2010.11.14. 16:23

A szalagtűzést a pályán pihenték ki

<p>A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport 14. fordulójának mérkőzéáseit játszották vasárnap.</p>

Kállósemjén–Kölyök SC 2–1 (1–0)

Kállósemjén, 110 néző, v.: Sándor cs. Kállósemjén: Árpád J. – Nyeste D., Papp N., Balázs Sz., Ballai Z., Tóth D., Papp T., Nagy S., Séra D. (Aranyász T.), Király T., Jávor N. Játékos-edző: Kákóczki István. Kölyök SC: Palencsár Z. – Fekete Cs., Boros K., Farkas J., Kósa T., Dobán D., Csáki J., Bacskai A., Páter A. (Tóth G.), Nagy S., Gottfried P. (Papp T.). Edző: Dávida János. Gól: Király T., Jávor N., illetve Farkas J. Kiállítva: Nyeste D. (25. perc), illetve Tóth G. (89. perc). Ifi: 3–1.

Kákóczki István: – A korai gól és a korai kiállítás nagyon nehézzé tette a mérkőzést számunkra.

Dávida János: – A szokásos forgatókönyv: a helyzetek kimaradnak és a végén egy góllal kikapunk. Gratulálunk Kállósemjénnek!

Napkor–Ófehértó 0–1 (0–1)

Napkor, 80 néző, v.: Józsa. Napkor: Nádasdi – Gilányi, Pálóczi, Kriser, Szalmási, Nagy D. (Tóth Antal), Nyisztor (Fekete), Nagy J., Agócs (Tóth Attila.), Száraz, Kurucz J. Edző: Szűcs György. Ófehértó: Károly G. – Mizsák Cs., Homonyik Cs., Kun K., Tóth P., Király I. (Fazekas), Csernyu Sz. (Vadicsku), Ember R., Bodnár, Sápi A. (Baráth), Köbli J. (Nyavádi). Játékos-edző: Pekács Zsolt. Gól: Tóth P. Ifi: 2–2.

Szűcs György: – Gyenge színvonalú mérkőzésen egy ajándék góllal nyert az ellenfél.

Pekács Zsolt: – Küzdelmes mérkőzésen mély talajú pályán ha nehezen is, de elértük célunkat. Győztünk, ezt már nem kell megmagyarázni.

Geszteréd–Nyíribrony 2–0 (1–0)

Geszteréd, 100 néző, v.: Csáki L. Geszteréd: Papp T. – Kovács G., Horváth L., Görög T., ifj. Papp Zs. (Vasas L.), Antal Z. (Cebel V.), Pásztor B., Görög N., P. Juhász A. (Tóbiás Sz.), id. Papp Zs. (Malamidesz L.), Kiss L. (Fehér J.). Edző: Gyöngyösi Mihály. Nyíribrony: Simon – Papp, Pásztor, Szegedi, Törő, Imre, Konzili (Mencsik), Vígh Zs. (Soós), Bárdos, Illés, Marincsák. Edző: Borza László. Gól: P. Juhász A., id. Papp Zs. Ifi: 8–2.

Gyöngyösi Mihály: – Nagyon jó ellenfelet sikerült legyőzni a mai mérkőzésen. Gratulálok a fiúknak, mert küzdöttek hajtottak, és külön öröm a számomra, hogy ősszel hazai pályán nem kapott ki a csapat. Ezt a győzelmet a polgármester úrnak ajánlja fel a csapat a sikeres együttműködéshez.

Borza László: – Mai meccsnek egy pozitívuma volt, hogy senki nem kapta meg az ötödik sárgáját. Ezzel a teljesítménnyel ma nem érdemeltük pontszerzést.

Nyírpazony–Nagykállói VSE 0–2 (0–2)

Nyírpazony, 120 néző, v.: Biricz. Nyírpazony: Szép A. – Kvaka Á., File Zs., Bodnár T. (Bakos Cs.), Bodnár B., Székely T., Bukovenszki Z., Szondi S. (Rácz D.), Viszokai F. (Török I.), Bihari J., Horváth J. (Mészáros J.). Edző: Béres Miklós. Nagykálló: Tuska – Sárga, Matejkó, Karaffa, Fodor, Simon, Sándor, Málik (Dán), Csajkó (Mészáros), Imre J. (Dobó), Káposznyák (Dobos). Edző: Budaházi László. Gól: Káposznyák, Imre J. Kiállítva: Székely T. (79. perc). Ifi: 2–6.

Béres Miklós: – A mai játékával ez a nagykállói csapat fogható lett volna, kár hogy elszalasztottuk az esélyt.

Budaházi László: – Alacsony színvonalú mérkőzésen helyzeteinkből kettőt értékesítettük, úgy gondolom, megérdemelten nyertünk.

