<p>A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 19. fordulójában megyei csapatunk közül csak a Kazincbarcika tudott pontokat szerezni.</p>

Kazincbarcikai SC – Vecsés 1-0 (0-0)
Kazincbarcika, 400 néző. V.: Szőllősi
KBSC: Botló – Hanász, Bányai, Nagy T., Sebők – Engi (Romhányi, 73.), Odrobéna, Elek (Zimányi, 77.), Kovács P. – Stevica (Kerekes, 88.) , Binder. Edző: Kócsi József.
Vecsés: Somodi - Máj, Hungler, Kiskapusi, Molnár D. - Králik (Molnár Z. a 46.), Molnár I., Csillag, Menyhárt - Lukács (Faragó, 57.), Mészáros (Folmer, 77.) Edző: Pisont István
75. perc: Binder a bal oldalról, az oldalvonalról közeléből adott 30 méteres keresztlabdát a lapu előterébe, a labda átszállt Kiskapusi felett és a ledületből érkező Stevica 14 méterről, kapásból a kapu lőtt, 1-0.
Jók: Bányai, Nagy T., Elek, Stevica, ill. Somodi, Menyhárt, Máj.

Kócsi József: - Mezőnyfölényünk a második félidőben góllá érett és megérdemelten nyertünk.
Pisont István: - Ma nem nyilatkozom senkinek semmit.

Tököl – Bőcs KSC 2-1 (1-1)
Tököl, 300 néző. V.: Király G.
Tököl: Balázs - Mojzes, Helgert (Demény, 29.), Kurucsai, Medgyessi, Kádár (Csönge, 46.), Vejmola, Semsei, Varga L., Gasparik, Kiss. Vezetőedző: Gyimesi László.
Bőcs: Erdélyi - Szakszon, Molnár, Mező, Vass (Pop, 68.) - Jeremiás (Zsarnai, 66.), Kóka, Irhás, Török (Menyhért, 74.) - Gaál, Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
Jók: Medgyessi, Varga L., Kurucsai, Semsei, ill. senki.
23. perc: Jobb oldali támadás után a hosszú oldalra ívelt labdát Varga lekezelte, majd 12 méteres lövése Erdélyiről kipattant, amit Gasparik 6 méterről lőtt a léc alá, 1-0.
31. perc: A 16-oson belülről Jeremiás a hosszú oldalra ívelte a labdát, amit Urbin 10 méterről, kapásból lőtt a bal sarokba, 1-1.
65. perc: Semsei tört be a 16-oson belülre több védő között, majd 12 méterről a jobb sarokba lőtt, 2-1.
Gyimesi László: - Sajnos ismét sikerült izgalmassá tenni a mérkőzést, de úgy gondolom az utolsó percek kárpótolták a nézőket is.
Tóth László: - Ha „kemény edző szerepében” szerepelnék akkor most üthetném, kritizálhatnám a csapatom, de a következő mérkőzés miatt nem teszem.

Tuzsér – Mezőkövesd 1–0 (0–0)
Tuzsér, 400 néző. V: Hegedűs A.
Tuzsér: Dobó – Jeddi, Szabó I., Sipos T., Ur – Gergely (Tóth T., 70.), Babjak (Simon G., 65.), Minyin, Iván A., Fodor A. – Fekete Á. Edző: Virovecz Pál.
Mezőkövesd: Gábor – Toplenszki, Udvari, Vágó Z., Risztics (Pénzváltó, 51.) – Borsos, Vígh F., Olasz (Salatic, 63.), Sivák – Ragó (Bogdány, 63.), Varga Z. Edző: Vojtekovszki Csaba.
52. perc: A tizenhatos előterében Udvari buktatta sárga lapot érően Gergelyt, a kövesdi védőnek ez volt a második sárga lapja, így a kiállítás sorsára jutott.
88. perc: Jobbról Iván passzolt középre ahol Simon G. 17 méterről a kapu bal oldalába lőtte a labdát, 1–0.
Jók: Dobó, Sipos T., Minyin, Simon G., ill. Gábor, Borsos, Sivák
Virovecz Pál: – Sokat tettünk a győzelemért, amire rá is szolgáltunk.
Vojtekovszki Csaba: – Küzdelmes mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.