2012.05.21. 08:34

Szép semjéni búcsú

A Kállósemjén NB II-es női együttese is befejezte bajnoki szereplését. Gaál Linda együttese az utolsó fordulóban idegenben nyert, és negyedik helyen végzett.

Kézilabda NB II.

Női, 20. forduló

Túrkeve–Kállósemjén    24–27 (9–10)

Túrkeve, 45 néző, v.: Bajusz Zs., Ubornyák Z. Kállósemjén: Marczi Z. – Poór B. 6, Gaál L. 2, Tar H. 4/2, Papp R. 3, Frank P. 10/2, Németh N. 2/1. Csere: Jurecska (kapusok), Szabó V., Pál E., Nagy M., Járosi V. Játékos-edző: Gaál Linda. Kiállítások: 16, illetve 18 perc. Hétméteresek: 5/1, illetve 7/5. A szezon utolsó mérkőzését megérdemelten nyerte a megfogyatkozott a vendégcsapat. A búcsúzó Németh Noémi jó teljesítménnyel köszönt el társaitól. Junior: 29–18.

További eredmények: Újkígyós–DVSC III 22–40, Alsózsolca–Derecske 15–32, Gyula–Hajdúböszörmény 30–36, Szeghalom–Bőcs 23–23.