2016.11.20. 16:59

"Jár az elismerés a stylistunknak, Géza bának is" - Kezdhetik a szobor helyének kijelölését Ajakon!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 15. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Dombrád–Záhony 2–2 (1–1)

Dombrád, 100 néző, v.: Benkő P.

Dombrád: Ács G. – Borbély L. (Kiss R.), Csáki T., Dávid R., Sándor J. (Hajdú L.), Huszti P., Kalu B. (Koi B.), Nagy M. (Derceni B.), Puskás Á., Szalai B., Tóth Á. (Fabu R.) Edző: Kató István.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kiss T., Makula Zs., Huzdik P., Sére L., Kovács I. (Jónás T.), Semegi T., Fekete L., Sárközi D., Jaczina L. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Ács G. 2, illetve Sárközi D., Jaczina L. Ifi: 5–2.

Kató István: – Az aktív játékvezetéstől búcsúzó Benkő sporinak további sok sikert kívánok! A vendégek megérdemelten vittek el egy pontot.

Berecz Csaba: – Le a kalappal a fiúk előtt! Ez az igazi Záhony. Az utolsó pillanatokban egyenlített bajnokesélyes ellenfelünk. Tippelő kollégámnak üzenem, az ilyen kaliberű csapatok, mint a Záhony is meglepetést szerezni. Nagyon remélem, a télen rendbe jönnek a dolgok és folytathatjuk a ZVSC-hez múltjához méltó munkát.

Őr–Fényeslitke 0–1 (0–0)

Őr, 100 néző, v.: Sztányi.

Őr: Oláh M. – Sipos J. (Anda G.), Benkő J. (Paragh K.), Varga J., Márton T., Soltész B. (Deme B.), Soltész Á., Szabó V., Paragh M. (Kerekes M.), Tisza Á. (Lapos P.), Bégény Zs. Edző: Kálmándi Bertalan,

Fényeslitke: Márta J. – Sárkány G., Nagy M., Kázsmér L., Halász T. (Miskolczi Á.), Bakó G., Kovács A. (Fodor G.), Lupcsa Cs., Pólyán I., Sáreczki F. (Fodor Cs.), Nagy B. Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Gól: Sárkány G. Ifi: 5–1.

Kálmándi Bertalan: – Nehezen kezdtük az őszi szezont, de nehezen is fejeztük be. Gratulálok az ificsapatunk fölényes sikeréhez. Szeretném megköszönni mindazoknak, akik az ősszel is segítették, és támogatták a csapatunk munkáját.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Küzdelmes mérkőzésen végül a szerencsésebb csapat szerezte meg a három pontot. További sok sikert kívánunk a hazaiaknak.

Tiszakanyár–Vaja 7–1 (4–0)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Kaibás T.

Tiszakanyár: Kanyári G. (Csucska M.) – Illés T. (Molnár Zs.), Molnár P., Csáki R., Nagy R. (Maklári Á.), Ablonczy D., Vicickó L., Jánvári D., Rézinger B., Tóth N., Dobrai D. Játékos-edző: Csáki Róbert.

Vaja: Vakarcs I. – Simon K. (Hudák P.), Sándor A., Soós K., Gáspár D., Mocsár G., Jónás J., Varga P., Sashegyi Sz., Noszál T. (Simák J.), Póti B. (Szabad M.). Edző: Simák János.

Gól: Ablonczy D. 3, Vicickó L. 2, Dobrai D., Rézinger B., illetve Varga P. Kiállítva: Maklári Á. (86. perc), illetve Hudák P. (86. perc). Ifi: 10–0.

Csáki Róbert: – Sportszerű mérkőzésen, magabiztos játékkal, megérdemelt győzelmet arattunk. Köszönjük vezetőink önzetlen támogatását, valamint a szurkolóink kitartó bíztatását. Gratulálok az ificsapatunk kiemelkedő őszi teljesítményéhez. Győzelmünket elnökünk névnapjára ajánljuk.

Simák János: – Ezen a meccsen a játékvezetőtől csak mi voltunk gyengébbek. Sajnos a jelenlegi játékoskerettel ennyire vagyunk képesek. Bízom tavasszal a jobb folytatásban.

Demecser–Ajak 1–1 (0–0)

Demecser, 150 néző, v.: Sinka Z.

Demecser: Fintor S. – Illés J., Kiss M., Kriser Sz., Erőss P., Molnár A. (Bacskai A.), Csáki A., Minyin, Kantár K., Kocsis Z. (Hudák N.), Gombkötő S. (Gombkötő Z.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Ajak: Kovács T. – Markos J., Takács J., Iski T., Molnár B., Kovács A., Magyar P., Magyar D., Folytán Z., Sütő N., Kovács L. Edző: Csoma Dezső.

