"...semmi sem sikerül, és a kapufa is ellenünk volt."

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport.

Nagydobos-Kocsord 2-3 (0-2)

Nagydobos, 50néző, v.: Debreceni.

Nagydobos: Pindzsula- Szabó, (Palotás), Kontros, (Parragh), Bíró, Zakor M., Murguly Cs., Blanár, Zakor J., Bégány, Szatlóczki, Parragh. Borza László.

Kocsord: Mándi- Horváth, Szabó D., Lakatos, Katona, Szabó Z., Szabó R., Szondi, Fehér, Sankó, (Balogh), Jónás, (Petrohai), Nagy, (Szabó M.). Jónás Zsigmond. Gól: Bégány (11-esből), Parragh, illetve Szabó D., Katona. Kiállítva: Ifi: 2-18.

Borza László: - Katasztrofálisan játszottunk az első félidőben, a másodikban összekaptuk magunkat. Ami az egyenlítéshez volt elég. A végén Kocsord megszerezte a győztes gól. Gratulálok a Kocsord győzelméhez.

Jónás Zsigmond: - Örülök a győzelemnek, de már az első félidőben le kellett volna zárnunk a meccset. Kocsordi egyesület minden Édesanyának, boldog anyák napját kíván.

Terem-Csengersima 3-3 (2-2)

Terem, v.: Tordai.

Terem: Nagy(Gergely)- Schmidt, Danó, Horváth, Tanka, Turbula, Jéri, Algács, Horváth R., Haga, Baráth. Képíró Dániel.

Csengersima: Bélteki- Asztalos, Domokos, Nyíri, (Halász), Balogh, Drumar, Korponai, Varga, (Rosu), Horváth, (Kerekes), Ötvös, (Belbe), Algács, (Tóth).  Volkán Roland. Gól: Haga 2, Danó, Schmidt (öngól), illetve Kiállítva: Tanka (6.percben). Ifi: 12-1.

Képíró Dániel: - Gratulálok a csapatomnak, hogy tíz emberrel végig vitték a meccset. Egy jogtalan kiállítás, második sárgával kettő nullás vezetésnél megpecsételte a sorsunkat.

Volkán Roland: - Végig támadtuk a mérkőzést, de van olyan amikor semmi sem sikerül, és a kapufa is ellenünk volt. Mindazonáltal gratulálok a teremi csapatnak a helytálláshoz.

Pannónia Zrt. csoport

Encsencs-Levelek 1-2 (1-1)

Encsencs, 60 néző, v.: Frindik.

Encsencs: Gellért- Horánszki, Kónya, Varjasi, Tallódi, Balogh, (Küzmös), Kiss, (Petrei), Lengyel, Biró, Konyha, Bíró. Edző: Szedlár János.

Levelek: Luksa- Tóth, Lakatos, Mocsár, (Nagy), Bakró, Lucza, (Hatházi), Vass, Pekk, Csekk, Gulyás, Gebri. Edző: Majláth Sándor. Gól: Bíró, illetve Lakatos , Csekk. Ifi: 1-1.

Szedlár János: - Megérdemelt nyert az ellenfél, ők jobban akarták ezt a meccset.

Majláth Sándor: - Sportszerű mérkőzésen úgy érzem megérdemelten nyertünk. Hozzáteszem, hogy jó játék vezetés mellett.

Kálmánháza-Nagykálló 0-4 (0-1)

Kálmánháza, 80 néző, v.: Siroki.

Kálmánháza: Bessenyei- Takács, (Szilágyi), Dálnoki, Szalka, Doboveczki, (Bene), Kotricz, Franczel, Gégény, Francel, Tóth, Szilágyi. Edző: Kotricz Zoltán.

Nagykálló: Pekk (Nagy)- Koskovits, Málik, Soós, Nagy, Matejkó, Árki, (Bodai), Fodor, (Bakó), Szabó, (Seres), Módis, Simon. Edző: Ifj. Koskovits György. Gól: Módis 2, Bodai, Seres. Ifi:

Kotricz Zoltán: - A mérkőzés elején előnybe hozhattuk volna magunkat, több lehetőség is volt erre. Abban a periódusban nem játszottunk rosszul. Sajnos a helyzetek kimaradtak, ellenfelünk jobban élt a lehetőségekkel. Megérdemelten nyertek. Kevesen vagyunk, megfogyatkoztunk, de csinálni kell tovább.

Ifj. Koskovits György: - Ha nem is szép játékkal, de nyertünk. Sikerült megint kapott gól nélkül lehozni a meccset. Boldog anyáknapját az édesanyáknak. További sok sikert a Kálmánházanak.

