2011.10.03. 14:54

Jól bevált koreográfia, megszokott hazai siker

Bajnokságbeli harmadik hazai mérkőzését is magabiztosan nyerte meg a Nyíregyházi TK NB I-es férfi tekecsapata.

Bajnokságbeli harmadik hazai mérkőzését is magabiztosan nyerte meg a Nyíregyházi TK NB I-es férfi tekecsapata.A már szokásossá vált forgatókönyv alapján szerezte meg menetrendszerű hazai győzelmét a Nyíregyházi TK. Az NB I-es férficsapatból a debreceniek elleni szomszédvári rangadón Szlovenszki Tibor kezdett és Kósa István zárt kimagasló egyéni eredménnyel, de a többiek sem hagyták magukra a két húzóembert, így szépen termelte a fákat és az egyéni pontokat a csapat. Mindez 6–2-es győzelmet eredményezett a két korábbi nyíregyházi versenyzőt, Hacker Dezsőt és Mogyorósi Pétert bevető hajdúságiak ellen.

NB I.: Férfi Keleti csoport, 5. forduló

Nyíregyházi TK–Hajdú 09 TKSE 6–2 (3397–3188)

NYTK: Szlovenszki T. 611 (1 pont), Finta 565 (1), Varga I Imre 520, Péter D. 555 (1), Kósa I. 596 (1), Kastura Zs. 550. Ifi: 4–0 (1042–959). Pontszerző: Varga D. 530, Varga II Imre 512.