haon-sportoldal

2012.04.08. 13:25

Megye II.-es eredmények

Tekintse meg portálunkon hogyan alakultak a szombaton rendezett megye II-es mérkőzések eredményei. Észak:

Debreceni SC –  Nyírábrány 2–1 (0–1)

50 néző, vezette: Gulyás S. (Butt T., Nagy J.)

Debreceni SC: Mohácsi A. – Pocsai G. ( Miksó Z.), Kozma L., Dr. Kracskó B., Fehér J., Bógyis I., Zsíros N. (Szécsi A.), Kiss G., Nagy Zs. (Józsa R.), Szalontai S. (Kassay G.). Edző: Nagy Róbert.

Nyírábrány: Fekete S., Küzmös A. (Tóth Cs.), Vásárhelyi J., Takács Gy., Mikáczó A., Papp A. (Miklós G.), Túró Zs., Küzmös Gy., Fecskovics M., Percze R., Hustics I. (Macó A.). Edző: Tóth Csaba. Gól: Kiss G. (2), Percze R. Jók: Mindenki, Kiss Gábor a mezőny legjobbja illetve Takács Gy. Ifi: (1-0).

Nagy Róbert: –  A mai mérkőzésen csak a győzelem volt a fontos . Egy szimpatikus csapatot sikerült legyőznünk a második félidő alapján jogosan.. Nem szoktam üzengetni, de Zsolt tisztelte az ellenfelet, mert sosem tudhatod, hogy a fagyi mikor nyal vissza. Hajrá DEAC! További sok sikert a nyírábrányi csapatnak.

Tóth Csaba: –  A második félidő közepén rövid időn belül a hazaiak kíméletlenül kihasználták a védelmünk hibáit és ezzel a maguk javára fordították a mérkőzést.

Hajdúhadház –  Nyíracsád 3–1 (0-1)

200 néző, vezette: Lázár Zs. (Seres L., Szabó F.)

Hajdúhadház: Nagy S. – Salánti Zs., Horváth A., Lakatos 1 F., Nagy M., Rostás M. (Lakatos L.), Lakatos 2 F. (Asztalos P.), Korbeák Gy. (Virág L.), Molnár I., Győrffi I. (Kovács G.), Gábor L.Edző:Nagy Imre.

Nyíracsád: Papp T – Matil M., Pintye S. (Szabó G.), Dobrai G., Macó Cs., Balogh T. (Szilágyi L.), Illés R. (Gulyás G.), Antal R., Ternován J. (Tóth I.), Kelemen J., Árvai Sz. Edző:Tóth István. Gól: Lakatos 2 F. (2), Horváth A., Balogh T. Jók: Mindenki illetve Macó Cs., Pintye S. Ifi: 2-5.

Nagy Imre: – Már az első félidőben is megvoltak a helyzeteink, de azokat sajnos nem váltottuk gólra. A vendégcsapat vezetése után görcsösek lettünk, így már a félidőben nem sikerült egyenlíteni. A második félidőben rátettünk egy lapáttal, ami helyzetekben és a rúgott gólok számában is megmutatkozott. Egy ilyen rangadót szerintem egy rutinosabb játékvezetőnek kellett volna levezetnie.

Tóth István: – Az első félidőben küzdelmes játék volt. A hazai csapat egyenlítő gólját követően, megtörte a csapatom játékát, aminek következtében, további gólokat kaptunk. Gratulálok a hazai csapat lelkes hozzáálásához.

Fülöp – Nádudvari SE – Szertár Sportbolt 3–0 (0–0)

100 néző, vezette: Papp E. (Csiszár K., Péter A.)

Fülöp: Piros J. – Halász A., Nagy M., Mezei L., Zubáj K. (Sándor T.), Borbély T. (Csomós Zs.), Gyula L. Csiri Z., Szabó L., Szabó A. (Sas G.), Ratku T., Fülöp Gy. Edző: Bányai Imre.

Nádudvar: Nagy J. – Gál S., Makula G., Tóth T. (Molnár B.), Békési P., Polgár M., Molnár J., Nagy S., Rásó P., Lőrinczi G., Balogh M. Edző: Szkupi Tibor. Gól: Ratku T., Zuhaj K., Ratku T., Fülöp Gy. Jók: Sándor T., Zuhaj K., Ratku K., Ratku T., Fülöp Gy. Illetve Nagy J., Gál S., Makula G., Nagy S. Kiállítás: Balogh M. Ifi:4-0.

