SZON - Sport - Megye 2.

2018.08.19. 21:10

„A kékieknek ez úgy hiányzott, mint őstermelőnek az áfás számla”

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoport 2. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Kék –Nyírkarász 2-3 (1-1)

Kék, 80 néző, v.: Piskóczi Zs.

Kék: Szűcs N.- Poór B., (Vitalij M.,) Kulcsár T., Szurcsik Z., ( Árnáud.,)Kántor T., Bodó I., ( Nagy T., ) Soós D., ( Tóbiás Sz.,) Kántor P., Rácz S., (Horváth A.,) Csombók Cs., Dócs N., Edző: Fabók István.

Nyírkarász: Molnár A.- Ujj Gy.,( Király J.,) Jávor P.,( Dajka L.,) Varga J., Bandor J., Lovas I., (Jene Zs.,)Rákóczi L., Tóth G., ( Horváth J.,) Liptai A., Csuka Gy., Edző: Tóth Tibor

Gól: Szurczik Z., Soós D., illetve Varga J.,2 Lovas I., Ifi:1-4

Fabók István: - Sajnos ez a vereség, úgy hiányzott nekünk mint őstermelőnek az áfás számla.

Tóth Tibor: - Jó játékvezetés mellett, Varga József vezérletével, újabb nehézkes győzelem. A feleségem kedvenc színe a kék ezért a győzelmet neki ajánljuk fel gyógyulása érdekében.

Demecser- Záhony- Tiszaszentmárton 1-1 ( 0-1)

Demecser, 150 néző, v.: Varga F.

Demecser: Fintor G.- Kiss M., ZsoldosT., Erőss P., Csire G., Kantár K., ( Makula Gy.,)Dankó G., Sajtos N., ( Kocsis Z.,)Balogh K.,( Gombkötő Z.,) Garai G., Dobrai G., (Horváth M.,) Edző: Berecz Csaba.

Záhony: Tiszaszentmárton: Csiki G.- Pálinkás T., Zán P., Iván A., Boda R., (Pálosi R.,) Setét R., ( Orgován S.,)Tóth N., Huzdik P., Kázsmér L., Angyal Á., Lupcsa Cs., ( Vantyuch B.,) Edző: Sárkány Gábor

Gól: Sajtos N., Boda R., Ifi: 0-6

Berecz Csaba: Küzdelmes mérkőzés volt, ahogy sejtettük. Az első félidő játékát széttördelték a játkékvezetők. A második félidő alapján akár a győzelem is benne volt a mérkőzésben, ziccerekben hibáztunk mi is. Megpróbáljuk a 2 pontot visszaszerezni jövő héten.

Sárkány Gábor: A mérkőzés egészét tekintve igazságos döntetlen született. Mindkét csapat előtt adódott lehetőség a meccs eldöntésére. Értékes 1 pontos szereztünk egy jó csapat otthonában. Sok sikert Demecsernek.

Pátroha–Szabolcsveresmart 2-0 (0-0)

Pátroha, 150 néző, v.: Simon T.

Pátroha: Szabó A.- Kalu B., Mozga Gy., Balogh I., Lakatos P., Horváth N., ( Kóka K.,) Gombkötő S., Mocsár Cs., Molnár A., ( Fedor A.,) Varga R., Kántor Zs., Edző: Lelt József

Szabolcsversmart: Molnár Sz.- Jónás K., Szoboszlai B., Jónás A., Dócs G., Nagy Á., ( György M.,) Jónás K., Szabó D., ( Kertész M.,) Rostás Zs., György M., Szidor T., Edző: Bódi Sándor

Gól: Balogh I., Gombkötő S., Ifi: 15-1

Lelt József: - Jó játékvezetés mellett szomszédok jól felkészültek ellenünk akivel olyan izgalmas mérkőzést sikerült játszani, hogy Laci bácsi horkolását tisztán hallottam a kispad mögött a 3. sorban.

Bódi Sándor: - Elég jól sikerült megrontani Pátroha játékát, de úgy gondolom egy rossz játékvezetői döntés elvitte a meccs eredményét.

Őr–Vaja 1-1 (0-0)

Őr,200 néző, v.: Ésik I.

