SZON - Sport - Megye 2.

2018.03.11. 20:00

„Annyi kreativitás volt bennünk, mint egy búgócsigában”

Nyíregyháza - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 17. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

Kék–Őr 1–2 (1–2)

Kék, 110 néző, v.: Kertész Cs.

Kék: Himmer A. – Pauliska L., Arnaud, Jávor N. (Minyin), Szurcsik Z., Tóth T. (Csáki A.), Bodó I. (Fabu E.), Sinka J., Csombók Cs. (Poór B.), Horváth A., Dócs N. Edző: Fabók István.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Márton T. (Soltész B.), Szabó A., Soltész Á., Erdei Cs., Benkő J., Gáspár D., Vaszily D., Jenei Zs., Anda G. (Tisza Á.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Horváth A., illetve Soltész Á., Szabó A. Kiállítva: Horváth A. (82. perc). Ifi: 1–1.

Fabók István: – Nem ilyen kezdésről álmodtam, de meg kell dicsérnem a csapatot, mert nagyon akart. Sőt a fagyi vissza is nyalt, mert a végére már nagyon görcsössé váltunk. A mai napon annyi kreativitás volt bennünk, mint egy búgócsigában.

Kálmándi Bertalan: – Ettől rosszabb kezdésünk soha ne legyen. Induláskor még nem gondoltam volna, hogy ezzel a tizenhárom emberrel sikerül idegenben három pontot szereznünk. Nagyon ránk fért már ez a győzelem!

Rohod–Tiszaszentmárton 2–1 (0–1)

Rohod, 150 néző, v.: Harsányi.

Rohod: Kasza D. – Varga J., Baráth K., Kriser Sz. (Papp T.), Kósa S., Kézi B. (Tóth F.), Szuromi L., Baráti G., Bencze M., Kerekes M. (Éles), Simák Zs. Edző: Papp Zsolt.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Jónás Kálmán, Jónás A., Iván S. (Ésik M.), Szőke Zs., Balogh R. (Balogh K.), Háda J., Huzdik P., Farkas T., Koszta Z., Eszterhai R. Edző: Golyán Gergő.

Gól: Szuromi L., Kézi B. (11-esből), illetve Huzdik P. Ifi: 3–0.

Papp Zsolt: – Idény eleji forma, azonban ha végén egy kis szerencsével is, de mi örülhettünk a három pontnak. A csapat őszinte részvétét fejezi ki a Dobronyi családnak.

Golyán Gergő: – Tipikus egy gólos meccs volt, amelyen a Rohod kettő, mi pedig három gólt szereztünk, mégis kikaptunk kettő egyre.

Nyírmada–Gyulaháza 0–3 (0–2)

Nyírmada, 100 néző, v.: Paráda.

Nyírmada: Jóni A. – Jónás Á., Dancs I., Savrnoh N., Kiss M., Horváth J. (Szőke I.)., Selyem E., Csehil Á., Balogh A., Ponczók T., Tóth A. (Kiss G.). Edző: Cseh Jenő.

Gyulaháza: Bandor F. – Molnár T. (Kovács E.), Tóth G., Bombera M., Tóth D., Kovács B. (Deák B.), Éles I. (Tóth F.), Juhász L., Gáti S., Farkas G. (Radvánszky M.), Gáti Sz. (Horváth M.). Edző: Bardi Gábor.

Gól: Kovács B., Tóth D., Radvánszki M. Kiállítva: Bandor F. (62. perc). Ifi: 4–3.

Cseh Jenő: – A rutinosabb csapat kíméletlenül kihasználta hibáinkat, de megyünk tovább a télen megkezdett úton. Gratulálok az ificsapat győzelméhez.

Bardi Gábor: – Reméljük, hogy fogunk ettől sokkal jobban is játszani a tavasszal.

Gergelyiugornya–Ladányi TC 3–3 (2–1)

Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Tóth I.

Gergelyiugornya: Szabó N. – Csonka L., Peregrin R., Czirják M. (Csatlós G.), Deskó L., Balogh T., Balogh L., Szabó G., Mokri R., Ducsi B. (Baráth L.), Varga T. (Horváth M.). Edző: Czirják József.

Ladányi TC: Jakab B. – Rakoncza T., Árva B., Angyal Á., Dobrai G. (Pólyán R.), Demeter A., Vantyuch B., Kun B. (Demeter L.), Dobod D. (Kovács L.), Sajtos R. (Csépke Z.), Berecz Zs. Edző: Sajtos András.

Gól: Csonka L. 2, Deskó L., illetve Berecz Zs. 3. Kiállítva: Horváth M. (89. perc). Ifi: 2–0.

Czirják József: – Küzdelmes mérkőzésen az utolsó pillanatban elvesztettünk két pontot. Üzenem annak a nagyon vagány és nagylelkű mezőladányi szurkolónak, aki dobálta a húszezreseket, hogy a pénzt visszaadtuk a csapatvezetőjüknek. Gratulálok az ifiknek.

