Sport

2019.03.15. 08:58

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 15., péntek:

M4 Sport

12.00: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

18.00: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger - FTC-Telekom

Sport 1

13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Freiburg

Sport 2

13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Santa Clara

Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz

17.15: Síugrás, vk, Vikersund

20.45: Gyorsaságimotoros hosszútávú vb, Sebring

Eurosport 2

9.30 és 16.45: Sznúker, Gibraltár Open

12.00: Alpesi sí, vk-döntő, csapatverseny, Soldeu

13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 3. szakasz

Digisport 1

13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

20.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Fiorentina

Digisport 2

19.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells

Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Barcelona

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco

Spíler2 TV

11.55: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

március 16., szombat:

M4 Sport

7.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés

12.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújvárosi KKA - FTC-Rail Cargo

15.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Érd-Győri Audi ETO KC

16.45: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Kisvárda FC

19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-DVTK

Sport 1

12.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Barisz Asztana-Avangard Omszk

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Borussia Dortmund

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Marítimo

Sport 2

13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg

15.00: Vízilabda, férfi BL, csoportkör, Olimpiakosz-Szolnoki Dózsa

17.30: Kosárlabda, NBA, Boston Celtics-Atlanta Hawks

Eurosport 1

3.00: Gyorsaságimotoros hosszútávú vb, Sebring

9.15 és 12.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás

10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női műlesiklás

13.15: Sílövészet, vb, Östersund

15.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz

17.00: Síugrás, vk, Vikersund

19.30: Curling, női vb, Silkeborg

Eurosport 2

7.00 és 10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld

11.45: Északi összetett, vk, Schonach

13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu

14.15: Sífutás, vk, Falun

16.00: Sílövészet, vb, Östersund, férfi váltó

18.30: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1

2.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, elődöntők

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria

17.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AS Roma

20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Bologna

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Göztepe

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, elődöntő

Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-St. Étienne

Spíler1 TV

0.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Philadelphia Flyers

9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam

21.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Florida Panthers

Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Celta Vigo

18.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Atlético Madrid

20.30: Labdarúgás, La Liga, Léganes-Girona

március 17., vasárnap:

M4 Sport

6.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam

13.30: Kézilabda, férfi NB I, MOL Pick-Szeged - Telekom-Veszprém

15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés

17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1

13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Werder Bremen

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Nürnberg

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz

Sport 2

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Löwen

18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Benfica

20.30: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers

Eurosport 1

9.15 és 12.30: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női óriás-műlesiklás

10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi műlesiklás

11.15 és 14.15: Sífutás, vk, Falun

13.15: Sílövészet, vb, Östersund

15.45: Sílövészet, vb, Östersund

17.00: Síugrás, vk, Vikersund

19.45: Sznúker, Gibraltár Open

Eurosport 2

7.00, 8.00 és 10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld

11.45: Északi összetett, vk, Schonach

13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz

17.00: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool

17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese

20.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Internazionale

23.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Parma

17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Salzburg

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Marseille

Digisport 3

14.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Montpellier

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Rennes

21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő

Spíler1 TV

0.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals

3.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Nashville Predators

7.00, 8.10, 9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

20.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-New Jersey Devils

23.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-New York Islanders

Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Sevilla

18.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Getafe

20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-FC Barcelona

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!