2013.05.20. 20:31

Nyolc emberrel is szép naményi győzelem

Vásárosnamény - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport korábban elhasztott, 18. fordulójának mérkőzéseit rendezték hétfőn.Vásárosnamény–Fényeslitke 5–2 (4–1)

Vásárosnamény, 150 néző, v.: Kis A.

Vásárosnamény: Vass S. – Bogáti G., Balogh T., Batka R., Marczi S., Gyurkó J., Balázs G., Balogh A., Sebestyén G. (Szász L.), Bíró A. (Gajda A.), Bagi Z. Edző: Sütő János.

Fényeslitke: Dankó T. – Bakó G., Sárkány G., Nagy Z. (Nagy J.), Sáreczki F. (Fodor Cs.), Lupcsa Cs., Balogh R., Miskolczi G. (Révész Zs.), Balogh K., Nagy B., Ablonczy D. Edző: Nagy Zoltán. Gól: Balogh A. 2, Bíró A. 2, Balázs G., illetve Lupcsa Cs., Ablonczy D. Kiállítva: Bogáti G. (63. perc), Balogh A. (75. perc), Bagi Z. (75. perc), illetve Balogh K. (58. perc). Ifi: 7–1.

Sütő János: – Gratulálok a csapatnak, küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgázott. Az első félidőben lelkesek és eredményesek voltunk. Remélem a jövőben már nem sújtanak bennünket újabb kiállítások. Gratulálok az ifik újabb győzelméhez.

Nagy Zoltán: – A mai napon bűn gyenge játékot tudtunk produkálni. Ezek is mi vagyunk, remélem minden játékosom osztozik velem a csúfos vereségben.

Demecser–Vasmegyer 5–2 (3–1)

Demecser, 100 néző, v.: Frindik J.

Demecser: Herka A. – Molnár A. (varga E.), Nagy M. (Kantár K.), Gombkötő J., Kertész K., Kocsis Z. (Szabó Gy.), Illés J. (Balázs Zs.), Kertész L., Varga T., Fabu R., Gombkötő S. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Vasmegyer: Kmecz T. – Lábas P., Papp B., Farkas N., Tóth Zs., Winkler A., Makula G. (Hegedüs L.), Danó M., Farkas J., Bilecz J. (Szalanics B.), Sikorczki I. Edző: Bodó Attila. Gól: Gombkötő S. 3, Kocsis Z., Balázs Zs., illetve Tóth Zs. (11-esből), Farkas N. Ifi: 3–3.

Gombkötő Sándor: – A szombati vereséget követően nem törtünk le, akarattal, lelkesedéssel, és szép támadásokkal helyzeteink töredékét kihasználva, megérdemelt győzelmet arattunk a lelkesen játszó vendégek ellen.

Bodó Attila: – A mai meccsen ebben az összeállításban ennyire voltunk képesek.

Pap–Tiszamenti SE 4–0 (3–0)

Pap, 120 néző, v.: Hegedűs Cs.

Pap: Kovács Zs. (Koi Cs.) – Onder G., Molnár Cs., Pálinkás T., Kovács T., Szabó Sz. (Koi Z.), Szabó Á., Kázsmér L. (Jónás K.), Vedres B. (Kállai M.), Vass J., Szabó G. (Varga J.). Edző: Dallos László.

Tiszamenti SE: Csordás A. – Varga Á. (Koncz Sz.), Széplaki S., Szűcs G., Szabó K., Hornyák M. (Ducsi B.), Pálfi Z. (Rengő P.), Bicskó G., Szőke I., Kokas A., Puskás Cs. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Kázsmér L., Molnár Cs., Vedres B., Varga J. Ifi: 5–0.

Dallos László: – Magabiztos játék, megérdemelt hazai győzelem.

Szabó Gusztáv: – Amíg a helyzeteket nem tudjuk gólokra váltani, más eredményre nem nagyon lehet számítani.

Rohod–Záhony 0–1 (0–0)

Rohod, 100 néző

Rohod: Papp J. – id. Zakor J., Tóth B., Dínó Cs., Ladányi D., Bulyáki Z. (Varga A.), Szilágyi Z. (Kiss Cs.), Tóth A. (Balogh N.), Tóth F., ifj. Zakor J., Király T. (Nagy I.). Játékos-edző: Bulyáki Zoltán.

Záhony: Polyák B. – Halász T., Kamenyeczki R., Háda J., Czvik S., Sére L., Győri J. (Demeter I.), Borbély G. (Balogh S.), Brailla V. (Csépke Z.), Kovács I., Fazekas Á. Edző: Pokol László. Gól: Kovács I. Kiállítva: id. Zakor J. (80. perc).Ifi: 3–1.

Bulyáki Zoltán: – Kritikán aluli játékvezetés jellemezte a mai meccset, de a csapat hozzáállása is csak ezt az eredményt hozhatta.

