2017.09.19. 09:00

Az utolsó percig játszottak a tűzzel

Csenger - Harmadik mérkőzésén sem hibázott a Csenger, amely a végére hagyta a döntést.

Az élet úgy szép, ha zajlik. De ennyire! A Csenger NB II-es futsalcsapatából sérülés miatt három oszlopos tag, Gaál Krisztián, Osváth Sándor és Rigó Attila egyszerre dőlt ki, ráadásul a Berettyóújfalu II. elleni aktuális meccsen Szilágyi László sem volt bevethető. Noha nem uralkodott világvége hangulat a szatmári körletben, Szilágyi Sándor edző maradék haja csak azért nem állt az égnek, mert rendíthetetlenül bízott hadba dobható „fiaiban”. No meg abban, hogy a hajdúságiak nem babrálnak ki velük úgy, mint tavasszal, amikor a csengeri katlanban nyertek, holott erről jó néhány együttes csak álmodozhat...

Na, ez nem az a meccs volt, amelyen kitoltak a hazaiakkal. Bár az is igaz, idegőrlő körülmények között gyűrte le a látogatót a házigazda. A Csenger csaknem a végsőkig húzta a döntést: Pálfi István az utolsó, vagyis a 40. percben rámolta be a találkozót eldöntő mindkét gólját.

Ekképpen a Szilágyi-legénység a harmadik forduló után is hibátlan, alakul ez, mint a púpos gyerek a prés alatt.

KM-KT

Futsal: NB II.

Keleti csoport, 3. forduló

Csenger Futsal–Berettyóújfalu II. 2–0 (0–0)

Csenger, 350 néző, v.: Viczián M., Szelezsán Gy.

Csenger: Szabó J. – Pankotai I., Balogh Á., Pálfi I., Bodó R. Csere: Juhász S. (kapus), Imre M., Mándi L., Garda P., Balogh Zs., Lengyel M., Juhász N. Edző: Szilágyi Sándor

Gól: Pálfi I. 2.

További eredmények: Dunakeszi–Kincsem Lovaspark 4–4, Gyöngyös–Corvitas Gödöllő 6–5, Kecskemét–Kazincbarcikai Ördögök , Gyömrő–Vác ,

Újpest–Rubeola Csömör 3–8.

Az állás: 1. Rubeola 9 pont (20–7), 2. Csenger 9 (17–10), 3. Gyömrő 6 (14–6), 4. Kazincbarcikai Ördögök 6 (14–12), 5. Dunakeszi 4 (14–15) és Kincsem Lovaspark 4 (14–15), 7. Kecskemét 3 (16–5), 8. Berettyóújfalu 3 (7–8), 9. Gyömgyös 3 (7–9), 10. Újpest 3 (12–17). 11. Vác 0 (10–22), 12. Corvitas 0 (8–27)