2013.01.16. 19:31

Nyolc aranyérmet karatéztak

Csapatban is parádéztak a Mátészalkai MTK shotokánosai.

Csapatban is parádéztak a Mátészalkai MTK shotokánosai.A Mátészalkai MTK Shotokan karatésai az elmúlt hétvégén Egerben versenyeztek, a Shotokan Karate Stílusszövetség országos bajnokságán. A hevesi versenyen több mint 160 gyerek mérte össze tudását a különböző korcsoportokban. Az MMTK karatékái Juhász Tibor ötödik danos edző vezetésével, kiváló szerepléssel tizenhét érmet szereztek a formagyakorlat, küzdelem és csapat versenyszámokban, ebből nyolc volt az arany. Kiemelendő, hogy hogy a 6–9 éves és 10–13 éves korcsoportban indított mindkét szalkai csapat az első helyen végzett.

A Mátészalkai MTK versenyzőinek eredményei

Török Dávid: formagyakorlat 1., küzdelem 2.

Fülöp Dóra: formagyakorlat 1

Kristin Zalán: formagyakorlat 2., küzdelem 2.

Herdon Balázs: formagyakorlat 2., küzdelem 3.

Papp Dani: formagyakorlat 2., küzdelem 3.

Kovács Péter: küzdelem 3.

Orosz Regina: formagyakorlat 3.

Csapat formagyakorlat, 6–9 évesek: 1. Mátészalkai MTK (Kristin Zalán, Kiss Dominik, Herdon Balázs)

Csapat formagyakorlat, 10–13 évesek: 1. Mátészalkai MTK (Papp Dani, Kovács Péter, Török Dávid)