2012.05.14. 12:20

Ajándékba adták a kontrákat

Korán és rosszul ellőtt labdák, lassú visszarendeződések.

Korán és rosszul ellőtt labdák, lassú visszarendeződések.Már rosszul indult a múlt péntek! Az NYKSK-Nyír-Komplett NB I.B-és junior férfi kézilabda csapat a bajnoki küszöbön megbotlott, mivel a vendég balmazújvárosiak nyertek 30–26–ra, és így elorozták a mieink elől az aranyat. Pedig a hazaiaknak egy iksz is elegendő lett volna... Ezt követően jött a felnőttek presztizsmeccse, hiszen a hajdúságiaknál jó pár egykori nyíregyházi játékos lépett pályára, ráadásul a kispadon a nyíregyházi Rácz Sándor dirigálta az újvárosiakat.

Szünet utáni figyelmetlenség

Az első félidő első harmadában még futott a hazaiak szekere, aztán kátyúba került, így a vendégek már előnnyel vonultak szünetre. A szünet után elmaradt a hazai feltámadás, így Tarnavölgyiék vereséggel búcsúztak a hazai közönségtől.

– A védekezéssel nem volt gond egy ideig, ám felállt fal ellen hamar ellőttük a labdákat, így felkínáltuk a vendégeknek a kontralehetőségeket- kezdte visszapillantást a mérkőzésre Bartha Dénes, a nyíregyháziak mestere.

– Másodszor fordult elő, hogy szünet után figyelmetlenek voltunk, így megléptek a vendégek. Utána már hiába kapaszkodtunk és közelítettük meg az ellenfelet, ez nagy energiába került. Ráadásul nem tudtunk élni az emberelőnyökkel, ráadásul a mérkőzés hajrájában pechesek is voltunk.