2016.10.16. 18:58

Csirkeaprólékból halászlevet főzni 90 perc alatt...

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 10. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Ladányi TC–Kék 4–2 (0–1)

Mezőladány, 120 néző, v.: Kósa Gy.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Kovács Cs., Révész Z. (Péter Cs.), Demeter L., Demeter A., Sajtos N. (Czap G.), Kun B. (Vantyuch B.), Kovács D., Bálint K. Edző: Sajtos András.

Kék: Kerekréti G. – Gáspár S. (Arnaud), Somogyi Cs., Veress Á., Kerekréti Á. (Ignácz G.), Lábas P., Kamarás J., Kerekes M., Horváth A., Kantár J. (Pelsőczi I.), Szuromi L. Edző: Fabók István.

Gól: Kovács D. 2, Demeter L., Bálint K. (11-esből), illetve Somogyi Cs., Kamarás J. Ifi: 3–1.

Sajtos András: – A sziporkázó mérkőzésen megérdemelt eredmény született.

Fabók István: – A fordulás után a védőink sikeresen visszahozták az ellenfelet, akik ezután erőben és akaratban felülmúltak bennünket. Ez számomra felért egy kisebb természeti katasztrófával, így hazafelé menet inkább átülök egy másik autóba.

Ajak–Újdombrád 1–2 (1–1)

Ajak, 50 néző, v.: Lövei.

Ajak: Kovács T. – Takács J., Molnár B., Sütő N., Iski T., Folytán Z., Magyar P., Haga J. (Virtás D.), Kovács L., Balogh T. (Borku T.), Markos J. Megbízott edző: Spanyol Dezső.

Újdombád: Kmetz T. – Kernács József, Sinka J. (Komlósi T.), Ignéczi Cs., Nagy R., Kernács János, Tóth B., Szőlősi A. (Dócs Cs.), Csombók Cs., Lakatos Z. (Kállai Zs.), Oncsó M. (Kőrösi A.). Játékos-edző: Ignéczi Csaba.

Gól: Balogh T., illetve Lakatos Z., Kőrösi A. Ifi: 3–0.

Ragány Csaba: – Jól indult, ugyanis hamar sikerült vezetést szereztünk. Ahelyett hogy az első félidőben eldöntöttük volna a meccset, a másodikban a lelkesen játszó vendégek találtak egy gólt a végén.

Ignéczi Csaba: – Korrekt játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk, további sok sikert kívánok az ajaki csapatnak.

Nyírmada–Záhony 8–2 (5–0)

Nyírmada, 100 néző, v.: Kiss L.

Nyírmada: Papp G. – Dancs I., Benkő T., Balogh A., Mokri R., Mátyus Cs., Járomcsák G. (Szőke I.), Szikszai A., Danku A., Kozma A. (Jónás A.), Fodor Cs. Játékos-edző: Szőke István.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kiss T., Czvik S. (Jaczina L.), Fekete L. (Makula Zs.), Semegi T., Huzdik P. (Nagy G.), Sére L., Péntek A., Kovács I., Sárközi D. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Mátyus Cs. 3, Danku A. 2, Fodor Cs., Kozma A., Járomcsák G., illetve Kovács I., Sárközi D. Ifi: 10–1.

Szőke István: – Nehéz, mély talajú pályán, tetszetős játékkal már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. A második játékrész elején az öltözőben maradt a csapat, de ennek ellenére gratulálok a játékosaimnak, és az ifiknek is a fölényes győzelemhez.

Berecz Csaba: – Beleugrottunk egy vízilabda eredménybe, a felázott talajhoz jobban alkalmazkodott a nyírmadai csapat. Az ellenfél ha csak elnézett a kapunk irányába, abból is gólt rúgott. Néhány játékosom visszaél azzal, hogy kevesen vagyunk.

Vaja–Dombrád 1–9 (1–1)

Vaja, 80 néző, v.: Lengyel A.

Vaja: Vakarcs I. – Jónás J., Sándor A. (Konrád A.), Soós K., Kósa G., Simon K., Hudák P. (Varga P.), Gáspár D., Sashegyi Sz., Noszál T., Mocsár G. Játékos-edző: Simák János.

Dombrád: Csáki T. (Ignéczi S.) – Szalai B. (Kiss R.), Dávid R., Kalu B. (Fabu R.), Tóth Á., Nagy Á. (Huszti P.), Borbély L., Nagy M., Puskás Á., Derceni B., Ács G. Edző: Kató István.

