2016.10.02. 18:50

"Kiszúrtam a fiúkkal, ugyanis rossz térfélre rajzoltam fel a támadási irányt"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 8. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Dombrád–Pátroha 9–3 (4–1)

Dombrád, 120 néző, v.: Demeter E.

Dombrád: Csáki T. – Ács G. (Hajdu L.), Dávid R., Kalu B. (Koi B.), Tóth Á. (Huszti P.), Nagy Á. (Dereceni B.), Borbély L. (Kiss R.), Nagy M., Puskás Á., Sándor J., Szalai B. Edző: Kató István.

Pátroha: Tóth Z. – Zsoldos T., Huszti T., Bedő M., Ujj Gy., Varga R., Balogh I., Varga L. (Szatmári M.), Dúró E. (Hamza M.), Balogh Zs., Berki B. Megbízott edző: Lusánszki László.

Gól: Dávid R. 4, Ács G. 2, Nagy M., Derceni B., Hajdu L., illetve Nagy Á. (öngól), Szatmári M., Balogh I. Kiállítva: Zsoldos T. (39. perc). Ifi: 1–0.

Kató István: – A játékunk nem volt mindig folyamatos, aminek pontosan tudjuk az okait. Az eredmény elfogadható, viszont a kiállítás után kaptunk három gólt, aminek még lesznek következményei.

Lusánszki László: – A tisztességes helytállás reményben léptünk pályára a bajnokcsapat otthonában. Ezt a vágyunkat a kiállítás meghiúsította, pedig ez a Dombrád van olyan jó csapat, hogy elbírná azt is, ha a játékvezetők nem hibáznának ennyit... Megyünk tovább, legközelebb már az új edzővel az élen. Hajrá, Pátroha!

Ajak–Kék 0–2 (0–0)

Ajak, 100 néző, v.: HíresT.

Ajak: Kovács T. – Iski D., Molnár B. (Borku T.), Markos J. (Virtás D.), Sütő N., Kovács A., Folytán Z., Magyar P., Iski T., Magyar D., Haga J. (Simai G.). Megbízott edző: Spanyol Dezső.

Kék: Kerekréti G. – Gáspár S., Lábas P., Somogyi Cs., Veress Á., Poór B. (Pelsőczi I.), Kerekes M., Horváth A. (Murzsa I.), Ignácz G. (Kerekréti Á.), Kantár J., Szuromi L. (Kamarás J.). Edző: Fabók István. Gól: Kantár J. 2. Ifi: 5–2.

Spanyol Dezső: – Góllövés nélkül nem lehet meccset nyerni. Gratulálok a vendégeinknek.

Fabók István: – Sajnos az első félidőben nagyon kiszúrtam a fiúkkal, ugyanis rossz térfélre rajzoltam fel a támadási irányt. De a második félidőre sikerült újraterveznünk, és „speciálba” behúzták a fiúk.

Nyírmada–Ladányi TC 2–1 (1–1)

Nyírmada, 150 néző, v.: Tóth I.

Nyírmada: Papp G. – Dancs I., Benkő T., Balogh A., Mokri R. (Járomcsák G.), Mátyus Cs., Horváth J. (Jónás A.), Szikszai A., Danku A., Csonka L. (Jurkinya M.), Fodor Cs. (Kiss G.). Játékos-edző: Szőke István.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Kovács Cs., Kállai Á., Demeter L., Demeter A., Sajtos N. (Révész Z.), Péter Cs. (Czap G.), Kun B., Kovács D. Edző: Sajtos András.

Gól: Mátyus Cs., Danku A., illetve Péter Cs. Ifi: 17–0.

Szőke István: – Kiváló játékvezetés mellett, a játék képe alapján ha nehezen is, de sikerült legyőzni a jól játszó vendégcsapatot. Gratulálok játékosaimnak.

Sajtos András: – Úgy gondolom, ennek a Nyírmadának nincs szüksége játékvezetői segítségre is ahhoz, hogy győzzön. A helyzetek alapján a döntetlen reálisabb lett volna. Gratulálok a srácoknak a mai jó teljesítményükhöz.

Vaja–Újdombrád 3–0 (3–0)

Vaja, 100 néző, v.: Lengyel A.

Vaja: Vakarcs I. – Jónás J., Noszál T. (Póti B.), Mocsár G. (Varga P.), Sándor A. (Konrád A.), Soós K., Kósa G. (Kiss A.), Simon K., Hudák P., Gáspár D., Sashegyi Sz. Játékos-edző: Simák János.

Újdombrád: Makai Cs. – Kernács József, Ignéczi Cs., Laskai T. (Kőrösi A.), Tóth T. (Komlósi T.), Csombók Cs., Nagy R., Tóth B. (Sinka D.), Szőlősi A., Kernács János, Lakatos Z. (Kállai Zs.). Játékos-edző: Ignéczi Csaba.

Gól: Kósa G. 2, Sándor A. Ifi: 7–0.

