2011.10.27. 09:56

Bükki ezüst a párosok versengésében

A napokban Bükkszenlászlótól Bükkszentkeresztig kellett feltekerni azoknak a bátor bringásoknak, akik részt vettek a bükki Üveghuta Kupán.

A napokban Bükkszenlászlótól Bükkszentkeresztig kellett feltekerni azoknak a bátor bringásoknak, akik részt vettek a bükki Üveghuta Kupán.A helyenként 10-12%-os emelkedővel nehezített, 5,5 kilométeres aszfaltúton csak felfelé haladtak a versenyzők. A nyíregyházi ViniBike Kerékpáros Sportegyesület tagjai egyéniben és párosban is megméretették magukat.

A Jónás Gábor és Horváth Zsolt alkotta duó végül második helyezést ért, mindössze nyolc másodperccel lemaradva az aranyéremről. Kovács Lajos javítva a tavalyi idején és helyezésén a senior II. kategóriában harmadikként zárt. Barilló György a senior I. futamban a tizenharmadik helyen végzett, míg Tóth Márton első felnőtt versenyén hetedik lett.