Vármegyei foci

2023.09.17. 19:19

Drámai tizenegy minutum Pátrohán

Már csak a baktaiak és az ugornyaiak veretlenek a 2. csoportban

Vasárnapra hat meccs maradt a vármegyei másodosztályú 2. csoportjában. Az eddig veretlenek közül a veresmartiak a baktaiakat fogadták. A gól nélküli első félidő után végül két találattal nyertek a vendégek. Az ugornyaiak a másik Tisza-parti csapat, a Záhony ellen nyertek és továbbra is veretlenek. A vendégeknél az első félidő hajrájában a piros lap villant.

Kovács Dávid most a sztár a litkeieknél, hiszen a 89. percben szerzett góljával nyert csapata Ajakon. A vajaiak mindhárom pontot otthon tartották a mezőladányiak ellen.

A veresmartiak mellett a pátrohaiak maradtak nyeretlenek. Az első félidőben még nem volt gond, ám szünet után 11 perc alatt négy gólt is szerzetek a vendég újdombrádiak. A gyulaháziak házigazdaként örülhettek a győzelemnek.

Ajak-Fényeslitke 0-1 (0-0)

Ajak, v.: Hegedűs. Ajak: Leskovics - Magyar (Harakály), Markos, Iski, Ténai, Homoki, Soós, Csuka (Balogh), Hódos (Grunda), Horváth (Krisztián), Illés.

Edző: Barati István. Fényeslitke: Kromplák - Birke, Fodor, Kovávs, Miczák, Hoksz (Koi), Miskolczi Á., Nagy, Arnóczki (Takács), Szendrei (Csáki), Miskolczi G. (Varga). Edző: Tóth János.

Gól: Kovács (89.). Ifi: 3-1.

Vaja-Ladányi TC 2-0 (0-0)

Vaja, v.: Homonnai. Vaja: Illyés - Bencze (Hoksz), Kántor, Csorba, Jónás (Repelik), Lakatos I., Csordás, Molnár, Huncsik (Virág), Simák, Lakatos T. Edző: Siska Attila.

Ladányi TC: Mészáros - Czap, Sajtos (Iván), Rusznák, Demeter, Kovács, Nagy, Szilágyi, Horváth, Berecz, Győri (Farkas). Edző: Sajtos András.

Gól: Jónás (60.), Virág (81.). Ifi:  5-0.

Gyulaháza-Jéke 3-0 (0-0)

Gyulaháza, v.: Debreceni.

Gyulaháza: Kasza – Simon, Tóth G., Bunkóczi, Csépke, Tóth D. (Veress), Kozma Zs., Kovács, (Roskó), Veisz (Tóth T.), Galambos, Dolhai. Játékosedző: Tóth Gábor.

Jéke: Kovács Zs. – Ujj K., Szatmári M., Homoki Cs., Végső Á. (Csépke Z.), Csizmadia Z. (Radvánszky M.), Farkas G. (Sári L.), Huszti Cs., Kovács T., Borzák Zs. (Huszti Sz.), Végső Sz. Játékos-edző: Boda Tamás.

Gól: Dolhai (52.), Galambos (63.), Roskó (83.). Ifi: 0-5.

Szabolcsveresmart-Baktalórántháza 0-2 (0-0)

Szabolcsveresmart, v.: Kormány. Szabolcsveresmart: Bandor - Szarvas, Tara, Balogh Tibor, Kantár (Bandor), Mohl, Palcsik, Setét (Szilágyi), Balogh Tamás (Jónás), Nagy (Pálinkás), Lakatos. Edző: Tara Sándor.

Baktalórántháza: Molnár A. - Kovács (Maleskovits K.), Zakor G., Hatházi, Szarka (Jóni), Zakor J., Kasza, Pataki, Soltász, Lakatos, Zámbori. Játékosedző: Molnár Levente.

Gól: Zakor J. (61.), Maleskovits K. (76.). Ifi: 2-4.

Gergelyiugornya-Záhony 4-1 (1-0)

Gergelyiugornya, v.: Major.

Gergelyiugornya: Csordás - Tóth, Danku J., Szegedei, Méhész, Bátyi, Danku A., Balogh, Oláh, Hadadi, Csonka. Játákosedző: Illés Gyula.

Záhony: Mucsicska - Levko A., Dolhai, Zán, Vicickó, Angyal, Gombkötő, levko D., Gombkötő II. Z., Lupcsa, Gombkötő I. Z. Játékosedző: Gombkötő Sándor.

Gól: Balogh (8.), Hadadi (54.), Mándi (80.), Sebestyén (85.), illetve Gombkötő S. (47.). Kiállítva: Gombkötő II. Z. (43.). Ifi: 6-1

Pátroha-Újdombrád 1-6 (1-1)

Pátroha, v.: Nagy. Pátroha: Csáki - Varga, Mozga, Balogh, Kovács D., Szitai, Kovács Sz., Lusánszki, Kóka, Fábián. Edző: Borza László.

Újdombrád: Tóth - Ponczók, Bodnár, Kocsi, Hengsperger, Balla J., Csáki, Bodó, Tóth Á., Mikó, Tóth N. Edző: Balla János.

Gól: Szitai (23.), illetve Tóth (10., 61.), Mikó (50., 59.), Hengsperger (54.), Tóth (61.), Bilecz (81.). Ifi: 5-1.