Szeged

2013.05.08. 21:18

A Szegedi Sport és Fürdők Kft. májusi programjai

<!--[if gte mso 9]&gt; Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 &lt;![endif]--> <p class="MsoNormal">Íme a májusi szegedi sportprogramok, ezúttal is intézményenként.

május 05.                 12.35            Pick Szeged-Csurgó NBI kézilabda mérkőzés

május 05.                 17.00            Naturtex-SZTE Szedeák-TF U23 kosárlabda mérkőzés

május 06.                 19.00            UTC Futsal Team Szeged-Gödöllői Bikák-V.Phiten NBI futsal                                           mérkőzés

május 15.                 17.00            Szeged KE-Autópark PVSK NBI/B kosárlabda mérkőzés

május 17-19.            08.00            XIX. Kick-box Világkupa

május 22.                 19.00            UTC Futsal Team Szeged-Color Spectrum Aramis NBI futsal                                           mérkőzés

május 24.                 13.00            Diadal-iskolák közötti verseny

 

Városi Sportuszoda:

május 05.                 11.00            A-HÍD Szeged VE-Szolnok OBI vízilabda mérkőzés

május 11.                 10.30            SZVPS-UVSE OBI/B vízilabda mérkőzés

május 25.                 10.30            SZVPS-Debrecen OBI/B vízilabda mérkőzés

május 25.                 11.30            OBII-es vízilabda forduló

 

Városi Stadion

csarnok:

május 02.                 18.00            Pick II-Törökszentmiklós OSB kézilabda mérkőzés

május 05.                 16.00            Pick-Törökszentmiklós ifi kézilabda mérkőzés

május 05.                 18.00            Pick-Törökszentmiklós NBII kézilabda mérkőzés

május 09.                 18.00            Pick II-Kecskemét OSB kézilabda mérkőzés

május 11.                 14.00            Pick-Mezőtúr ifi kézilabda mérkőzés

május 11.                 16.00            Pick-Mezőtúr NBII kézilabda mérkőzés

május 12.                 10.00            Erima Országos Kézilabda Gyermekbajnokság

május 18.                 14.00            Pick II-Békéscsaba ifi kézilabda mérkőzés

május 18.                 16.00            Pick II-Békéscsaba NBII kézilabda mérkőzés

május 19.                 10.00            Erima Országos Kézilabda Gyermekbajnokság

május 25, 26.           10.00            Erima Országos Kézilabda Gyermekbajnokság

 

Városi Stadion

Labdarúgó pályák:

május 01.                 13.00            Szegedi AK-1. FC Femina NBI női labdarúgó mérkőzés

május 03.                 17.00            SZEOL-FK 1899 Szeged-Deszk SC U16

május 04.                 11.00            SZEOL SC „B”-Békéscsaba 1912 Előre „A” U13/B  labdarúgó                                                      mérkőzés

május 04.                 13.00            SZEOL SC „B”-Békéscsaba 1912 Előre „A” U15/B  labdarúgó                                                      mérkőzés

május 04.                 17.00            Tisza Volán SC-Kecskeméti TE NBIII labdarúgó mérkőzés

május 04.                 10.00            SZEOL SC-Mórahalom VSE U14 labdarúgó mérkőzés

május 11.                 13.30            SZEOL-Tisza Volán SC-Nyíregyháza U13 labdarúgó mérkőzés

május 11.                 15.00            SZEOL-Tisza Volán SC-Nyíregyháza U15 labdarúgó mérkőzés

május 11.                 17.00            Tisza Volán SC-Üllői SE NB III labdarúgó mérkőzés

május 11.                 10.00            SZEOL SC „C” -Sándorfalva UKSE U13/C labdarúgó mérkőzés

május 11.                 11.30            SZEOL SC „C” -Sándorfalva UKSE U15/C labdarúgó mérkőzés

május 11.                 17.00            FK 1899 Szeged-Mindszent SE ifi labdarúgó mérkőzés

május 11.                 19.00            FK 1899 Szeged-Mindszent SE megye I labdarúgó mérkőzés

május 11.                 15.00            Szegedi AK-Hegyvidék SE NBI női labdarúgó mérkőzés

május 12.                 10.00            SZEOL-Tisza Volán SC-Orosházi MTK-ULE 1913 U17                                                     labdarúgó mérkőzés

május 12.                 12.00            SZEOL-Tisza Volán SC- Orosházi MTK-ULE 1913 U19                                                    labdarúgó mérkőzés

május 12.                 10.00            Szegedi AK-Astra U 17 labdarúgó mérkőzés

május 14.                 15.30            SZEOL-Tisza Volán SC-Egri FC U13 labdarúgó mérkőzés

május 14.                 17.30            SZEOL-Tisza Volán SC-Egri FC U15 labdarúgó mérkőzés

május 17.                 17.00            SZEOL-FK1899 Szeged-Csanádpalota FC U 16 labdarúgó                                                mérkőzés

május 18.                 11.00            SZEOL-Tisza Volán SC-Debreceni Sportcentrum U13                                                       labdarúgó mérkőzés

május 18.                 13.00            SZEOL-Tisza Volán SC-Debreceni Sportcentrum U15                                                       labdarúgó mérkőzés

május 18.                 15.00            Szegedi AK-MTK Hungária NBI női labdarúgó mérkőzés

május 19.                 10.00            SZEOL SC „C”-Orosházi MTK ULE 1913 U13/C labdarúgó                                             mérkőzés

május 19.                 12.00            SZEOL SC „C”-Orosházi MTK ULE 1913 U15/C labdarúgó                                             mérkőzés

május 20.                 09.00            Kapusháború

május 25.                 17.00            Tisza Volán SC-Mórahalom VSE NB III labdarúgó mérkőzés

május 25.                 17.00            FK 1899 Szeged-Csanádpalota ifi labdarúgó mérkőzés

május 25.                 19.00            FK 1899 Szeged-Csanádpalota megye I labdarúgó mérkőzés

május 26.                 09.30            SZEOL SC „B”-Kiskunhalasi Szilárdy RFC U13/B labdarúgó                                            mérkőzés

május 26.                 11.00            SZEOL SC „B”-Kiskunhalasi Szilárdy RFC U15/B labdarúgó                                            mérkőzés

május 26.                 14.00            SZEOL-Tisza Volán SC-Nagykörösi Kinizsi TFC U17                                                        labdarúgó mérkőzés

május 26.                 16.00            SZEOL-Tisza Volán SC-Nagykörösi Kinizsi TFC U19                                                        labdarúgó mérkőzés

 

Kisstadion

május 08.                 17.30            USC Tanárképző Szeged-Mártély megye II labdarúgó mérkőzés

május 12.                 11.00            USC Tanárképző Szeged-Balástya megye II labdarúgó mérkőzés

május 19.                 11.00            USC Tanárképző Szeged-Mártély megye II labdarúgó mérkőzés

május 24.                 16.00            Bozsik torna

péntek                      17.00            Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság

vasárnap                  12.00            Kisstadion Kupa

 

Móricz tornaterem:

május 18.                 13.30            Asztalitenisz NBI

 

Városi Műjégpálya

május 12..                09.00            Dél-magyarországi Baba-Expo és Babaruha börze

május 18.                 16.00            II. Szegedi Pankráció Szupershow

május 25.                 08.00            Napfény Kupa Nemzetközi Gyermek Cselgáncs Verseny

 

 

 

Szeged, 2013. április 30.

 

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!