Sajtos András: – A játék képe alapján kettő nulláról felállt a csapat, és közelebb is álltunk a győzelemhez. Gratulálok a mai teljesítményhez.

Nyírkarász–Tiszakanyár 3–1 (0–0)

Nyírkarász, 120 néző, v.: Major O.

Nyírkarász: Molnár T. – Ujj Gy., Horváth J., Liptai D., Jávor P., Varga J., Nagy B., Bandor J. (Ujj K.), Rákóczi L., Lovas I. (Belinszki Sz.), Tóth T. (Galambos L.). Edző: Matyi András.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Csáki R., Tóth N., Vicickó L., Illés A., Terjék Z. (Szabó M.), Nagy Á., Csuka Gy. (Tóth Á.), Molnár P., Jánvári D., Rézinger B. Játékos-edző: Csáki Róbert.

Gól: Ujj K. 2, Jávor P., illetve Rézinger B. Kiállítva: Nagy Á. (48. perc). Ifi. 1–2.

Matyi András: – Köszönjük az új mezt Rózsa Sándornak, örülünk hogy győzelemmel tudtuk felavatni. Megérdemelt győzelmet arattunk egy kiváló kanyári csapat ellen.

Csáki Róbert: – Az első félidőben el kellett volna dönteni ezt a meccset, ehelyett két egyéni hiba miatt először a negyvennyolcadik percben ember-, majd gólhátrányba kerültünk. Ezt még sikerült kiegyenlíteni, de a további ki nem kényszerített hibákat nem tudtuk orvosolni. A mérkőzés képéhez tartozik, hogy a játékvezetők Nyírkarászban mindig érdekes felfogásban vezetik a meccseket. Most sem volt ez másképp.

Demecser–Vaja 2–2 (0–1)

Demecser, 100 néző, v.: Debreceni S.

Demecser: Fintor S. – Fodor G., Kantár K., Fabu R., Tóth A. (Lehóczki Zs.), Gombkötő Z., Ignéczi Cs., Dankó G., Zsoldos T., Hudák N., Fodor Cs. (Kocsis Z.). Edző: Berecz Csaba.

Vaja: Vakarcs I. – Kerekes M., Pálfi L., Sándor A. (Kósa G.), Jónás L., Mátyus Cs., Mocsár G. (Major B.), Mulutó P., Járomcsák G., Sipos J., Kondrád A. (Deme B.). Edző: Molnár István.

Gól: Kocsis Z., Fabu R., illetve Kerekes M., Kósa G. Ifi: 0–7.

Berecz Csaba: – Szalonnát sütni szalonna nélkül nagyon nehéz. Szerencsére a rengeteg hiányzónk dacára kisegített bennünket a két öreg, gratulálok a csapatnak, hogy így le tudtuk hozni ezt a meccset. Néhány forduló még el fog telni mire kiegyenesedünk.

Molnár István: – Egy megnyert meccset adtunk döntetlenre a saját hibáinkból. Gratulálok a csapatnak a hozzáálláshoz.

Ajak–Fényeslitke 3–0 (2–0)

Ajak, 80 néző, v.: Híres.

Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Sütő N. (Jaczina L.), Jenei R. (Ésik G.), Markos J., Magyar P., Balogh S., Lakatos Cs., Soós T., Kovács L. (Magyar A.), Czvik S. Edző: Kovács Tibor.

Fényeslitke: Janda T. – Nagy M., Kázsmér L., Szatmári M. (Horváth F.), Sárkány G., Lupcsa Cs., Miskolczi G. (Balogh K.), Miskolczi Á. (Kernács J.), Nagy B. (Sáreczki F.), Varga R., Kovács A. Edző: Karasz Attila.

Gól: Soós T. 2, Kovács L. Kiállítva: Varga R. (62. perc). Ifi: 1–2.

Kovács Tibor: – Mai győzelmünket Juhász József családjának ajánljuk, egy igazi sportbarátot veszítettünk el.

Karasz Attila: – Abszolút nem játszottunk alárendelt szerepet a kiállításig, utána viszont már nem tudtunk újítani. A hazaiak azzal nyerték meg a mérkőzést, hogy volt egy osztályon felüli támadójuk.

A Pátroha–Hodász mérkőzést április 11-én játsszák.

1. Gyulaháza 16 14 1 1 63–14 43

2. Ajak 16 12 1 3 44–24 37

3. Nyírkarász 16 11 1 4 43–28 34

4. Tiszakanyár 16 10 3 3 52–26 33

5. Pátroha 15 9 1 5 37–18 28

6. Vaja 16 7 4 5 48–37 25

7. Ladányi TC 16 7 3 6 25–21 24

8. Gergelyiugornya 16 7 3 6 39–48 24