Simák János: – Parázs meccsen jó csapatot sikerült az otthonunkban legyűrnünk. Gratulálok az ifik fölényes győzelméhez is. További sok sikert kívánok ellenfelünknek.

Ignéczi Csaba: – Az első húsz percben gusztustalan volt a játékvezetés, de ilyennek is lenni kell...

Fényeslitke–Záhony 3–1 (2–0)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Sándor Cs.

Fényeslitke: Márta J. – Rusznák S., Pólyán I., Kázsmér L., Miskolczi Á., Fodor G. (Bakó G.), Lupcsa Cs., Balogh K. (Halász T.), Kovács A. (Fodor Cs.), Nagy B. (Sáreczki F.), Nagy M. Edző: Sárkány Gábor.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A. (Dobos D.), Kiss T. (Nagy G.), Kovács I., Semegi T., Fekete L. (Bartha F.), Huzdik P., Péntek A., Makula Zs. (Jaczina L.), Sárközi D., Sére L. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Kovács A., Nagy B., Balogh K., illetve Semegi T. Ifi: 3–4.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Hazai pályán, küzdelmes mérkőzésen, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. A csapat és a vezetőség utólag is boldog névnapot kíván Cérna Mihály vezetőségi tagnak.

Berecz Csaba: – Az első félidőben kihagytunk öt ziccert is, amiért a futball megbüntetett minket. Ez megengedhetetlen nemcsak hazai pályán, hanem idegenben is. A második félidőt jól kezdtük, sikerült is betalálnunk, de a végén már nem tudott a csapat újítani, így végül pont nélkül vagyunk kénytelenek távozni.

Őr–Tiszaszentmárton 1–1 (0–1)

Őr, 80 néző, v.: Máté I.

Őr: Oláh M. (Kiss Á.) – Anda G., Varga J., Szabó V., Márton T., Paragh M. (Szabó A.), Soltész Á. (Benkő J.), Kerekes M. (Sipos J.), Tisza Á. (Deme B.), Bégány Zs., Soltész B. Edző: Kálmándi Bertalan.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Iván S., Farkas T., Jónás A., Ésik M., Balogh K., Jónás Kálmán, Balogh R., Iván V., Boda R. (Jónás Krisztián), Bulitka L. Edző: Golyán Gergő.

Gól: Bégány Zs. (11-esből), illetve Bulitka L. Ifi: 4–4.

Kálmándi Bertalan: – Igazságos döntetlen született egy sportszerűen játszó csapattal szemben. Sajnos a helyzeteinket megint sorra hagytuk ki, így nekünk kellett futni az eredmény után.

Golyán Gergő: – Végig sportszerű mérkőzésen a gyors gól megnyugtatta a csapatot, viszont a második félidő eleji szokásos hibánk révén két pontot Őrben hagytunk. Amit ígértem, ahhoz tartom a szavam. Külön szeretnék gratulálni az ifiknek, akik három gólos hátrányból is pontot mentettek.

Tiszakanyár–Nyírkarász 1–3 (0–1)

Tiszakanyár, 200 néző, v.: Ésik I.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Nagy Á., Molnár P., Nagy R. (Illés T.), Jánvári D. (Rézinger B.), Csáki R., Ablonczy D., Balla J., Tóth N. (Maklári Á.), Vicickó L., Dobrai D. (Csucska M.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Nyírkarász: Borkó J. – Rákóczi L., Jávor P., Csuka Gy., Liptai A. (Király J.), Horváth G. (Kasza R.), Till J. (Tóth T.), Varga J., Kovács L. (Dajka L.), Bandor J., Belinszki Sz. Edző: Dudás Zoltán.

Gól: Maklári Á., illetve Rákóczi L. 2 (egyet 11-esből), Kovács L. Kiállítva: Kanyári G. (32. perc). Ifi: 9–2.

Csáki Róbert: – Hazai pályán ismételten nem kaptunk egyenlő feltételeket. Nem gondolom, hogy ennyire durva csapat lennénk, három meccs, három kiállítás, három tizenegyes ellenünk. Elgondolkodtató nekem is ez az egész, de úgy gondolom, hogy másoknak is... Még szerencse, hogy az elkövetkező három meccset idegenben játsszuk, ott talán egyenlő létszámban tudjuk befejezni a mérkőzést. Egyébként gratulálok az ellenfélnek.

Dudás Zoltán: – Csapatom játéka jobban tetszett, addig amíg egyenlő létszámban voltunk a pályán. A kiállítás után egy kicsit visszavettünk, kihagytunk egy tizenegyest is, így úgy gondolom, hogy megérdemelten győztünk.

Szabadnapos: Demecser

1. Dombrád 7 7 – – 29–8 21

2. Nyírmada 8 6 2 – 19–5 20

3. Nyírkarász 7 6 – 1 19–9 18

4. Fényeslitke 8 5 1 2 20–10 16

5. Ladányi Torna Club 7 4 1 2 20–12 13

6. Demecser 7 4 – 3 18–11 12

7. Tiszakanyár 8 3 2 3 18–16 11