Vasmegyer–Nyírbogdány 2–4 (2–2)

Vasmegyer, 80 néző, v.: Major. Vasmegyer: Hegyes Z. – Berki G., Lábas P., Márton D., Gonzálesz D. (Nagy Gy.), Laskai F., Zsoldos P., Bilecz J., Szitai R., Danka M. (Szabó Zs.), Karhuth F. (Dócs R.). Edző: Bodó Attila. Nyírbogdány: Minya D. – Karasz D., Virág T., Bódi T., Karasz L., Minya P., Szilágyi L. (Fehér N.), Küsthner, Szilágyi I. (Lisovszki S.), Nagy I. (Bata L.), Minya G. Játékos-edző: Virág Tibor. Gól: Szitai R., Lábas P., illetve Karasz L. 2, Minya G. 2. Ifi: 3–0 .

Bodó Attila: – Azokat a hazai nézőket sajnálom akik hétről hétre kijárnak a mérkőzésünkre, és végignézik a szenvedésünket.

Virág Tibor: – A heti regenerációs edzés meghozta a gyümölcsét. Megszereztük első idegenbeli győzelmünket. Gratulálok a csapatnak!

Apagy–Kálmánháza 0–1 (0–0)

Apagy, 50 néző, v.: Bendik T. Apagy: Kovács I. – Sipos J., Tarr F., Jakab R. (Bedécs Gergő.), Korpás Z. (Atucsák B.), Kiss Z., Kozák R., Bedécs Gábor, Bakró A., Orosz G., Támba T. Edző: Szegfű Mihály. Kálmánháza: Tóth G. – Erdei L., Tardi G., Erdei E., Kiss Sz. (Mezei G.), Szabó K., Takács J., Erdei G., Szarka M., Osikóczki I., Kiss Gy. Edző: Seregi Mihály. Gól: Kiss Gy. Ifi: 0–1.

Szegfű Mihály: – Óriási szerencsével szerezte meg a három pontot a vendégcsapat, mivel a helyzeteket mi hagytuk ki, ők értékesítettek a kevés helyzetükből egyet.

Seregi Mihály: – Első félidő gyenge játéka után a második játékrészben csapatom magára talált, jól focizott és így sikerült a győzelem, ez által nem történt helycsere – üzenem Miklós barátomnak.

Nyírlugos–Nyírvasvári 2–0 (1–0)

Nyírlugos, 180 néző, v.: Piskóczi. Nyírlugos: Kriston – Danka Z. (Jakab N.), Csákányos T., Illés Á., Sinka L., Balogh N., Horváth J., Kereki A. (Sinka M.), Pelyák D. (Kremiczki), Kósa B., Petrás M. (Hlács A.). Edző: Dzsudzsák András. Nyírvasvári: Opre R. – Kocsis P., Nagy T., Pető G., Karczub T., Nagy B., Kocsis Z., Kóka M., Serbán J. (Koczkanics T.), Makay R. (Heller T.), Sivadó L. Játékos-edző: Kocsis Pál. Gól: Petrás M. 2. Kiállítva: Illés Á. (84. perc), Kósa B. (75. perc). Ifi: 4–1.

Dzsudzsák András: – Az őszi szezonban sikerült veretlenek maradnunk hazai pályán, ez mindenképpen pozitívum. A mai mérkőzésen jó játékkal megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csapatomnak a hazai veretlenséghez!

Kocsis Pál: – Eddigi kemény munkánkat tettük semmissé az ilyen idegenbeli teljesítményekkel. Persze, ebben a mérkőzésben benne volt a tegnapi szalagtűzés amit egyes játékosok az első félidőben próbáltak kipihenni, de ez áttevődött a másodikra is. A második bekapott gólunkkal a pálya felett keringett Huntelear szelleme, sajnos nem tudtam elkergetni.

Levelek–Máriapócs 6–2 (3–0)

Ófehértó, 120 néző, v.: Moldován. Levelek: Luksa Z. – Kozma B., Bukta M., Majláth S. (Gebri Gy.), Mónus G. (Kulcsár D.), Puskás A. (Takács J.), Pásztor J., Csekk A., Svelta Z. (Molnár T.), Hajdú G. Tóth Zs. (Rutovics K.). Játékos-edző: Mónus Gábor. Máriapócs: Fucsovics – Iváncsik L., Dankó M., Szabó S., Kozmia J., Sulemán J. (Tóth R.), Krasznai G. (Lencsés J.), Novák Zs., Kiss I., Ács B. (Oláh S.), Ruszinkó B. Edző: Andrejcsák Róbert. Gól: Svelta 2, Tóth Zs., Puskás, Csekk A., Pásztor J. illetve Dankó M., Tóth R. Ifi: 8–1.

Mónus Gábor: – Sportszerű mérkőzésen a polgármesteri látogatás az öltözőben jót tett a fiúknak, akik helyenként sziporkázóan játszottak. Megérdemelten szereztük a három pontot. A múlt heti teljesítményünk után ehhez csak gratulálni tudok a srácoknak, és a lelkes szurkolóinknak.

Andrejcsák Róbert: – Megérdemelt hazai győzelem.