Hajdú-Bihar

2013.03.11. 15:00

A ringlányok már megvannak

A hajdúszoboszlói Club Ambróziában gyűltek össze a környék szép lányai, hogy a négytagú zsűri kiválassza közülük a debreceni Hódos Imre sportcsarnokban március 16-án megrendezésre kerülő III. Tüske-kupa ringlányait.

A hajdúszoboszlói Club Ambróziában gyűltek össze a környék szép lányai, hogy a négytagú zsűri kiválassza közülük a debreceni Hódos Imre sportcsarnokban március 16-án megrendezésre kerülő III. Tüske-kupa ringlányait.11 csinos hölgy vett részt a hajdúszoboszlói ringlány castingon, a négytagú zsűrinek nem volt könnyű dolga, két lány is azonos pontszámot kapott. A castingot végül Fülöp Gréti nyerte, Bíró Evelin végzett a második helyen, de Kovács Szabolcs, a Hungarian Pitbull Fighters Debrecen menedzsere úgy döntött, a két győztesen kívül több hölgyet is felkér a gálán való hostess feladatok elvégzésére.