Sport

2019.03.07. 08:36

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 7., csütörtök:

M4 Sport

19.45: Röplabda, női Extraliga, Fatum Nyíregyháza-Vasas Óbuda

Sport 1

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Eintracht Frankfurt-Internazionale

Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, HK Szocsi-Lokomotiv Jaroszlavl

20.00: Darts, Premier League, Aberdeen

Eurosport 1

9.45 és 12.45: Téli Universiade, Krasznojarszk, műkorcsolya

16.00: Sílövészet, világbajnokság, Östersund

19.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

Eurosport 2

13.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Rennes-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Chelsea-Dinamo Kijev

Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Zenit-Villarreal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Napoli-Salzburg

23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Sevilla-Slavia Praha

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Valencia-Krasznodar

március 8., péntek:

M4 Sport

13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Szófia

Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Indiana Pacers

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, CSM Bucuresti-Thüringer HC

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Schalke 04

Sport 2

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Marrákes

Eurosport 1

10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa-verseny, Spindleruv Mlyn, női óriás-műlesiklás 1. és 2. futam

16.00: Sílövlészet, világbajnokság, Östersund, női 7,5 km sprint

19.15: Síugrás, világkupa-verseny, Oslo

20.30: Sznúker, The Players Championship, Preston, elődöntő

Eurosport 2

13.50: Sznúker, The Players Championship, Preston, negyeddöntő

18.15: Szabadstílusú sí, világkupa-verseny, Mammoth Mountain, slopestyle

21.45: Szabadstílusú sí, világkupa-verseny, Mammoth Mountain, félcső

Digisport 1

00.10: Tenisz, ATP 1000-es torna, Indian Wells

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese

22.40: Tenisz, ATP 1000-es torna, Indian Wells

Digisport 2

3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

19.00: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz 99ers

22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler1 TV

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Columbus Blue Jackets

11.45: Gyorsaságimotoros világbajnokság, 1. szabadedzések, Moto3, Moto2, MotroGP

16.05: Gyorsaságimotoros világbajnokság, 2. szabadedzések, Moto3, Moto2, MotroGP

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!