2014.09.06. 19:36

Inkább nem mondott semmit...

Nyírpazony - A labdarúgó megyei II. osztály Rakamaz Takarék-csoport 4. fordulójában egy meccset rendeztek szombaton.

Nyírpazony–Encsencs 2–0 (1–0)

Oros, 100 néző, v.: Mészáros J.

Nyírpazony: Krizsanovszki A. – Lakatos P., Soós G., Ladik S., Krakkó G., Márton P., Szabó I., Lukács G., Pécsi G. (Kocsis Z.), Szabó S. (Sarkadi Zs.), Paulik I. (Ur G.). Edző: Vránszki Péter. Encsencs: Sivadó R. – Nagy T., Küzmös R., Szilágyi G., Kósa R., Varjasi K., Lengyel L., Balogh D. (Nagy A.), Balogh N. (Szilágyi Z.), Hadházi A. (Habinyák M.), Bíró Zs. (Harcsa T.). Megbízott játékos-edző: Bíró Zsolt. Gól: Szabó S. 2 (egyet 11-esből). Kiállítva: Szilágyi Z. (60. perc), Küzmös R. (66. perc). Ifi: 1–1.

Vránszki Péter: – A mai mérkőzésen megszereztük a három pontot, és ennyi...

Bíró Zsolt: – A mérkőzésről inkább nem nyilatkoznék semmit, mert ha mondanék, biztosan eltiltanának.