"Ismételten egy gólzáporos mérkőzést játszottuk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Megyei II. osztály: Kelet-Magyarország-csoport.

Szatmárcseke–Beregdaróc 4–4 (3–2)

Szatmárcseke, 100 néző, v.: Szőnyi.

Szatmárcseke: Nagy – Kóczé, Bandics, Algács, Hadadi, Horváth G., Bozsányi, Varga T. (Mándi Zs.), Császár T., Császár P., Botos Edző: Hadadi Ferenc.

Beregdaróc: Ficze – Pecserszki, D. Pethe, Légrádi, Veress (Szalai), Deák B., Varga, Rózsa (Szász), Danku (Szlifka), Dávid G. (Lukovics), Ács. Edző: Baracsi Endre. Gól: Hadadi 2 (egyet 11-esből), Császár, Horváth, illetve Ács 2, Rózsa, Szász.

Hadadi Ferenc: – Ismételten egy gólzáporos mérkőzést játszottuk a Daróccal. Hátul is elég gólképesek voltunk, egy agyonnyert meccset így tudunk döntetlen adni.

Baracsi Endre: – Szatmárcsekéről még sohasem távoztunk győztesen, ezért annak örülök, hogy egy pontot szereztünk. Annak is, hogy végre nem csak a saját kapunk előtt alakítottunk ki helyzeteket, hanem az ellenfélé előtt is, és ezekből négyet gólra is váltottunk. Egy dolog miatt viszont bánkódom, hogy nem tíz-tíz lett a végeredmény.

Vámosoroszi-Nagydobos 2-0 (1-0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Debreceni.

Vámosoroszi: Bodnár- Bakó, Somogyi R., (Szaniszló), Szabó, Riskó, Rigó, (Csatári), Baráth, (Kerekes), Róka, Molnár, (Kopor), Márton, Somogyi T. (Tisza). Edző: Mikes Ferenc.

Nagydobos: Pindzsula- Kontros, Murguly Cs., (Paragh), Bégány, Palotás, Paragh, Szabó, Blanár, Murguly N., (Nagy), Biró, Magyar. (Bíró). Edző: Borza László. Gól: Riskó, Baráth. Kiállítva: Szabó A. (9. percben), illetve Pindzsula. (57.percben). Ifi: 6-0.

Végh Endre elnök: - A kihagyott tizenegyes és a hatvan percnyi emberhátrányból is mi jöttünk ki győztesen. Egyenlő létszám mellett pedig tovább növeltük előnyünket. Gratulálok a csapatnak.

Borza László: - Ma nagyon gyengén játszottunk, megérdemelten nyert a hazai csapat. Nem tudtunk élni az ötven perc emberelőnnyel.

Kölcse-Tisztaberek 2-2 (1-1)

Kölcse, 100 néző, v.: Kósa.

Kölcse: Tirpák- Sütő, (Vári), Skunzyak, Barkaszi, Baksa, Sztáraszta, Tott, Máté, Szeles, Pál, Gyurkó. Edző: Máté Imre.

Tisztaberek: Makay- Berki, Molnár, Rudnák, 8Lukács), Nagy, Szilágyi, Bencze, (Sólyom), Tóth, Kocsán, Jóni, Garda. (Kálló). Edző: Oroszi István. Gól: Pál. (11-esből), Skunzyak, illetve, Szilágyi, Jóni. (11edből)Ifi: 0-1.

Máté Imre: - A meccsen folyamatosan jól játszottunk, a meccs képe alapján nyerni kellet volna öt-kettőre. Köszönjük, az őzpörköltet Sanyi barátomnak. Ugyanezt a küzdőszellemet várom a következő meccsre is.

Oroszi István: - Apálya talaja miatt nehéz volt a játék, amelyet a csapatok küzdelemmel próbáltak kompenzálni. Ebben a nagy csörtében a döntetlen reálisnak mondható.

Nyírmeggyes-Nábrád 14-0 (7-0)

Nyírmeggyes, 150 néző, v.: Varga.

Nyírmeggyes: Hajzer (Körmös)- Balogh, Nagy, Török, Batizi, Rézműves, (Pető), Takács, Szondi, Székely, (Dobos), Gózner, Drabik. (Nemes). Edző: Körmös Miklós.

Nábrád: Végh- Balogh, Varga, Mercz J., Mercz Z., Kovács, Tejfel, Pintye, Juhos, Mercz Gy., Pásztor. Edző: Végh András. Gól: Batizi, Török, 4-4, Dobos 2, Drabik, Takács, Pető, Gózner.I fi: 16-0.

Körmös Miklós: - Ott folytattuk, ahol az ifi csapat abbahagyta. Gratulálok a srácoknak.

Végh András: - Mit is mondhatnék egy ilyen eredmény után. Csak fejet tudunk hajtani vendéglátóink előtt, akik a játék minden elemében felülmúltak minket. Nem véletlenül ők az egyik bajnokesélyes. Kívánom, Miki barátoméknak, hogy nyerjék meg a bajnokságot!