2010.10.16. 18:08

Hármas emberelőny is kevés volt a győzelemhez

<p>A labdarúgó megyei másodosztály Carmo-csoport 10. fordulójában hat mérkőzést rendeztek szombaton.</p>

Vámosoroszi–Nábrád 1–1 (0–1)

Vámosoroszi, 80 néző, v.: Pokoraczki. Vámosoroszi: Medve – Szaniszló Z,., Gazda I., Kiss Cs., Csernyi A., Botos V., Torma I., Bakó Z., Papp T., Varga B., Siket L. (Szabó Zs.). Edző: Orosz András. Nábrád: Végh A. – Pásztor Z., Debreceni S., Bihari D., Veszprémi F. (Kovács B.), Varga I., Sárai G., Pásztor L., Mercz L., Tejfel (Farkas L.), Porubszki. Edző: Szarka Zoltán. Gól: Szaniszló Z., illetve Tejfel. Kiállítva: Varga B. (80. perc), illetve Varga I. (55. perc), Mercz L. (55. perc), Végh A. (65. perc). Ifi: 0–8.

Orosz András: – Nekünk már a hármas emberelőny is kevés ahhoz, hogy hazai pályán végre nyerjünk. Szerencsénk pedig abszolút nincs. Gratulálok a vendégeknek a pontszerzéshez.

Szarka Zoltán: – A második félidőben a játékvezető nagyon belenyúlt a meccsbe, de hét emberrel is derekasan küzdöttünk. Gratulálok a fiúknak.

Beregdaróc–Kölcse 0–1 (0–0)

Beregdaróc, 150 néző, v.: Piskóczi. Beregdaróc: Ficze – Hájas B., Bakó Z., Marci S., Varga T., Veres I R. (Kovács L.), Veres II R., Simon Cs., Csekő J. (Szász), Veres O., Mandzák J. (Bán J.). Edző: Baracsi Endre. Kölcse: Nagy A. – Kósa K., Sztároszta, Sira T., Róka Z., Magula, Jezov, Varga Z., Homoki D. (Szlávik), Szűcs L., Bartha T. (Zámbó S.). Edző: Simon Csaba. Gól: Bartha T. Ifi: 8–0.

Baracsi Endre: – Nagyon jó ellenféllel szemben szenvedtünk vereséget hazai pályán. A kritikus helyzetekben sem a szerencse, amikor pedig kellett volna a játékvezetés sem állt mellénk. A vendégeknek ettől függetlenül gratulálok, valamint az ifistáinknak is a nagy különbségű győzelemhez.

Simon Csaba: – Hetefehércsén járva volt időnk megbeszélni a fiúkkal a metszést és a taktikát, hál istennek nyertünk. Köszönjük a szponzorunknak a mezgarnitúrát, ami úgy tűnik, szerencsét hozott.

Csenger–Nyírcsaholy 2–2 (1–2)

Csenger, 150 néző, v.: Oláh Z. Csenger: Varga V. – Csontos (Erdős), Nyerges D., Halász N., Pankotai, Tóth Z. (Nyerges O.), Volkán R. (Osváth D.), Sajó L. (Jakab R.), Katona P., Lakatos S. (Szilágyi S.), Lakatos I. Játékos-edző: Volkán Roland. Nyírcsaholy: Gergely R. – Jurkó, Batizi G., Széles Zs., Jéri (Bálint M.), Petrohai M., Szabó V. (Kiss E.), Botos S., Nyíri Gy., Szabó M., Jónás P. Edző: Kiss Ervin. Gól: Lakatos I., Katona P., illetve Jónás P., Kiss E. Kiállítva: Petrohai M. (53. perc). Ifi: 1–4.

Volkán Roland: – Nagyon jó mérkőzésen sikerült megszorongatunk a bajnokcsapatot. A játék képe alapján nagyobb esélyünk volt a győzelemre.

Kiss Ervin: – Ahhoz képest, hogy ezer sebből vérzünk és harmincöt percet játszottunk emberhátrányban a csapat mindent megtett a győzelem érdekében. Reális eredmény született.

Tisztaberek–Tiszakóród 2–2 (1–0)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Oláh G. Tisztaberek: Deák K. – Nyisztor T., Szabó L., Kovács P. (Tóth M.), Sturovics G. (Seres N.), Lukács N. (Rudnák N.), Mester A., Bodó R. (Licz B.), Fehér T. (Bodó G.), Lázár R., Lázár B. Edző: Oroszi István. Tiszakóród: Juhász S. – Móricz I., Sira T,., Kiss L., Séra P., Nagy J., Császár P., Somogyi T., Császár T., Borbély A., Horváth G. Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Mester A., Lázár R., illetve Horváth G., Sira T. Kiállítva: Nagy J. (43. perc). Ifi: 4–2.

Oroszi István: – Kétgólos előnyt követően emberelőnybe kerültünk, de elöl és hátul is hibáztunk annyit, hogy a meccset végül ne nyerjük meg.

Ifj. Juhász Ernő: – Gratulálok a fiúknak, küzdésből és akarásból jelesre vizsgáztak.

Tyukod–Szatmárcseke 2–0 (1–0)

Tyukod, 100 néző, v.: Tomori P. Tyukod: Bulyáki Gy. – Gyene B., Kasu J., Sipos M., Bócsi Gy., Orosz A., Ináncsi L. (Pesti K.), Polyák Cs. (Kerezsi B.), Kiss R. (Kertész J.), Fekete S., Szabó R.. Edző: Nagy Ferenc. Szatmárcseke: Mándi P. – Bozsányi I., Jávor S., Nagy Zs., Szabó F., Mursa F,., Kovács R., Orsolyák J., Bihari Z. (Bakó G.), Bőnyei Zs., Harbula (Fábián P.). Edző: Kelemen Zoltán. Gól: Orosz A., Pesti K. Kiállítva: Bőnyei Zs. (74. perc). Ifi: 0–2.

Nagy Ferenc: – Örülünk az első hazai győzelemnek.

Kelemen Zoltán: – Saját magunkat vertük meg, mivel már az első félidőben meg kellett volna nyernünk a mérkőzést.

Nyírmeggyes–Gelénes 15–2 (8–1)

Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Czene. Nyírmeggyes: Krizsanovszki (Demeter L.) – Zimakov (Horváth Zs.), Septa, Nagy Zs., Kiss A., Batizi-Pócsi N., Cselószki (Gere Zs.), Éles B. (Székely Zs.), Éles R., Tóth F., Pető Á. (Kovács L.). Edző: Tóth László. Gelénes: Csordás A. – Lakatos I., Hídvégi M., Fábián S., Kósa S., Bartha J., Mikó Gy., Bartha A., Szegedi A., Kokas A., Lakatos L. (Molnár Gy.). Edző: Varga Tamás. Gól: Kovács L. 3, Éles R. 2, Tóth F. 2, Kiss A. 2, Pető Á. 2, Batizi-Pócsi N., Cselószki, Septa, Demeter L. (11-esből), illetve Fábián S. (11-esből), Bartha A. Kiállítva: Fábián S. (68. perc). Ifi: 5–1.

Tóth László: – Már a 90. másodpercben eldőlt a mérkőzés, amikor 2–0-ra vezettünk, ezt követően pedig gólfesztivált rendeztünk. Köszönjük az ellenfélnek, hogy sportszerűek voltak.

Varga Tamás: – Legalább a közönség jól szórakozott a mai meccsen.