Őr: Oláh M.- Varga J., Deme B., Szabó V., Márton T., ( Bencze M.,)Szabó A., (Kéri B.,) Tisza Á.,( Kendl I.,) Erdei Cs., ( Repelik Á.,) Benkő J., Szabó L.,( Szuromi L.,) Tóth G., Edző: Kálmándi Bertalan

Vaja: Vakarcs I.- Kerekes M., Soltész Á., Sándor A., ( Palcsák N.,) Zakor J., Jónás L.,( Kondrád A.,) Mocsár G., Mulutó P., Gazdag A., Konrád G., Soltész B.,( Zakor G.,) Edző: Molnár István Gól: Szabó V., Sándor A., Ifi: 0-1

Kálmándi Bertalan: - Küzdelmes jó meccset játszottunk a szomszédokkal. A második félidőben sok helyzetet kihagytunk de az iksz az reális. Megköszönöm a játékosoknak a hozzáállást és Lecsó barátomnak, hogy besegitett. Csak így tovább.

Molnár István: - Gyenge játék egy-egy szerzett gól. Gratulálunk, Mulutó Péter házasságához.

Ladányi TC–Ramocsaháza 0-2 ( 0-1)

Ladány, 100 néző, v.: Frindik J.

Ladányi TC: Pécsi V.- Rakoncza T.,( Demeter L.,) Sajtos R., Árva B., Osztolykán E., ( Révész Z.,)Demeter A., ( Kun B.,)Kovács D., Onder G., Cser P., ( Kállai Á.,) Galambos L, Berecz Zs.,( Bálint K.,) Edző: Sajtos András.

Ramocsaháza: Dankó Cs.- Zsiros L.,( Bagoly I.,) Makula Zs., Lakatos M., Hajdu G.,( Szegedi Z.,) Ladányi D., Farkas K., Bacskai A., Künstler K., ( Nagy S.M.,)Ladányi S., Fodor Cs., Edző: Bacskai Attila Gól: Farkas K., Ladányi S., Ifi: 5-2

Sajtos András: - Tegnap Mezőladányban falunap volt, egyes játékosoknak még a mai mérkőzésen is az volt. A vendég csapat megérdemelten szerzett három pontot.

Bacskai Attila: - Az akaraterő győzedelmeskedett. Köszönöm a játékosok hozzáállását valamint és a csapatot elkisérők buzdítását.

Ajak–Nyírmada 1-1 ( 1-0)

Ajak, 50 néző, v.. Mónus G.

Ajak: Leskovics A.- Iski Á., Jónás K., Magyar P., Lakatos Cs.,( Haga J.,) Jónás D., Kovács L., Balogh T.,( Jaczina L.,) Dolhai M., Sütő N., Szőlősi L., ( Ésik G.,) Edző: Barati István

Nyírmada: Pál Zs.- Szikszai A., Kézi P.,( Rózsa K.,) Jónás J., ( Barkasz Gy.,) Ponczók T., Balogh A., Csehil Á., Bombera M., Jóni A., Kiss E., ( Selyem E.,) Savrnoh N., Edző: Cseh Jenő

Gól: Sütő N.,Ifi: 2-4

Barati István: Kiegyenlített mérkőzésen kicsivel jobban játszottunk, de sajnos az előnyünket nem tudtuk megtartani.

Cseh Jenő: - Hagyományainkhoz híven adtunk egy félidő előnyt az ellenfelünknek. A második félidőben sikerült kiegyenlítenünk amit úgy gondolok, hogy reális.

Gergelyiugornya–Fényeslitke 7-2 (6-0)

Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Fehér

Gergelyiugornya: Szabó G.( Macsi R.,) - Járomcsák G., Balla L., Zán B., Mándi L., Horváth M., ( Daskó l.,) Balogha T., Lakatos A.,( Czirják M.,) Csonka L.,( Baráth L.,) Mokri R., Ducsi B., (Perreglin R.,) Edző: Czirják József

Fényeslitke: Márta J.- Nagy M., Rusznák S., Csökmei P.,( Nagy B.,) Gyüre G., Kovács J., Iván S., Dankó T., Miskolczi Á., Balogh Zs., Toma J., Edző: Nagy Zoltán

Gól: Lakatos A.,3 Balogh T., Deskó L., Horváth M., Csonka L., illetve Kovács J., Toma J., Ifi: 0-13

Czirják József: - Gratulálok a csapatnak.A mai győzelmet Balogh István ( Kenyérnek) ajánljuk születésnapja alkálmából.

Nagy Zoltán: - Az első félidőt nagyon hamar el kell felejteni , mert ebben a játékrészben olyan eredmény született ahogyan készült a csapat erre a mérkőzésre. szünet után egy picit visszataláltunk a helyes útra. Gratulálok az ifik fölényes győzelméhez.