Gól: Mocsár G., illetve Ács G. 4, Dávid R. 3, Derceni B. 2. Ifi: 0–0.

Simák János: – Az első félidőben végig partiban voltunk, de a folytatásban kijött az erőnléti különbség, és a mérkőzés vége csúnyára sikeredett.

Kató István: – Nehezen lendültünk játékba, hátrányban is voltunk, a fordulás után viszont kihasználtuk a lehetőségeinket. További sok sikert kívánunk a vajai csapatnak.

Fényeslitke–Tiszaszentmárton 7–1 (1–1)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Nagy F.

Fényeslitke: Márta J. – Miskolczi Á., Bakó G., Nagy M., Kázsmér L., Sárkány G., Sáreczki F. (Fodor Cs.), Fodor G., Kovács A., Pólyán I., Nagy B. (Halász T.). Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Iván S., Iván V. (Jónás Krisztián), Jónás A., Ésik M., Farkas T. (Balogh K.), Jónás Kálmán, Balogh R., Koszta Z., Boda R., Bulitka L. Edző. Golyán Gergő.

Gól: Sárkány G. 2, Pólyán I., Nagy B., Sáreczki F., Fodor Cs., Halász T., illetve Boda R. Kiállítva: Jónás A. (51. perc). Ifi: 5–1.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Gratulálok a felnőtt- és az ificsapatunknak is, a múlt heti játékunkhoz képest sikerült rendezni a sorokat.

Golyán Gergő: – Elismerés illeti minden egyes játékosomat, akik a futball szellemiségében végig a pályán maradtak. Gratulálok a hazai csapatnak.

Őr–Demecser 2–2 (1–1)

Őr, 80 néző, v.: Kovács I.

Őr: Kiss Á. – Sipos J. (Kerekes M.), Benkő J., Szabó V., Márton T., Deme B. (Varga J.), Paragh M. (Tisza Á.), Soltész Á., Anda G., Soltész B., Bégány Zs. Edző: Kálmándi Bertalan,

Demecser: Fintor S. – Hudák N. (Varga E.), Csáki L., Kriser Sz., Molnár A., Minyin (Bacskai A.), Erőss P., Illés J. (Kantár K.), Gombkötő S., Dankó G. (Kocsis Z.), Kiss M. (Csáki A.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Deme B., Tisza Á., illetve Gombkötő S. 2. Ifi: 3–4.

Kálmándi Bertalan: – A fiúkkal elbeszélgettem egy kicsit a meccs előtt, úgy látom ez hatott is rájuk. Az első félidőben mi voltunk a jobbak, a másodikban viszont a vendégek, így megérdemelt döntetlen született.

Gombkötő Sándor: – Eddig bántottam a csapatot, most viszont nem tudom ezt megtenni. Az első perctől az utolsóig végigtámadtuk a mérkőzést, de volt három játékvezető, akik nem engedték hogy itt ma nyerjük. Remélem az ellenőr még a tévénézéstől is eltiltja őket.

Nyírkarász–Pátroha 6–0 (1–0)

Nyírkarász, 80 néző, v.: Kaibás.

Nyírkarász: Borkó J. – Rákóczi L., Jávor P. (Király J.), Csuka Gy., Liptai A., Horváth G., Till J. (Tóth T.), Varga J. (Kasza R.), Kovács L., Bandor J., Belinszki Sz. Edző: Dudás Zoltán.

Pátroha: Tóth Z. – Ujj Gy., Zsoldos T., Hamza A., Varga R. (Dúró E.), Huszti Cs., Szatmári M., Balogh I., Molnár V. (Balogh Sz.), Berki B., Varga L. (Hamza M.). Edző: Lelt József.

Gól: Varga J. 3, Csuka Gy., Horváth G., Bandor J. Ifi: 1–1.

Dudás Zoltán: – Nagyon nehezen törtük fel a pátrohai csapat szervezett védekezését. Azokkal a játékosokkal, akikkel nem voltam elégedett az első félidőben, a másodikban bebizonyították, hogy nem felejtettek el focizni, aminek külön örülök. Gratulálok a fiúknak.

Lelt József: – Sajnos egyelőre ekkora különbség van a két csapat között. Úgy éreztem magam, mint a népszerű televíziós főzőversenyen, ahol van kilencven percem arra, hogy csirkeaprólékból halászlevet főzzek.

Szabadnapos: Tiszakanyár