Uncategorized

2019.03.28. 11:38

Ivett negyedikként ért célba

Nyíregyháza - Hatházi Dóra a nyitónapon a hetedik helyen zárt az úszók országos bajnokságán.

Milák Kristóf mögött Kenderesi Tamás lett a második a Debrecenben zajló úszó országos bajnokság szerdai slágerszámában, férfi 200 méter pillangón, így ő indulhat nyáron a dél-koreai Kvangdzsuban rendezendő vébén. Ebben a számban négy magyar is elérte az A szintet, Miláké és Kenderesié volt a két legjobb idő.

Hosszú csak harmadik

A nyitónap nagy meglepetése, hogy Hosszú Katinka csupán harmadik lett 200 méter pillangón az Európa-bajnok Kapás Boglárka és Szilágyi Liliána mögött, így a háromszoros olimpiai bajnok nem indulhat ebben a számban a vb-n. A pillangóban érdekelt volt Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum kiválósága is. Gyula Sándor tanítványa végül a hetedik helyen ért célba.

Remek formában versenyzett a szintén nyíregyházi Szurovjcsák Ivett, aki a 100 mell döntőjében volt érdekelt: Urbin Tamás tanítványa végül a negyedik helyen ért célba.