2016.11.12. 16:52

"Ezen a meccsen saját magunkat vertük meg"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 14. fordulójában öt mérkőzést játszottak szombaton.

Tarpa–Kölcse 7–5 (5–0)

Tarpa, 80 néző, v.: Bendik J.

Tarpa: Béres R. – Antal R., Szidor S., Ködöböcz N. (Kusnyir E.), Egresi G. (Kacsó R.), Péter Gy., Kemény G. (Vince K.), Tar E. (Rózsa A.), Djacsenko, Orosz E. (Dávid G.), Barta F. Játékos-edző: Rozman Sándor.

Kölcse: Nyilas M. – Sira T., Botos Á., Zavanyi B., Dobos I. (Varga F.), Sztáraszta F., Botos V. (Rézműves E.), Kövesligeti L., Szkunzjak, Kovcsar, Repljyk (Nádasdi Gy.). Edző: Simon Csaba.

Gól: Barta F. 2, Orosz E. 2, Djácsenkó, Tar E., Mondom F., illetve Szkunzjak 2, Sira T., Kövesligeti L., Kovcsar.

Rozman Sándor: – Először is elnézést kell kérjek a szurkolóinktól, mert egy sima mérkőzést megnehezítettem azzal, hogy a szünetben ötöt is cseréltem. Hibásnak érzem magam, ebből sokat tanultam. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez, és további sok sikert kívánok a jól játszó kölcsei csapatnak.

Simon Csaba: – Az első öt percben pályafutásom alatt még soha sem kaptunk három gólt, pedig már harminc éve járom a pályákat. Ahányat kapura lőtt az ellenfél, abból mind gól született, a második félidőben viszont simán nyertük a meccset. A bíró mai tevékenységét inkább nem kommentálnám.

Milota–Tisztaberek 1–3 (1–1)

Milota, 20 néző, v.: Balogh L.

Milota: Kánya G. – Pap R., Siket L., Nyilas B., Antal J., Delényi A. (Bunna A.), Fóris I., Mikulka D., Lukács Martin, Balogh S. (Tóth K.), Lukács Márk. Edző: Elek László.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N. (Makszim G.), Nagy J. (Szabó L.), Molnár Róbert, Tóth J., Bencze Á. (Kálló A.), Kocsán G., Molnár Roland (Kiss G.), Fábián G. (Lázár R.), Szabó A. Edző: Oroszi István.

Gól: Balogh S., illetve Szabó A. 2, Molnár Roland. Ifi: 7–0.

Elek László: – Dicséret illeti mindkét csapatot, hogy ilyen időben is sikerült jó mérkőzést játszani. Végig mezőnyfölényben futballoztunk, igazi gólhelyzetet nem sikerült kiharcolnunk, a vendégek masszív védekezés mellett eredményes kontrajátékukkal győztek. Úgy gondolom, hogy a második félidei játékvezetés nevetséges volt. Mielőbbi gyógyulást kívánunk Delényi Attilának, súlyosan megsérült játékostársunknak.

Oroszi István: – Mély talajú pályán jó ellenfelet sikerült fegyelmezett, taktikus játékkal megvernünk.

Nábrád–Beregdaróc 6–3 (1–1)

Nábrád, 30 néző, v.: Sípos L.

Nábrád: Pásztor A. – Kondor G., Szabó T. (Tóth A.), Mecz J., Balogh Gy., Tejfel D., Sárai G., Varga Z. (Pásztor L.), Mecz L., Jakab T. (Móré Sz.), Pásztor Z. (Takács D.). Edző: Végh András.

Beregdaróc: Simon R. – Varga G., Szlifka, Lukovics J., Varga T., Veress R., Kosztel D., Kokas A., Lakatos A., Szász K., Lucsia. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Pásztor Z. 2 (egyet 11-esből), Pásztor L., Varga Z., Jakab T., Tejfel D., illetve Lakatos A 2, Kosztel D. Ifi: 4–2.

Végh András: – Magas színvonalú játékvezetés mellett az első félidőben már eldönthettük volna a meccset. Ehelyett magunknak tettük nehézzé, de a vége sima győzelem lett.

Baracsi Endre: – Kettő kettőig egy kiegyenlített küzdelem zajlott a pályán, de érezhető volt, hogy aki ezután betalál, meg is nyeri a mérkőzést. A lehetőségünk erre megvolt, de ezt elrontottuk, és ahogy az lenni szokott, a hazaiak az ellentámadásból betaláltak. Ezután már elfogyott belőlünk a hit, és lényegében már csak azzal törődtünk, hogy egy jól mutató eredménnyel tisztelegjük az Aranycsapat emléke előtt. A hazaiakban sokkal több volt a tűz, ami ilyen hidegben bizony nagyon jól jött nekik.

Csengersima–Nyírmeggyes 2–5 (1–2)

Csengersima, 80 néző, v.: Sinka Z.

Csengersima: Bélteki L. – Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N., Korpás A. (Ecsedi G.), Juhász P. (Bodó K.), Halász N., Volkán R., Szűcs A. (Csontos A.), Varga Gy. Játékos-edző: Volkán Roland.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Nagy Zs., Palcsák N., Balogh J. (Tóth T.), Székely Zs., Antal D., Széles M., Hornyák Zs., Pető Á. (Székely G.), Török G., Kovács L. (Horváth J.). Edző: Körmös Miklós.

Gól: Juhász P. 2, illetve Kovács L. 2, Székely Zs., Horváth J., Török G. Ifi: 2–2.

Volkán Roland: – Ezen a meccsen saját magunkat vertük meg. Gratulálunk Juhász Péter két szép góljához.

Körmös Miklós: – Játékra alkalmatlan pályán, korrekt játékvezetés mellett a játék minden tekintetében fölülmúltuk az ellenfelünket. Győzelmünk akár nagyobb különbségű is lehetett volna. Gratulálok a srácoknak!

Vámosoroszi–Szatmárcseke 5–3 (2–1)

Vámosoroszi, 50 néző, v.: Lucsik T.

Vámosoroszi: .Szaniszló Á. – Kerekes Sz., Somogyi T., Tisza S. (Ács A.), Róka R. (Szabó A.), Jóni R., Riskó T. (Kiss D.), Bartha K. (Molnár P.), Franku A., Szilágyi L. Edző: Orosz András.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Kóczé G., Bakó G., Mándi Zs., Bakó K., Bandics L. (Orsolyák Á.), Vajda A., Viscsák E., Varga Z., Bozsányi L., Magula M. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Szilágyi L. 2, Bartha K., Baráth G., Franku A., illetve Magula M. 2, Bakó G. Ifi: 15–0.

Orosz András: – Megdolgoztunk ezért a győzelemért az elemekkel, és a sok labdaügyes játékossal felálló vendégeinkkel szemben is. Szünetben a tombolán malacot sorsoltunk volna, de olyan kevés néző volt, hogy inkább megsütjük a csapatnak.

Hadadi Ferenc: – Irreális talajú pályán, ha netalán egyenlő feltételeket kapunk, akkor ebben a meccsben számunkra is több lehetett volna.