Szabolcs-Szatmár-Bereg - Tiszántúli Takarék megyei I. osztály, 21. forduló.

Csenger-Tiszavasvári 2-2 (1-1)

Csenger, 200 néző, v.: Lipcsei (Harsányi, Kovács).

Csenger: Juhász – Katona, (Varga) Péter, (Csorvási), Srjuba, Pankotai, Stef, Mona, Orosz, Margitics, Pálfi, (Simó), Osváth. (Lázin). Edző: Csík Tibor.

Tiszavasvári: Susányszky- Szolyka T., Huszti, (Mészáros), Bakos, Lajos, Lakatos Gy., (Tóth), Száraz, Szolyka G., Ujj, (Bodnár), Bolega, (Vadász), Bolgár. Edző: Nagy Isván. Gól: Katona, Srjuba, illetve Szolyka, Ujj. Ifi: 4-2.

Csík Tibor: – Egy hatpontos meccsen értékes pontokat veszítettünk egy hibás bírói döntés alapján.

Nagy István: – Egyik csapat sem lehet elégedett az egy ponttal. A játék képe alapján gólokkal kellett volna nyernünk, igaz, meg kellett küzdeni a játékvezetéssel és a pálya talajával is.

Nyírgyulaj-Tarpa 4-1 (2-0)

Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Ésik (Gergely, Novák).

Nyírgyulaj: Oláh – Nagy, (Vass), Buka, Tóth, Orosz, Fekete, (Oxi), Kántor, (Lovas), Haburcsák, Mezei, Vass, Nagy, Sánta. Edző: Lukács Tibor.

Tarpa: Molnár – Ricsei, Madzin, Törtei, Szilágyi, Nádimov, Illés, Kacsó, (Karmacsi), Steefán, Djácsenkó, (Rozman), Balogh. Edző: Márton István. Gól: Kántor 2, Sánta, Lovas, illetve Nádimov. Kiállítva: Sánta (68. perc).

Lukács Tibor: - Jó iramú mérkőzésen a helyzetek alapján megérdemelt hazai siker. Jó csapat ellen a második félidőben sikerült eldöntenünk a mérkőzést.

Márton István: - Arról bőven tehetünk mi is, hogy ebben a negatív spirálba kerültünk. Csinálgatjuk, akargatjuk, focizgatunk…

Vásárosnamény–Nagyhalász 2-2 (1-0)

Vásárosnamény, 300 néző, v.: Papp (Kiss, Kornis).

Vásárosnamény: Kardos- Géci, Nagy, Tóth, Deskó, (Ács), Filep, Nagy, ( Bancsi), Lakatos, Schmidt, Németh. Edző: Dudás Zoltán.

Nagyhalász: Dukát – Simon, Balogh, Varga, (Gégény, Barzó, Ladányi, Bartha, (Csáki), Nagy, (Mátrai), Hudák, Bognár, Tóth. (Ludánszki). Játékos-edző: Ludánszki István. Gól: Nagy, Lakatos, illetve Ladányi, Nagy. Ifi: 5-2.

Dudás Zoltán: – Az első félidőben nem ismertem rá a csapatomra, ekkor kétgólos hátrányba kerültünk. A szünet után nagy energiákat mozgósítottunk a győzelem érdekében, de csak a pontszerzésre futotta a 95. percben. Tudom, miét éreznek a halásziak, mert fél évvel ezelőtt csaknem hasonló szituációt éltünk át.

Ludánszki István: – Lehet itt beszélni taktikáról, heti munkáról vagy esetleg felkészülésről, vagy egy csapat jövőjéről, ha van egy ember, aki eldönti ezeket. Olyan ítélet született ma amit nem lehet elnézni, aki látta. Aki nem annak van videofelvétel , itt teszem gyorsan hozzá, hogy nem a főbíró hibázott. Az érintett meg pihen pár meccset és ennyi.

Mátészalka–Kisvárda II. 1-0 (1-0)

Mátészalka, 80 néző, v.: Sipos (Piskóczi, Kiss).

Mátészalka: Somogyi – Szántó, (Szabó), Hevele, Barnucz, Lyáh, (Csák), Botos A., Farkas, (Tóth), Botos D., Magyar, Tempfli P., Simonka. Játékos-edző: Tempfli Imre.

Kisvárda II.: Odyntsov – Avetisyan, Barta, (Lusánszki), Országos, Elek, Szőr, Misic, Ötvös, (Bálint), Khimich, (Atamas), Dibáczi, (Gyüre), Severnyov. Edző: Korolovszky György. Gól: Simonka. (11-esből).

Tempfli Imre: – Úgy gondolom, teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Örülök az első tavaszi győzelmünknek.

Korolovszky György: - Egy nagyon vitatott góllal tudtam kikapni. Egy életért küzdő Mátészalkával szemben, rendkívül fiatal csapattal álltam ki. Az eredmény azt gondolom, nagyon hízelgő ránk nézve. Ebből kell táplálkozni a jövőben ennek a fiatal csapatnak, ez a csapat az ifiben és a megyei bajnokságban is játszik. Most visszajátszók nélkül álltam ki teljes egészében. Tökéletes helytállást adott a csapat a mérkőzés alatt. Gratulálni tudok a csapatomnak.

Nagyecsed-Fehérgyarmat 2-0 (1-0)

Nagyecsed, 186 néző, v.: Paráda (Tomori, Frindik).

Nagyecsed: Makó – Sarkadi, Marinas, (Roszel), Ascsillán, (Bodogán), Nyíri, Homann, Bulyáki K., Kóka, Erdős, Török, Nyíregyházi. (Somlyai). Játékos-edző: Ádámszki Róbert.

Fehérgyarmat: Jakocska – Gál, Farkas, Orosz, Veress, Popovics, Antal, Istenes, (Lakatos), Mócsán, Kóczé, (Petrohai), Dascal. (Kanyó). Edző: Siti Ferenc. Gól: Bulyáki, Somlyai. Ifi:1-9.

Ádámszki Róbert: – Jó iramú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. Az első tíz perc ráhangolódása után átvettük a játék irányítását. Ezek alapján megérdemelt győzelmet arattunk. Tengyel Úrnak nagyon köszönjük a móka miki rendezvényt. Nyíri Gyulának gratulálok idei debütálásához, már csak azért is mert, Isten éltesse.

Siti Ferenc: - A problémákhoz képest jól játszottunk. Semmi gond, folytatjuk az utunkat. Mindvégig meg tudtuk nehezíteni az egyik bajnokesélyes dolgát, a sporit kimondottan jó játékvezetőnek tartom, de ma nem fogott ki jó napot.