2011.07.06. 14:34

Kiss Attila újabb sikerei

<strong>Kiss Attila</strong> (balra), a Swimming Pentathlon Club 15 esztendős <strong>úszója </strong>a múlt hétvégén, ez évben második országos bajnoki címét szerezte (az év elején a hosszútávúszó ob is aranyérmet nyert). <strong>

Kiss Attila (balra), a Swimming Pentathlon Club 15 esztendős úszója a múlt hétvégén, ez évben második országos bajnoki címét szerezte (az év elején a hosszútávúszó ob is aranyérmet nyert). Fázold Henrik (jobbra) edző tanítványa a Hódmezővásárhelyen megrendezett országos serdülő bajnokságon 1500 méter gyorson elsőként csapott célba, 800 méteren negyedik, 200 méter gyorson pedig ötödik helyezést ért el, nála egy évvel idősebbekkel versenyezve. Fotó: magánarchívum