2010.10.23. 17:57

A csekei edző szerint egyenlőek a nullával...

<p>A labdarúgó megyei II. osztály Carmo-csoport 11 . fordulójának szombati nyitányán két vendégsiker is született.</p>

Kölcse–Vámosoroszi 2–1 (0–1)

Kölcse, 100 néző, v.: Sándor Cs. Kölcse: Nagy Antal – Kósa K., Sztároszta F., Sira T., Nagy Attila, Róka Z., Homoki D., Varga Z. (Szkunc), Jezov (Zámbó), Bartha T. (Konyecski), Szűcs L. Edző: Simon Csaba. Vámosoroszi: Medve – Bakó Z., Hajdú L. (Botos V.), Bezzegh I., Kiss Cs., Kádár L., Torma I. , Siket L . (Szabó Zs.), Csernyi A., Bak T., Szaniszló. Edző: Orosz András. Gól: Jezov, Varga Z., illetve Kiss Cs. Ifi: 2–2.

Simon Csaba: – Mostanában az első félidőt rendre átalusszuk, a másodikra viszont feltámadunk. Gratulálok az Oroszinak, mert oroszlánként küzdött.

Orosz András: – Az igen gyengén játszó hazai csapatot „sikerült” győzelemhez segíteni, pedig nyolcvan percig uraltuk a meccset, majd két óriási egyéni hiba megpecsételte sorsunkat.

Szatmárcseke–Tisztaberek 0–3 (0–1)

Szatmárcseke, 40 néző, v.:Tóth I. Szatmárcseke: Mándi P. – Bozsányi I, Jávor S., Nagy Zs., Bozsányi L. (Bozsányi F.) ,Czibere Z., Mursa F., Kovács R., Bakó G., Harbula, Orsolyák. Edző: Kelemen Zoltán. Tisztaberek: Deák K. – Nyisztor T., Szabó L., Sturovics G., Bodó R. (Seres N.), Lukács N. (Rudnák N.), Mester A., Bodó G., Fehér T., Lázár R., Lázár B. (Lukács Zs.). Edző: Oroszi István. Gól: Fehér T. 2, Lázár B. Ifi: 2–4.

Kelemen Zoltán: – Egyenlők vagyunk a nullával!

Oroszi István: – Nagyon jól védekeztünk ezen a meccsen, és a támadásainkat is sikerült gólokkal befejezni, így a múlt heti botlásunkat ki tudtuk javítani. Gratulálok a csapatnak.

Nábrád–Nyírmeggyes 1–3 (1–1)

Nábrád, 70 néző, v.: Lizák. Nábrád: Farkas L. – Debreceni S., Pásztor Z., Bihari D., Balogh Gy., Pásztor L., Szabó A., Kovács B. (Tejfel D.), Tejfel J., Sárai G., Ráski B. Edző: Szarka Zoltán. Nyírmeggyes: Krizsanovszki – Zimakov, Nagy Zs., Septa, Kiss A., Éles R., Cselószki (Székely Zs.), Éles B., Batizi-Pócsi N. (Hornyák Zs.), Tóth F., Pető Á. (Ács A.). Edző: Tóth László. Gól: Pásztor L., illetve Éles B. (11-esből), Éles R., Hornyák Zs. Kiállítva: Pásztor Z. (74. perc). Ifi: 1–5.

Szarka Zoltán: – A játékvezető főszerepet vállalt vereségünkben.

Tóth László: – Határozott játékvezetői hármas mellett két „Éles” és egy vaktölténnyel győztünk.