Gól: Minyin, illetve Sütő N. Kiállítva: Folytán Z. (88. perc), Magyar P. (90. perc). Ifi: 3–0.

Gombkötő Sándor: – Becsülettel gyűrte egymást a két csapat, a helyzetek alapján mi közelebb is álltunk a győzelemhez, de a végén megkaptuk a szokásos amatőr gólounkat, így reális eredmény született.

Csoma Dezső: – Lelt Józsi azt nyilatkozta a mérkőzés előtt, hogy ha jól szerepelünk Demecserben, akkor Ajakon szobrot emelnek nekem. A mai teljesítmény után úgy érzem, hogy nemcsak nekem jár az elismerés, hanem az egész csapatnak. Köszönöm a szurkolóink, és a polgármester úr támogatását.

Nyírkarász–Ladányi TC 1–0 (1–0)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Kocsis Zs.

Nyírkarász: Borkó J. – Belinszki Sz., Jávor P., Csuka Gy. (Csaholczi R.), Liptai A., Horváth G., Tóth T. (Till J.), Varga J., Kovács L., Bandor J., Király J. Edző: Dudás Zoltán.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Vantyuch B., Kovács Cs., Czap G., Sajtos N. (Péter Cs.), Demeter A., Kovács D., Bálint K., Kun B. (Révész Z.). Edző: Sajtos András.

Gól: Kovács L. Kiállítva: Jávor P. (83. perc), illetve Demeter A. (13. perc). Ifi: 5–0.

Dudás Zoltán: – A Mezőladány igazolta jó hírét, az igazsághoz hozzátartozik, hogy sokadik büntetőnket hagytuk ki az ősz folyamán. Úgy érzem, most nagyon örülünk, hogy jön egy kis pihenés. Szeretném mindazoknak megköszönni, akik segítették a csapat munkáját.

Sajtos András: – Noha nyolcvan percet emberhátrányban játszottunk, a csapat legalább egy pontot azért megérdemelt volna. Gratulálok a fiúk mai teljesítményéhez.

Tiszaszentmárton–Újdombrád 6–2 (2–1)

Tiszaszentmárton, 100 néző, v.: Oláh Z.

Tiszaszentmárton: Mászáros T. – Iván S., Ésik M., Farkas T., Iván V., Balogh K., Balogh R:, Jónás A. (Tóth I.), Koszta Z., Bulitka L., Boda R. Edző: Golyán Gergő.

Újdombrád: Makai Cs. (Kmetz T.) – Kernács József, Ignéczi Cs., Tóth T., Nagy R., Sinka D., Kernács János, Geri K. (Dócs Cs.), Lakatos Z., Szőlősi A., Csombók Cs. Játékos-edző: Ignéczi Csaba.

Gól: Boda R. 3 (egyet 11-esből), Tóth I., Balogh R., Iván V., illetve Szőlősi A., Tóth T. Kiállítva: Ignéczi Cs. (85. perc). Ifi: 4–2.

Golyán Gergő: – Nagyon sportszerű ellenféllel szemben a győzelem ilyen különbséggel is megérdemelt, melynekköszönhetően ismét visszajöttünk a bajnokságba. Gratulálok az ificsapatnak is.

Ignéczi Csaba: – Elfogytunk a végére...

Kék–Pátroha 2–1 (0–0)

Kék, 80 néző, v.: Simon T.

Kék: Himmer A. – Kamarás J. (Szuromi L.), Gáspár S., Veress Á., Lábas P., Kerekes M., Horváth A., Ignácz G. (Kerekréti Á.), Kantár J., Szurcsik Z., Arnaud. Edző: Fabók István.

Pátroha: Csiki G. – Ujj Gy., Bedő M., Kovács Sz., Mozga Gy., Huszti Cs., Molnár V., Szatmári M., Balogh I., Horváth F. (Baráth I.), Berki B. Edző: Lelt József.

Gól: Szuromi L., Szurcsik Z., illetve Molnár V. Ifi: 3–4.

Fabók István: – Kemény volt, mint a vízkő, de megoldottuk. Köszönet mindenkinek, aki támogatta a kéki sportegyesületet, a team menedzselésért az önkormányzatnak, a logisztikáért Szabinak, és jár az elismerés a stylistunknak, Géza bának is.

Lelt József: – Aki látta ezt a meccset, az tanúsíthatja, hogy annyira voltunk a Kéktől, mint Makó Jeruzsálemtől. Amíg mi a számos helyzetünk közül nulla nullánál még tizenegyesből se tudtunk betalálni, addig nem is érdemlünk más eredményt. Azért Fabók Pista barátomnak üzenném, hogy ezért a győzelemért Szent Antalnak a perselybe egy kétezrest dobjon be.

Szabadnapos: Nyírmada.