mennyei

2019.08.17. 21:06

„Beleestünk a milotai csapdába, de kijöttünk belőle”

A megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Kelet-Magyarország csoportjában három mérkőzést rendeztek szombaton.

Vámosoroszi-Kölcse 9-1 (3-1)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Kosztyu J.

Vámosoroszi: Bodnár-Bakó (Gazda), Somogyi (Csatári), Kiss, Riskó (Kopor), Rigó, Szabó (Tisza), Baráth, Róka, Márton, Somogyi (Kerekes). Játékos-edző: Riskó Tibor.

Kölcse: Sztároszta- Farkas (Vári)Kövesligeti, Baksa, Sztáraszta, Sankó, Algács (Botos), Gyurkó, Pál, Szeles, Algács M., Barkaszi. Edző: Máté Imre.

Gól: Somogyi 2, Szabó 2, Riskó, Márton, Márton, Bakó, Tisza. illetve Algács. Kiállítva: Sztáraszta (48. p.). Ifi: 4-0.

Végh Endre, elnök: – A szomszédvári rangadó a szokásos ukrán-magyar barátság jegyében. A játék minden elemében felülmúltunk a vendégeket. A hétközi edzéseken gyakoroltak visszaköszöntek a mérkőzésen.

Máté Imre: – Az első félidőben úgy ahogy tartottuk magunkat, a második félidő elején a könnyű síppal befújt kiállítás azonban megpecsételte sorsunkat, elfáradtunk a meccs végére.

Nábrád-Nyírvasvári 3-3 (2-1)

Nábrád, 100 néző, v.: Nagy Cs.

Nábrád: Horváth J. – Fehér, Pásztor, Mercz J. (Kocsis), Fábián (Kónya), Turai, Kovács B., Tar, Varga (Lengyel), Pásztor. Edző: Végh András.

Nyírvasvári: Szegedi – Pető, Karczub, Vegyenás M. (Hadházi), Angyal (Scheibli), Kiss M. (Vegyenás J.), Polacsek, Kópis, Bukovenszki (Paulik), Balogh N., Kiss B. (Lazók). Megbízott edző: Paulik János.

Gól: Tar 2, Tejfel, illetve Kópis, Balogh N., Lazók. Ifi: 4-3.

Végh András: -

Karczub Gergő, csapatkapitány: – Rengeteg hiányzóval, kétgólos hátrányból felállva, megérdemelten hoztunk el egy pontot, melyet elnökünk, Paulik János ma született kislányának ajánlunk. A csapat jó egészséget kíván az egész családnak!

Milota-Jánkmajtis 3-4 (2-1)

Milota, 100 néző, v.: Valu.

Milota: Tóth K. – Mikulka, Fejes M., Lukács, Rétfalvi, Mikuljuk (Bunna), Palotás, Fóris, Rebrik, Fejes P., Fejes D. (Delényi). Edző: Elek László.

Jánkmajtis: Tóth K. (Haklik) – Daru, Pálvölgyi (Banga), Balogh S. (Balogh Zs.), Puskás (Bartha), Costea P., Bodogán, Szabó, Török, Costea G. (Kiss), Lakatos. Edző: Della Sándor.

Gól: Palotás, Mikulka, Rebrik (11-esből), illetve Fóris (öngól), Török (11-esből), Lakatos, Balogh Zs. Ifi: 1-0.

Elek László: – Nagyon sajnálom ezt a vereséget, a látottak alapján nem érdemeltük meg. Mindkét félidő elején bealudtunk, ami végzetesnek bizonyult, miközben végig támadtunk és lefociztuk a pályáról a bajnokesélyest. Gratulálok a csapatomnak, mert végig hajtottak a győzelemért! Köszönjük a szurkolók biztatását, hogy a vereség ellenére is megtapsolták a csapatot a mérkőzés végén!

Della Sándor: – Beleestünk a milotai csapdába, hál’ istennek a végén sikerült jól kijönni belőle, de nagyon necces volt. Jobban kell koncentrálnunk és jobban felszívni magunkat a következő meccsekre, mert ha így megy tovább, akkor baj lesz.