Pokol László: – Kitűnő játékvezetés mellett nagyon fontos három pontot szereztünk.

Anarcs–Újdombrád 1–2 (1–1)

Anarcs, 100 néző, v.: Lizák.

Anarcs: Mucsicska V. – Nagy Á. (Lakatos F.), Bunkóczi Zs., Mudri B., Mandácskó Gy., Somogyi Á., Bandor J., Péter J., Veres S., Sajtos N., Bódi S. Játékos-edző: Mucsicska Vladimir.

Újdombrád: Sinka Gy. – Köblös T. (Balázs L.), Szabó K., Erdélyi V., Kernács József, Sipos J., Kernács János (ifj. Fabók I.), Batta J., Szölősi A. (Korsoveczki G.), Geri K. (Fodor T.), Lakatos Z. Edző: Fabók István. Gól: Bandor J., illetve Lakatos Z. 2. Kiállítva: Erdélyi V. (40. perc). Ifi: 2–4.

Mucsicska Vladimir: – Nagyot küzdöttünk, rengeteg helyzetet kihagytunk, de a szokásos góljainkat ismét megkaptuk, így sajnos megint vereség lett a vége.

Fabók István: – Egy szakadékban, és egy gödörben lévő csapat mérkőzésén, nagyot küzdve, mi láttuk meg a fényt. Gratulálok a fiúknak.

Dombrád–Pátroha 2–2 (1–1)

Dombrád, 80 néző, v.: Benkő R.

Dombrád: Kovács T. – Lukács Zs., Kozma Zs., Andrejcsik D., Huszti P., Oncsó M., Balla J., Kulcsár R., Bodnár Z., Gombkötő Z., Ágoston G. Játékos-edző: Kozma Zsolt.

Pátroha: Fintor S. – Pljutyinszkij A., Hamza A., Csikós A., Várnai R., Szabó I., Balogh I., Gráf L., Horváth F. (Szabó S.), Rácz S. (Almási Z.), Bodnár G. (Tóbiás Sz.). Játékos-edző: Várnai Róbert. Gól: Kulcsár R., Gombkötő Z., illetve Bodnár G., Balogh I. Ifi: 4–5.

Kozma Zsolt: – Nevetséges volt a mai játékvezetés, örültünk hogy volt tizenegy épkézláb játékosunk. Küzdelmes meccs volt, reális a döntetlen.

Várnai Róbert: – Szomorú vagyok, mert egész jó felfogásban játszottunk, és a 93. percben még mi vezettünk. Ha rutinosabbak vagyunk, akkor... Dombrádnak további sok sikert kívánok, akár a magasabb osztályban is.

Kék–Vaja 5–3 (0–0)

Kék, 150 néző, v.: Sándor Cs.

Kék: Himmer A. – Tóth Gergő, Tóth P., Tóth Gábor (Soós L.), Nyerges J., Varga J., Poór B. (Győri A.), Minyin V., Csáki A. (Szurcsik G.), Erőss P., Kmetz I. Játékos-edző: Minyin Vitalij.

Vaja: Tóth T. – Simák J. (Palcsák N.), Simák Zs., Hudák P., Kerekes M., Kiss A., Sashegyi G., Soltész Á. (Gdovin J.), Soós K., Soltész B., Mocsár G. Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Erőss P. 3, Csáki A., Tóth Gábor, illetve Kiss A., Gdovin J., Sashegyi G. Ifi: 8–2.

Minyin Vitalij: – Köszönöm a csapatnak a születésnapi ajándékot, és gratulálok az ifik fölényes győzelméhez.

Gdovin János: – Sajnos minket zavart meg a vezetésünk, de ennyi akaratgyenge emberrel nem is lehet meccset nyerni.

Gávavencsellő–Ajak 5–1 (1–0)

Gávavencsellő, 150 néző, v.: Csikós.

Gávavencsellő: Simkó M. – Koczogh I., Lakatos I., Szabó B., Brondics P., Venczel I. (Kiss G.), Hengsperger A. (Balogh R.), Potornai M., Szabó Z., Anderka R., Balogh L. (Majchrovics Z.). Játékos-edző: ifj. Hengsperger András.

Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Barati I., Márton I., Kovács A., Turik J., Horváth A., Magyar R., Kovács L., Kovács Cs., Makay R. Edző: Juhász László. Gól: Brondics P. 2, Anderka R., Potornai M., Majchrovics Z., illetve Horváth A. (11-esből). Ifi: 5–3.

Ifj. Hengsperger András: – Gyenge mérkőzésen csapatomban sok rossz teljesítmény is volt, de a végeredmény legalább elfogadható.

Juhász László: – Az eredmény nem tükrözi hűen a mérkőzés képét. Kétgólos hazai vezetésnél elmaradt egy kiállítás, a vencsellői játékos el is indult az öltöző felé, de a spori szinte visszakönyörögte a pályára. Gratulálok ellenfelünknek.