2012.10.30. 11:44

BOON-ÉLŐ - Magyar Kupa: KBSC vs. Nyíregyháza 1-2 (0-1)

Kazincbarcika - A labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában a legjobb 16 közé jutásért a KBSC gárdája a Nyíregyháza Spartacus együttesét fogadta kedden 12.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

KBSC

1 - 2

Nyíregyháza

Kazincbarcika 2012. 10. 30. 12:30

Edzői nyilatkozatok:

Kiprich József (KBSC): Rúgtunk 3 gólt, de ebből 2-t les címén nem adtak meg, és kihagytunk egy tizenegyest, ezért veszítettünk.

Brekk János (Nyíregyháza): - Igazi kupa hangulat mérkőzés volt, csapatom jól küzdött, és megérdemelten nyert.

90+3

A játékvezető véget vetett a mérkőzésnek.

91

Luiz lesről talált a kapuba.

84

Mészáros kapott sárga lapos figyelmeztetést.

84

Tizenegyest hibázott a Kazincbarcika. A csereként beállt Davidov buktatta a büntetőterületen belül Luizt, amiért sárga lapot kapott, és Szőts a tizenegyes pontra mutatott. Menougong volt az ítéletvégrehajtó, lassan és bizonytalanul futott a labdának, közben megtorpant, majd jobbal lágyan emelt a kapu bal oldala felé, Balogh azonban gyors vetődéssel mentett.

80

Szépített a Kazincbarcika. Luiz 7 méterről fejelt a kapu jobb oldalába. 1-2

79

Germán kapott sárga lapot, miután buktatta Kovács Pétert.

74

Salvador 17 méteres szabadrúgását biztosan fogta Balogh.

61

Fótyik kapott sárga lapot, miután szabálytalankodott Kovács Á-val szemben.

60

Újabb gólt szerzett a Nyíregyháza. Megint Petneházi volt az ítéletvégrehajtó, aki a kapu jobb oldalába lőtt. 0-2

60

Celso utolsó emberként buktatott, ezért piros lapot kaptt. Szőts kiállította és újabb tizenegyest ítélt.

59

Kettős cserét hajtott végre a Kazincbarcika: Horváth Bence helyett Menougong, Fabio helyett pedig Renan lépett a pályára.

55

Újabb csere a vendégeknél Kristófi helyére Davidov állt be.

55

Salvador bombázott a kapu mellé. Kisütött a nap, elállt a szél, így egyszeriben "élvezetes" lett a mérkőzés.

50

Kovács Ádám közelről a kapu mellélőtt.

48

Ngalle is besárgult, miután felvágta Pákoliczot.

46

Fehér kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután a fél pálya közelében kézzel ellökte Kovács Ádámot.

45

Megkezdődött a 2. félidő.

45

Vége az első félidőnek.

45

Ur kapott sárga lapos figyelmeztetést miután letalpalta Celsot.

44

Ur úgy mentett fejjel, hogy Baloghnak kellett kapaszkodnia ahhoz, hogy elcsípje a kapu felé guruló labdát.

35

Kényszerű cserét hajtott végre a Nyíregyháza Spartacus, a megsérült Dajka helyére Pákolicz ment a pályára.

31

A kapura törő és lövő helyzetbe kerülő Fabio elől Benkő az utolsó pillanatban mentett.

25

Fótyik 7 méteres fejesét biztosan ölelte mellre Balogh.

23

Kovács Á. 17 méterről a kapu fölé lőtt.

21

Vezet a Nyíregyháza. A tizenhatoson belül kitörő Germánt buktatta Varsányi a játékvezető tizenegyest ítélt, és sárga lappal jutalmazta a barcikai kapus "produkcióját". Az ítélet végrehajtó Petneházi volt, aki jobbal nagy erővel a jobb felső sarokba vágta a labdát. 0-1

17

Miután hosszú ideig mezőnyjáték folyt folyt a pályán Ngalle 17 méterről lövésre szánta el magát, és a labda nem sokkal a keresztléc fölött hagyta el a játékteret.

3

Abszolút helyzet alakult ki a Nyíregyháza kapuja előtt, több kazincbarcikai játékos is a hálóba lőhette volna a labdát, végül Salvador 8 méteres lövését a védők együttes erővel mentették.

1

A Kazincbarcika kezdte a játékot.

12:13

Az október végi dátumhoz képest remek idő, napsütés fogadta a pályára lépő csapatokat. A mérkőzést nagy erőkkel biztosítja a rendőrség, és sok rendező is vigyáz a rendre. A biztonságra jellemző, hogy még a találkozóra érkező tudósítót is megmotozták...

JEGYZŐKÖNYV

Labdarúgó Magyar Kupa, 3. forduló

KBSC vs. Nyíregyháza

1 - 2   (0 - 1)

Kazincbarcika, 250 néző, v.: Szőts Gergely (Farkas, Horváth )

KBSC: Varsányi - Nyitrai, Fehér, Fótyik, Celso - Fabio, Ngallo, Liuz - Salvador, Horváth B. Vez.edző: Kipricz József.

Nyíregyháza Spartacus: Balogh - Minczér, Dajka, Benkő, Ur - Kristófi, Petneházi, Reznek, Mészáros - Germán, Kovács Á. Vez. edző: Németh Károly.

Gólszerző: Petneházi (0-1) a 21. percben, 60., Petneházi (0-2, 11-esből) a 60., Luiz (1-2) a 80. percben.

Sárga lap: Ur a 45., Fehér a 46., Ngalle a 48., Fótyik a 61., Germán a 79., Davidov a 84., Mészáros a 84. percben.

Kiállítás: Celso a 60. percben.

Csere: Dajka helyett Pákolicz a 35., Kristófi helyett Davidov az 55., Horváth Bence helyett Menougong az 59., Fabio helyett Renan az 59. percben.

Kazincbarcika - Kedden 12.30-tól KBSC – Nyíregyháza Magyar Kupa találkozó a Pete András-stadionban.

Ha kedd, akkor kupameccs! A labdarúgó Magyar Kupában a legjobb 16 közé jutás a tét, a Spartacus Kazincbarcikán próbál majd javítani a bajnoki fiaskón.