2016.05.26. 11:19

A Tiszánál sikeresen triatlonoztak

Nyíregyháza - Garai Georgina érmet is szerzett a jubileumi versenyen.

Jubileumi huszonötödik alkalommal rendezték meg Tiszaújvárosban a Tisza Triatlont, amelynek sprinttávú (750 méter úszás, 20 kilométer kerékpározás és 5 kilométer futás) versenyében szép szabolcsi sikerek születtek. A nyíregyházi Triaktív SE versenyzői közül a junior lányok kategóriájában Garai Georgina 1:09:13 órás idővel a harmadik helyen ért célba, míg klubtársa, Garai Tibor 1:16:33-as időt teljesítve a szenior II-es korcsoportban végzett a tizenharmadik helyen. Ugyanebben a kategóriában az ugyancsak nyíregyházi, egyesületen kívüli Gaál Zoltán 1:13:33 órás időt teljesített, amivel a kilencedik helyen zárt.