boon-sportoldal

2008.04.06. 19:25

Nyolc gólt szerzett a Tarcal

<p>A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában vasárnap négy találkozót rendeztek. Nyolc gólt szerzett a Tarcal.</p>

Forró–Gönc 1-3 (0-2)
Forró, 200 néző, v.: Kalász R.
Forró: Trinácz–Szűcs, Zeher, Makkai, Müller, Nyitrai (Papp), Krizsán, Sotkó, Tirpák, Bancsók, Rubi (Csató). Edző: Varga Ferenc. Gönc: Hovan–Molnár L., Sivák, Rozgonyi, Kukta, Szacsuri, Varga D., Molnár I. (Dóczi), Horváth B. (Jordán), Lehóczki, Spisák (Vaskó). Edző: Jordán András. G.: Müller, ill. Varga D. (2), Spisák. Jók: senki, ill. Rozgonyi, Varga D., Szacsuri. Ifi: 2-3.
Varga Ferenc: – Amíg a csatáraink nem tudják kihasználni helyzeteinket, addig csak ilyen eredmény születik.
Jordán András: – Húsz percet játszottunk, hetven perc alatt átmozgatást tartottunk a szerdai MK-mérkőzésre.

Tarcal–Prügy 8-1 (3-0)
Tarcal, 100 néző, v.: Tarjányi.
Tarcal: Pécsi–Kádas, Marton, Buri (Nógrádi), Takács, Staviarski, Papp (Pataki), Nagy, Egyed, Bencsik, Lukács (Kecskedi). Edző: Csehi László. Prügy: Tamás–Ladinszki, Császár (Torkos), Rimmel, Boncsér (Lakatos L.), Rabócz, Lakatos J., Erdei, Vadászi E., Vadászi K., Lakatos K. (Kiss A.). Edző: Tóth István. G.: Papp (3), Bencsik (3), Nagy, Staviarski, ill. Tamás (11-esből). Kiállítva: Erdei (43.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-4.
Csehi László: – Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk a sportszerű vendégek ellen.
Tóth István: – Csődöt mondott a védelmünk. Tízéves prügyi pályafutásom alatt nem emlékszem ilyen arányú vereségre. A csapat nevében szégyellem magunkat. Elgondolkodtató ez a vereség.

Olaszliszka–Tokaj 4-3 (2-1)
Olaszliszka, 100 néző, v.: Leveleki.
Olaszliszka: Fekete–Kecskés (Madák), Koscsó, Fischer, Vadász L., Sajgó, Szutorcsik A. (Horváth), Vadász Zs., Pribér (Szutorcsik D.), Lakatos, Balogh. Edző: Oldal Ferenc. Tokaj: Szabó–Kéri, Halász, Szopkó, Lakatos, Seregi (Balogh), Gáspár (Fekete), Juhász, Major (Fazekas), Zelenák, Tassi. Edző: Takács László. G.: Szutorcsik A., Balogh, Sajgó, Vadász L., ill. Zelenák, Balogh, Tassi. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-12.
Oldal Ferenc: – Sok helyzetet kihagytunk az első félidőben, így nehézzé tettük a mérkőzést. Gratulálok az idénybeli első győzelemhez.
Takács László: – Nem tudjuk a védelmünket rendbehozni hetek óta. Gratulálok az ifiknek.

Erdőhorváti–Taktakenéz 2-1 (1-1)
Erdőhorváti, 150 néző, v.: Butkai J.
Erdőhorváti: Jósvai–Hunyadi, Demkovics, Granoviter, Koleszár, Bárány, Rebecsák, Petró (Béres), Engel R., Engel O., Csicsvári. Edző: Orosz László. Taktakenéz: Kristóf–Halász, Kiss, Szadai B. (Krucsai), Szadai J. (Poczkodi), Paszternák, Bodnár, Zakariás, Kerekes, Hanyecz, Török. Edző: Tóth Sándor. G.: Petró, Csicsvári, ill. Kerekes. Jók: senki, ill. Zakariás, Kiss. Ifi: 5-0.
Orosz László: – Szeretnénk mielőbb elfelejteni ezt a mérkőzést.
Tóth Sándor: – A döntetlen igazságosabb lett volna. Gyenge játékvezetés.