2008.10.15. 12:08

Aranyakat futottak Debrecenben

<p>Eredményesen szerepeltek az NYVSC-Nyírsuli közép-hosszútávfutói vasárnap Debrecenben a 36. Rajkai Emlékversenyen, hiszen a nyíregyháziak 3 arany-,1 bronzéremmel felülmúlták az előzetes várakozást.</p>

Kiváló időben, jó szervezés mellett rendezték meg az egyetem területén belül immáron 36. éve az egykori mezei, ma már utcai futóversenyt. A győzelem volt az elvárás a női 4 km-es távon Rakonczai Beától , az NYVSC kétszeres olimpikonjától, amelyet teljesített is a 10 km-es táv utcai országos csúcstartója.

Kellemes meglepetésként  a női csapatversenyben a Rakonczai Bea, Szász Gréta, Hollósy Viktória összetételű NYVSC-Nyírsuli nyert, csakúgy, mint a juniorok versenyében Szász Gréta! A serdülő fiúk között Szanyi Dávid nagy hajrával futott fel a dobogó harmadik fokára!