haon-sportoldal

2012.09.08. 19:54

A szimpatikus vesztes

Az NB II Keleti csoportjában szereplő Balmazújváros pont nélkül zárta a 4. fordulót, miután Putnokon 1-0-s félidő után 2-1-es vereséget szenvedtek Arany László tanítványai.

PUTNOK VSE–BALMAZÚJVÁROS 2–1 (1–0)

Putnok, 500 néző. Vezette: Takács J. (L. Tóth, Varga II G.)

PUTNOK: Roza – Szögedi, Kovács R., Bogdán, Crisan – Zimányi, Zabos (Luptak, 81.), Illés R. (Kerékgyártó, 67.), Bene A. (Odrobéna, 65.), –Monyók, Olasz D. Vezetőedző: Koszta Péter

BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Bokros – Papp F., Forgács A., Virágh – Kiss L. (Kónya, 76.), Kállai G., (Sárközi, a szünetben), Nagy R., (Németh Á., 60.) Belényesi, Szőllősi F. – Urbin. Vezetőedző: Arany László

Gólszerző: Monyók (1–0) a 10., Belényesi (1–1) a 49., Luptak (2–1) a 85. percben

Kiállítva: Papp F. (második sárga lap után) a 89. percben

MESTERMÉRLEG

Koszta Péter: – Helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk. Végre megszereztük első győzelmünket.

Arany László: – Ismét a szimpatikus vesztes szerepében tetszelegtünk.