Bányai Imre:– Tavasszal még két veretlen csapat találkozott. Ez  az első félidő játékra is rányomta a bélyegét. Második félidőben kicsit sikerült felpörgetnünk a játékot és úgy érzem jogosan tartottuk otthon a három pontot. Annyit szeretnén még hozzá tenni, hogy a játékvezető hármasnak a pályán történtekkel kellene folgalkozni és nem a közönséget ingerelni az ítéleteikkel. Ez egy olyen sport, ahol mindennek a fociról kellene szólnia és nem azokról, akik a játékot vezetik.

Szkupi Tibor: – Megérdemelt hazai győzelem született.

Ebesi SBKE –  Monostorpályi 1–3 (0–2)

50 néző, vezette: Prezenszki M. (Kovács R., Papp J.)

Ebes: Németh J. –  Varga Á. (Nagy Z.), Nagy R., Szabó J., Szentesi R., Kovács T., Csige L., Deák Gy. (Bőde Z.), Tóth B. (Antal A.), Szatmári B., Fodor S. Edző: Kovács József.

Monostorpályi: Szabó A – (Szenes L.) Bodnár L. (Apagyi L.), Kecskés J., Nyilas Sz., Kőnig A., Takács G., Pataki E., Gyügyei Z., Máté F., Kecskés R. (Bodó K.), Hun Á. (Bodnár A.). Edző: Darnai József. Gól: Antal A., Kecskés R. (2), Máté F. Jók: Szabó J., Nagy R., Csige L. Illetve Kecskés János a mezőny legjobbja. Nyilas Sz., Bodnár A., Bodnár L., Kecskés R. Ifi: 2-4.

Kovács József: – Küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó csapat győzött.

Darnai József: – Megköszönöm a játékosaimnak ezt a győzelmet, születésnapomra ajánlották fel. Büszke vagyok a csapatomra. 90%-a saját nevelésű játékosok. Szeretném javasolni a Hosszúpályi Sport Egyesületnek, hogy gondosan olvassal el az összeállításainkat, ne rajtam keresse az eligazolt játékosokat. Ha egy sport vezető nem ért a sporthoz az nem bűn, de az Ő felelősségéért az én nevem mögé bújik, az szerintem gusztustalan. Nagyon sajnálom, hogy a fagyi visszanyalt.

Dél:

Földes – Pocsaj 3–3 (1–0)

200 néző, vezette: Pál G. (Gyarmati I., Szegvári Z.).

Földes: Szabó Gy. – Tóth J., Balogh F., Kiss Z. (Kály L.), Király P., Dede I. (Nagy S.), Sápy B., Gál D., Papp S., Kocsis J. (Fehér N.), Karacs T. (Vincze A.). Edző: Risznyák Zsolt.

Pocsaj: Molnár S. (Mogyorósi I.) – Kelemen T., Vincze D., Szvára I., Sóvágó S. (Szatmári J.), Szilágyi S., Lakatos T., Nagy P., Tóth K., Makula E. (Rézműves A.), Lakatos Gy. Edző: Kiss Imre. Gól: Dede I., Sápy B., Vincze A., illetve Nagy P., Lakatos Gy. (2). Jók: mindenki, illetve mindenki, Nagy Pali a mezőny legjobbja. Ifi: 5–4. Kiállítás: Vincze D.

Rusznyák Zsolt: – Úgy érzem egy megnyert meccset adtunk osa a 90. percben. Imre kollegámank üzenem, hogy nem itt hagytak két pontot, sajnos mi adtuk oda. Egyébként gratulálok Pocsaj csapatának, ezen a mérkőzésen mi voltunk a jobbak. Gratulálok Tótj János csapattársunk kislánya születéséhez.

Kiss Imre: – Három kapura lövés, három ajándék gól. További sok sikert Földesnek, három gólt ajándékoztunk nekik.

Konyár – Körösszakál 5–2 (2–0)

100 néző, vezette: Krizbai Zs. (Butt S., Kovács Á.).

Konyár: Rácsai L. – Varga S., Komolay B., Rácz N. (Tasi I.), Kiss L., Szabó D. (Szarvas I.), Mezei B., Svera T., Varga D. (Bogdány I.), Nagy A., Horváth Z. Edző: Czakó Viktor.

