól), illetve, Mercz Z. 2, Tar 2 (mindkettő 11-esből), Varga. Kiállítva: Nagy. (40. perc) Ifi: 6–2.

Hadadi Ferenc: – Gratulálok a nábrádi csapatnak, legalább Csontosnak lesz mire inni ma este. Megpróbálunk a jövő héten javítani.

Végh András: – Elismerően tudok nyilatkozni a játékvezetésről. A csapatom minden egyes tagját dicséret illeti, de ha őszinte akarok lenni, erre a nagy különbségű győzelemre még én se számítottam. A mérkőzéshez az is hozzátartozik, hogy ha vendéglátóink a mérkőzés elején nem puskázzák el a helyzeteiket, akkor ez a meccs másképpen is alakulhatott volna.

Kölcse–Csengersima 3–1 (1–1)

Kölcse, 80 néző, v.: Debreceni.

Kölcse: Lutnanski – Skunzyak, Barkaszi, Sütő, (Vári), Baksa, Sztáraszta, Sukály, Szeles, Tott, Pál, Máté G.( Máté Á.), Edző: Máté Imre.

Csengersima: Drumar– Domokos, (Szeles), Nyíri, Volkán, (Belbe), Halász, Kerekes, (Korponai), Bélteki, Rosu, (Asztalos), Balogh, Asztalos, Tóth. (Horváth). Edző: Volkán Roland.

Gól: Barkaszi, Pál 2, egyik (11-esből). Ifi: 6–0.

Máté Imre: – A csapat támadótaktikájával elégedett vagyok. Az első félidőben három ziccert nem rúgtunk be, amivel eldönthettük volna a találkozót. A második félidőben megszorongattak minket. Barkaszi Dávid gólja azonban eldöntötte a mérkőzést. Ugyanezt a hozzáállást várom el a következő meccsen is.

Volkán Roland: – Keresem a szavakat, hogy leírjam a pályán történteket. Annyira idegenben voltunk, amennyire csak lehetett. Ha más küzdősportban játszottuk volna le a meccset, akkor szabályos lett volna az önvédelem.

Nyírmeggyes–Kocsord 3–0 (1–0)

Nyírmeggyes, 80 néző, v.: Takács.

Nyír­meggyes: Hajzer – Balogh, Almási, Nagy, Éles, Rézműves, Takács, (Török), Batizi, (Kovács), Gózner, (Székely), Nemes, (Dobos), Drabik. Edző: Körmös Miklós.

Kocsord: Mándi – Szabó M., Horváth, Szabó D., Bozsányi, Lakatos, (Disznós), Katona, Szondi, Fehér, Sankó, (Szabó), Jónás. Edző: Jónás Zsigmond.

Gól: Takács, Batizi, Gózner. Ifi: 4–0.

Körmös Miklós: – Gratulálok a srácoknak a győzelemhez egy nagyon szimpatikusan játszó Kocsord ellen. További sok sikert az ellenfélnek.

Jónás Zsigmond: – Nehéz értékelni, mert kihagytuk megint a sok ziccert. Az első fél­idő nekünk állt, de hát sajnos nem tudom, mit kellene kitalálni, hogy a helyzeteinket gólra váltsuk.

Jánkmajtis–Nyírcsaholy 6–2 (3–2)

Jánkmajtis, 80 néző, v.: Gergely.

Jánkmajtis: Tóth – Imre, Daru, (Chioreanu), Puskás, (Homoki), Bartha, (Tar), Costea P., Török, Balogh, Kinál, Szabó, Costea G. Edző: Della Sándor.

Nyírcsaholy: Gergely I. – Szabó, (Balogh Zs.), Balogh József, Botos S., Balogh János, Petrohai, Szimuly, (Kovács), Gergely M., Botos B., (Bégány), Mező, Csaholyi. (Gergely). Edző: Tóth Zoltán.

Gól: Puskás. 2, Costea P. 2, Costea G., Homoki, illetve Balogh József, Mező. Ifi: 1–2.

Della Sándor: – Az első félidőben kicsit görcsösek voltunk, a második félidőben már megnyugodtunk, így a játék is jobban alakult. Gratulálok Costea Gabrielnek az első bajnoki góljához.

Tóth Zoltán: – Az első félidőben még pariban voltunk, de a másodikban felőrölt bennünket a hazai csapat. Volt néhány játékos, aki csak a mezt vitte ki a pályára, ezen változtatni kell a jövőben.

Milota–Nagydobos 3–4 (0–3)

Milota, 100 néző, v.: Pethő P.

Milota: Nyilas M. – Paládi P. (Lencskó J.), Burjász J., Fejes M., Lukács M., Fóris I., Fejes D., Rebryk, Delényi A. (Dobos I.), Rétfalvi G., Fejes P. (Bunna A.). Edző: Elek László.

Nagydobos: Pindzsula P. – Zakor J. (Blanár E.), Murguly Cs. (Paragh K.), Bégány Zs., Paragh M., Szabó P., Nagy D., Murguly N., Derceni B. (Palotás Sz.), Bíró J., Magyar M. Edző: Borza László.

Gól: Rebryk 2 (egyet 11-esből), Fóris I., illetve Bégény Zs. 2, Murguly N., Paragh K. Ifi: 0–2.

1. Nyírmeggyes 17 12 4 1 69-11 40

2. Jánkmajtis 17 11 1 5 63-28 34

3. Vámosoroszi 17 11 1 5 56-22 34

4. Kölcse 17 10 4 3 47-32 34

5. Tisztaberek 16 9 2 5 42-32 29

6. Csengersima 17 7 5 5 39-32 26

7. Nagydobos 17 8 3 6 51-30 27

8. Nábrád 17 7 3 7 47-46 24