szon-sportoldal

2016.08.12. 11:41

Az Alukonstrukt-csoport őszi menetrendje

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. Íme az Alukonstrukt-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje.

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. Íme az Alukonstrukt-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje.

[poll id="1164"]

1. forduló

Augusztus 13., szombat, 17:

  • Tiszadob–Ramocsaháza

  • Újfehértó–Apagy

    Kemecse–Kótaj

    Vasárnap, 17:

  • Nagykálló–Levelek

  • Nyírlugos–Terem

    Geszteréd–Kállósemjén

    Gávavencsellő–Rohod

    Encsencs–Nyíribrony

    2. forduló

    Augusztus 21., vasárnap, 17:

  • Kótaj–Nagykálló

  • Levelek–Újfehértó

    Apagy–Tiszadob

    Ramocsaháza–Encsencs

    Nyíribrony–Gávavencsellő

    Rohod–Geszteréd

    Kállósemjén–Nyírlugos

    Terem–Kemecse

    3. forduló

    Augusztus 27., szombat, 17:

  • Tiszadob–Levelek

  • Újfehértó–Kótaj

    Vasárnap, 17:

  • Nagykálló–Kemecse

    Terem–Kállósemjén

    Nyírlugos–Rohod

    Geszteréd–Nyíribrony

    Gávavencsellő–Ramocsaháza

    Encsencs–Apagy

     4. forduló

    Szeptember 3., 16:

  • Kemecse–Újfehértó
  • Vasárnap, 16:

  • Kótaj–Tiszadob

  • Levelek–Encsencs

    Apagy–Gávavencsellő

    Ramocsaháza–Geszteréd

    Nyíribrony–Nyírlugos

    Rohod–Kállósemjén

    Nagykálló–Terem

    5. forduló

    Szeptember 10., szombat, 16:

  • Tiszadob–Kemecse

  • Újfehértó–Nagykálló

    Vasárnap, 16:

  • Kállósemjén–Nyíribrony

  • Terem–Rohod

    Nyírlugos–Ramocsaháza

    Geszteréd–Apagy

    Gávavencsellő–Levelek

    Encsencs–Kótaj

    6. forduló

    Szeptember 17., szombat, 16:

  • Kemecse–Encsencs

  • Újfehértó–Terem

    Vasárnap, 16:

  • Nagykálló–Tiszadob

  • Kótaj–Gávavencsellő

    Levelek–Geszteréd

    Apagy–Nyírlugos

    Ramocsaháza–Kállósemjén

    Nyíribrony–Rohod

    7. forduló

    Szeptember 24., szombat, 16:

  • Tiszadob–Újfehértó
  • Vasárnap, 16:

  • Rohod–Ramocsaháza

  • Kállósemjén–Apagy

    Terem–Nyíribrony

    Nyírlugos–Levelek

    Geszteréd–Kótaj

    Gávavencsellő–Kemecse

    Encsencs–Nagykálló

    8. forduló

    Október 1., szombat, 15:

  • Kemecse–Geszteréd

  • Tiszadob–Terem

    Újfehértó–Encsencs

    Vasárnap, 15:

  • Nagykálló–Gávavencsellő

  • Kótaj–Nyírlugos

    Levelek–Kállósemjén

    Apagy–Rohod

    Ramocsaháza–Nyíribrony

    9. forduló

    Október 9., vasárnap, 15:

  • Nyírlugos–Kemecse

  • Geszteréd–Nagykálló

    Gávavencsellő–Újfehértó

    Encsencs–Tiszadob

    Nyíribrony–Apagy

    Rohod–Levelek

    Kállósemjén–Kótaj

    Terem–Ramocsaháza

    10. forduló

    Október 15., szombat, 15:

  • Kemecse–Kállósemjén

  • Tiszadob–Gávavencsellő

    Újfehértó–Geszteréd

    Vasárnap, 15:

  • Nagykálló–Nyírlugos

  • Encsencs–Terem

    Kótaj–Rohod

    Levelek–Nyíribrony

    Apagy–Ramocsaháza

    11. forduló

    Október 22., szombat, 15:

  • Nyírlugos–Újfehértó

  • Geszteréd–Tiszadob

    Gávavencsellő–Encsencs

    Ramocsaháza–Levelek

    Nyíribrony–Kótaj

    Rohod–Kemecse

    Kállósemjén–Nagykálló

    Terem–Apagy

    12. forduló

    Október 29., szombat, 14:

  • Tiszadob–Nyírlugos

  • Újfehértó–Kállósemjén

    Kemecse–Nyíribrony

    Vasárnap, 14:

  • Kótaj–Ramocsaháza

  • Levelek–Apagy

    Nagykálló–Rohod

    Gávavencsellő–Terem

    Encsencs–Geszteréd

    13. forduló

    November 6., vasárnap, 14:

  • Nyírlugos–Encsencs

  • Geszteréd–Gávavencsellő

    Apagy–Kótaj

    Ramocsaháza–Kemecse

    Nyíribrony–Nagykálló

    Rohod–Újfehértó

    Kállósemjén–Tiszadob

    Terem–Levelek

    14. forduló

    November 12., szombat, 13:

  • Tiszadob–Rohod

  • Újfehértó–Nyíribrony

    Kemecse–Apagy

    Vasárnap, 13:

  • Kótaj–Levelek

  • Nagykálló–Ramocsaháza

    Geszteréd–Terem

    Gávavencsellő–Nyírlugos

    Encsencs–Kállósemjén

    15. forduló

    November 20., vasárnap, 13:

  • Nyírlugos–Geszteréd

  • Levelek–Kemecse

    Apagy–Nagykálló

    Ramocsaháza–Újfehértó

    Nyíribrony–Tiszadob

    Rohod–Encsencs

    Kállósemjén–Gávavencsellő

    Terem–Kótaj

    Ezek is érdekelhetik