Körösszakál: Simon S. – Barta B., Pukoli J., Harsányi B., Miczura Varga T., Czegle N., Erőss A., Far T., Bordás Sz., Papp L., Zsúró A. (Túri G.). Edző: Turi Barnabás. Gól: Horváth Z., Komolay B., Nagy A. (2), Szarvas I., illetve Bordás Sz., Erőss A. Jók: Mezei B., Nagy A., Svera T., illetve mindenki. Ifi: 2–1.

Czakó Viktor: – A mai mérkőzésen megnehezítetük a dolgunkat, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki az első félidőben, sajnos csak kettőt tudtunk értékesíteni. A második félidőben egy teljesen új csapattal találtuk magunkat szemben, azt kell mondanom, hogy az ellenfél nagyon szimpatikusan játszott. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy végig kézben tartottuk a mérkőzést, összeségében nagyobb gólkülönbséggel is győzhettünk volna. Gratulálok a csapatomnak, az első tavaszi győzelemhez.

Turi Barnabás: – Kellemes időjárás, szimpatikus ellenfél, három–nulláról felálltunk három–kettőre, amikor egy pici segítséggel, sikerült megnyernünk a meccset öt-kettőre. Gratulálok az ellenfélnek.

Nagyrábé –Komádi 2–3 (0–3)

200 néző, vezette: Áncsán Gy. (Török Z., Mező S.).

Nagyrábé: Marton A. – Sós P., Kovács A., Bai P., Varsányi Zs., Kocsis Z., Szarvas Zs., Czirják Cs., Nemes A. (Szilágyi J.), Szilágyi T., Patai T. (Szarvas M.). Edző: Tóth Sándor.

Komádi: Pásztor N. – Varga S., Farkas J., Varga L., Pataki Zs. (Farkas L.), Balogh S. (Kirinyi P.), Tóth F., Zima V. (Földesi J.), Vass Á., Trippon Cs., Fekete L. Edző: Lukács János. Gól: Szilágyi J. (2), illetve Balogh S., Tóth F., Zima V. Jók: mindenki, illetve Zima V., Fekete L., Farkas J. Ifi: 3–3.

Tóth Sándor: – A mai mérkőzésen az első félidőben három gólt ajándékoztunk a bajnokesélyes csapatnak. A második félidőben odaszegeztük őket a kapujuk elé, de sajnos egyenlíteni már nem tudtunk. Kemény szikrázó, de sportszerű mérkőzésen szerintem a döntetlen reálisabb eredmény lett volna. További sok sikert kívánok Lukács Jani barátomnak és csapatának.

Lukács János: – Egy sportszerű mérkőzésen, igazságos eredmény született. Véleményem szerint első félidőben rúgtunk három golt, a másodikban csak kettőt kaptunk és így megszereztük a három pontot, ami nagyon fontos volt ezen a mérkőzésen. Gratulálok az ellenfélnek a sportszerű játékhoz, és sok sikert Tóth Sándornak.

Szerep –Kőröszegapáti 2–0 (0–0)

150 néző, vezette: Tőkés R. (Kóti L., Szák–Kocsis J.).

Szerep: Béres I. – Zsíros S. (Mile Zs.), Mátyás A., Barna J. (Romhányi P.), Mile R., Tarcsi T., Varga A., Varga T., Bakonyi J., Fegyverneki B., Szabó J. Edző: Mile László.

Kőrösszegapáti: Szilágyi P. – Cseke P., Cseke G., Nagy Zs., Váci R. (Juhász J.), Szalai J., Ujhelyi Z., Kalugyer Á. (Nemes Z.), Szitó I., Vajtor B. (Nemes I.). Edző: Csendes Károly. Gól: Mile R., Fegyverneki B. Jók: mindneki, illetve Cseke G., Cseke P., Nagy Zs. Ifi: 7–1.

Mile László: – A nagy akarásunknak három pont lett az eredménye, egyre közelebb kerültünk a bennmaradáshoz. Gratulálok az egész csapatnak.

Csendes Károly: – Nagy szélben nem alakult ki folyamatos játék, az első félidőben Kőrösszegapáti volt fölényben, míg a második félidőben Szerep ki tudta használni a szél támogatását.