Nyírlugos-Apagy 5-1 (1-1)

Nyírlugos, 100 néző, v.: Mónus.

Nyírlugos: Fehér- Csákányos, Dankó, Kavalecz, Illés, Fézer, Holló, Horváth József, Horváth Jenő, Balogh, (Kádár), Vass. (Fenyvesi), Edző: Kavalecz Béla.

Apagy: Polgári (Trencsényi)- Korpás, (Rubóczki), Marcsek, Halastyák, (Márton), Árpási, Kozák, (Svelta), Lakatos, Németh, Hegedüs, Marics G., Marics T. Edző: Németh Attila. Gól: Balogh 2, Vass, Holló, Fenyvesi, illetve Marcsek. Ifi: 7-4.

Kavalecz Béla: - Gratulálok, az ifi és a felnőtt csapatnak is. Úgy érzem megérdemelten tartottuk itt a három pontot. Győzelmünket a ,,Darunak” ajánljuk fel, Boldog születésnapot neki.

Németh Attila: - Jól kezdtük a mérkőzést, sajnos a helyzeteink kimaradtak. A sérüléseink után nem tudtuk rendezni sorainkat. Súlyos egyéni hibákat követtünk el. Gratulálok az ellenfélnek, megérdemelten nyert.

Kótaj-Nyíribrony 2-4 (2-0)

Kótaj, 50 néző, v.: Szikszai.

Kótaj: Csikós- Hangácsi, Czeczeli, Ladányi, Huncsik, Fekete, (Ferenczi), Szitai, Korsoveczki, Rácz, Petruska, Szatke. Edző: Gulácsi Zoltán.

Nyíribrony: Kerekréti- Dobránszi, Szabó, Kovács, Kriston, Marincsák, Kantár, (Hornyai), galamb, Juhász, ( Koznili), Tóth, Lakatos. Marincsák Viktor. Gól: Petruska, Rácz, illetve Marincsák, Lakatos, Galamb, Hornyai. Kiállítva: Csökmei (81.percben). Ifi: 2-2.

Gulácsi Zoltán: - Ezt nem hiszem el. További sok sikert a Nyíribronynak.

Marincsák Viktor: - Futballra alkalmatlan időben, félidei kettő nullás égésünket követően, a második félidőben egyértelműen jobban fociztunk. Szebbnél szebb gólokkal sikerült nyernünk. Ránk fért már ez a győzelem. Sok sikert a Kótajnak.

Kállósemjén-Rakamaz 1-3 (0-3)

Biri, 150 néző, v.: Veres.

Kállósemjén: Árpád(Jenei)- Docsa, Kóth, Lábas, Mészáros, Szabó, Mészáros T., Vass, (Pál), Hamza, Mészáros M., Bencs. Edző: Mészáros Ákos.

Rakamaz: Simkó(Farkas)- Kántor, Bagoly, (Mihalovics), Venczel, Bíró, Galambosi, (Czikó), Sárközi, Szabó, Mihali, Kacsúr, Cseh. (Málik). Edző: Veigli Géza. Gól: Vass, illetve Kántor, Bíró, Galambosi. Kiállítva: Ifi: 0-2.

Mészáros Ákos: - Adtunk egy félidei előnyt az ellenfélnek. Gratulálok Rakamaznak.

Veigli Géza: - Kemény harcos mérkőzés ellentétes félidőkkel, az elsőben mi a másodikban a hazaiak játszottak jobban. A jobb helyzet kihasználás döntött.

Napkor-Újfehértó 0-8 (0-4)

Napkor, 20 néző, v.: Pokoraczki.

Napkor: Papp- Vass, Ország, Gyarmati, Nagy, Szabó, Somogyi, Linzenbold, (Kristófi), Badarász, Szoták, Parádi. Edző: Somogyi László.

Újfehértó: Gégény- Zámbó D., Dénes, (Potyók), Pallai, Marinka, (Kiss), Csizmarik, Boros, Daróczi, Tóth, (Nagy), Osikóczki, (Zámbó R.), Urr. (Veres). Edző: Piskóti Zsolt. Gól: Boros 3, Zámbó D.2, Urr 2-2, Veres. Ifi: 0-9.

Somogyi László: - Szép focit láttunk, gratulálunk az ellenfélnek.

Piskóti Zsolt: - Gratulálunk a fiúknak a mai játékukhoz. Végre berúgtuk a helyzeteink nagy részét. Köszönjük a korrekt játékvezetést.