2010.10.23. 17:39

Beindult a bátori henger

<p>A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei első osztály 13. fordulója két szombati mérkőzéssel kezdődött.</p>

Tiszabecs–Fehérgyarmat 1–1 (0–0)

Tiszabecs, 150 néző, v.: Kocsis Zs. Tiszabecs: Gergely I. – Radács, Nagy P., Rapos, Vakarcs, Riskó, Máté G., Bornemisza, Fedor A., Repljuk, Varga Z. (Zámbó). Edző: Szécsi Zoltán. Fehérgyarmat: Konczt T. – Callin, Hagen, Sándor Gy., Marinica, Vlad (Dócsa), Kovács A., Raul, Peczer Gy., Merce, Matei. Edző: Czeglédi István. Enyhén szólva is alacsony színvonalú volt a mérkőzés. Gól: Fedor A., illetve Merce. Kiállítva: Repljuk (69. perc). Ifi: 2–3.

Szécsi Zoltán: – Hagytuk már pontokat máshol ettől sokkal jobb játékkal.

Czeglédi István: – Közelebb álltunk a győzelemhez.

Nyírbátor–Volán-Sényő 7–1 (2–1)

Nyírbátor, 200 néző, v.: Kis A. Nyírbátor: Tóth Sz. – Bécsi K. (Pálfi), Czerula, Lengyel L., Kurucz Z. (Kovács Á.), Pálvölgyi, Bíró Zs., Kléninger (Tóth B.), Szarka I. (Tóth T.), Erdei Z., Kerekes (Kovács I.). Edző: Bécsi József. Volán-Sényő: Fejér – Sándor L., Kató Cs., Székely, Orosz T., Gégény I., Tóth P., Tuturas, Szanics P., Sarkadi Sz. (File Z.), Mocsár Cs. (Soós G.). Edző: Rubóczki Tibor. A szerencsés, de látványos vendéggóllal kezdődő mérkőzésen nehezen indult be a hazai gépezet, aztán hengerelés lett a vége. Gól: Erdei Z. 2 (mindketttő 11-esből), Czerula, Pálvölgyi, Tóth B., Kovács I., Tóth T., illetve Sarkadi Sz. Kiállítva: Kató Cs. (40. perc). Ifi: 6–0. (Tudósító: Balla István)

Bécsi József: – A játék képe alapján teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, de remélem nem szálltunk el, mert rengeteg javítanivalónk van, még a mai eredményes játék után is.

Rubóczki Tibor: – A második félidőben tíz emberrel nem bírtuk a bátori nyomást.