Kézilabda, női NB II.

2023.05.31. 08:37

Győzelemmel zárt a Vitka SE

Fotó: Dodó Ferenc

Hétvégén zárultak a küzdelmek az NB II. Észak-Keleti csoportjában. Vármegyebeli csapataink közül a  Mátészalka és a Újfehértó már korábban lejátszotta utolsó mérkőzését. A Vitka SE viszont Kazincbarcikán lépett pályára az utolsó fordulóban, Haraszti Dzseniferék a félidei döntetlent követően végül győzelemmel térhettek haza.

Női NB II. Észak-keleti csoport, 22. forduló
Kazincbarcika-Vitka SE 22-26 (12-12)
Kazincbarcika, 50 néző, v.: Divéki, Paulovics. Vitka SE: Lakatos – Kónya 2, Balogh 2, Havavka 7/5, Barati 4, Dévényiné 5, Haraszti 1. Csere: Varga 5, Katona, Poczetnyik L. Edző: Kerezsi Béla. Kiállítások: 8, illetve 10 perc. Hétméteresek: 2/2, illetve 6/5.
Kerezsi Béla: – Fordulatos mérkőzésen nyertünk, amellyel megszereztük a negyedik helyet. Gratulálok a csapatnak, bízom benne, hogy a következő szezonban előrébb tudunk lépni.
További eredmények: Hajdúböszörmény-Ungvár 29-37 (16-18), Heves-Salgótarján 26-41 (10-22).