Jól szerepeltek a Honvéd Kupán

Dobogóközeli eredmények Budapestről.

Tilki Flóra

Fotó: Nyíregyházi Sportcentrum

Harminckilencedik alkalommal rendezték meg az atlétikai Honvéd Kupát, amelyen 363 atléta indult el. Az idei viadalra Magyarországon kívül Koszovóból, Romániából és Szerbiából is érkeztek versenyzők. A Nyíregyházi Sportcentrum atlétái szép eredményekkel zárták a versenyt. Dr. Abiwu Türk Bettina hármasugrásban a remeknek mondható negyedik (12,26 méter) helyen végzett, míg Nyisztor Petra ötödik (12,17 méter) lett. Távolugrásban Hegedüs Zorka Judit hetedikként (5,55 méter) zárt, miközben a futószámokban Péter László és Tilki Flóra voltak érdekeltek, előbbi 100 méteren nem  jutott tovább az előfutamából, utóbbi ellenben 400 méteren szerzett egy 12. helyet (60,34).