2017.08.12. 20:11

Néhány törzsszurkolóinknál máris betelt a pohár - "Nem bírtunk el az ukrán hadtesttel"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 1. fordulójában öt meccset rendeztek szombaton.

Jánkmajtis–Nyírmeggyes 1–5 (0–1)

Jánkmajtis, 100 néző, v.: Gergely S.

Jánkmajtis: Munkácsi M. – Enyedi R., Mikulka D., Kiss I., Balogh S., Sólyom M., Nagy G. (Koncz L.), Sopota, Szabó D., Homoki G. (Korponai I.), Homoki J. Edző: Szabó István.

Nyírmerggyes: Somos M. – Szántó I., Balogh L., Nagy Zs., Kínál G., Éles B., Széles M. (Dobai T.), Batizi-Pócsi N., Török G., Puskás D. (Gózner K., Kovács L.), Drabik M. Körmös Miklós.

Gól: Sopota, illetve Drabik M. 2, Puskás D. (11-esből), Török G., Kovács L. Ifi: 1–11.

Szabó István: – Az út elején járunk. Megérdemelten nyert a nyírmeggyesi csapat.

Körmös Miklós: – Gratulálok az ificsapatunk fölényes győzelméhez. Az eredménnyel elégedett vagyok, de a játékban még sok hiányosság akad. További sok sikert kívánok a vendéglátóknak.

Csengersima–Milota 5–2 (3–1)

Csengersima, 100 néző, v.: Takács A.

Csengersima: Székely Sz. – Nyíri A., Domokos L., Korpás A. (Gaál Cs.), Volkán R. (Salagean N.), Rosu F,., Halász N., Kocsis I. (Balogh B.), Kerekes M. (Barcsay Á.), Horváth T. (Gyarmati N.). Játékos-edző: Volkán Roland.

Milota: Kánya G. – Siket L., Lakatos Gy., Paládi P., Nyilas B., Fóris I., Petruskó R. (Nagy B.), Delényi A. (Orgován L.), Burjász J. (Bunna A.), Vékony R., Lukács M. Edző: Elek László.

Gól: Kerekes M. 3 (egyet 11-esből), Horváth T., Kocsis I., illetve Fóris I., Siket L. (11-esből). Kiállítva: Székely Sz. (60. perc). Ifi: 2–3.

Volkán Roland: – Jó csapatot sikerült legyőznünk. Ezzel a sikerrel szeretnénk Rosu Florinnak őszinte részvétet kívánni nagymamája elvesztése miatt.

Elek László: – Akaratgyengén és sok hibával játszottunk, így nem is lehetett kérdéses, hogy a jobban akaró hazaiak ilyen fölényes győzelmet arattak. Tanulnunk kell a hibáinkból, nem adjuk fel a folytatásban sem. Akármilyen rossz passzban van is a csapat, rám számíthatnak. Sajnálom, hogy velem ellentétben néhány törzsszurkolóinknál máris betelt a pohár, az első rosszul sikerült meccs után.

Nyírcsaholy–Tyukod 6–1 (5–0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Bíró Cs.

Nyírcsaholy: Kézi Cs. – Osváth Z., Varjasi K., Szabó V. (Ilku T.), Botos S. (Balogh J.), Botos B., Szimuly G., Lehoczky R., Kiss A. (Mihálku A.), Csorvási Gy., Kovács Á. Edző: Kiss Ervin.

Tyukod: Somlyai A. (Iricsek D.) – Varga K., Berki N., Varga Gy., Feka N. (Mezei Gy.), Tóth F., Balogh J., Kertész J. (Tősér J.), Lakatos I., Nyerges O. (id. Kertész J.), Kiss T. Edző: Czibere József.

Gól: Osváth Z. 3, Botos S. 2, Szimuly G., illetve Balogh J. Ifi: 3–0.

Kiss Ervin: – Az első félidőben kimondottan jól játszottunk, a másodikban igaz hogy néha pihengettünk, de ettől függetlenül magabiztos győzelmet arattunk.

Czibere József: – Az első félidőt csúnyán átaludtuk. Az eredmény nem tükrözi hűen a két csapat közötti különbséget.

Vámosoroszi–Beregdaróc 3–1 (0–1)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Szabó I.

Vámosoroszi: Bodnár B. – Balku P., Szabó A., Riskó T. (Szaniszló T.), Szilágyi L., Baráth G., Róka R., Kiss D., Bornemisza I., Tisza S., Szabó A. (Kiss B.). Játékos-edző: Mikes Ferenc.

Beregdaróc: Simon R. – Derceni B., Kokas A., D. Pethe K., Ács G., Veress R., Ács Sz., Kosztel D., Szlifka I., Varga G., Rózsa R. (Lukovics J.). Megbízott edző: Veress Róbert.

Gól: Szabó A. (11-esből), Szilágyi L., Szaniszló T., illetve Ács G. Kiállítva: Tisza S. (70. perc), Kiss B. (85. perc), Szaniszló T. (90. perc), illetve Szlifka I. (75. perc). Ifi: 6–0.

Mikes Ferenc: – Minden edző álma egy ilyen sikeres debütálás. A csapatnak gratulálok, remek teljesítmény nyújtottunk. Ezt a győzelmet játékosaink Végh Endre egyesületi elnökünk most született unokájának ajánlják!

Veress Róbert: – A csapat a nyári felkészülést kihagyta, de sajnos a játékvezető is. Nagyon szeretnénk mi is, hogy ha hazai pályán ilyen körülményeket kapnánk.

Kölcse–Szatmárcseke 6–3 (3–1)

Kölcse, 100 néző, v.: Luzsinszki.

Kölcse: Ludnanszki – Szakács T. (Pál L.), Tott R., Gyurkó J., Botos Á. (Fóri A.), Ilbán M., Máté G., Repljyk, Srjuba, Szkunzjak, Kövesligeti L. (Barta F.). Edző: Simon Csaba.

Szatmárcseke: Almási P. (Mátyás T.). – Mándi Zs., Bakó K., Sankó J., Mándi Z., Bandics L (Bozsányi I.)., Algács M.. Somogyi R. (Botos V.), Varga Z. (Bozsányi L.), Vajda A., Viscsak E. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Szkunzjak 3, Repljyk, Srjuba, Kövesligeti L., illetve Bandics L., Viscsak E., Bozsányi L. Ifi: 3–2.

Simon Csaba: – Ütő-vágó ellenfelünkkel szemben megérdemelt győzelmet arattunk.

Hadadi Ferenc: – Most már értjük, hogy Simon Csaba miért nem ment bele az időpont módosításába, így legalább kilenc ukrán tudott kiállni ellenünk. Nem bírtunk el az ukrán hadtesttel.