2013.08.18. 20:37

A játékosok egyik fele pelenkát cserélt...

Fényeslitke - A labdarúgó megyei II. osztály Rakamaz Takarék-csoport 1. fordulójának mérkőzéseit rendezték.

Fényeslitkei SE–Gávavencsellői SE 2–5 (1–2)

Fényeslitke, 200 néző, v.: Híres.

Fényeslitke: Janda T. – Lesku P., Nagy Z., Pásztor S., Szabó Á., Lupcsa Cs., Balogh R. (Révész Zs.), Sárkány G., Miskolczi G., Ablonczy D., Kovács I. (Balogh K.). Edző: Pokol László.

Gávavencsellő: Simkó M. – Szabó B., Mogyorósi F., Hengsperger A. (Bodnár S.), Balogh R. (Kiss G.), Potornai M., Venczel I. (Hacsa N.), Köteles K., Anderka R., Balázs K. (Kőpájer J.), Szabó Z. (Koczogh I.). Edző: Pausz Béla. Gól: Sárkány G. 2 (egyiket 11-esből), illetve Balázs K. 2, Anderka R. 2, Mogyorósi F. Ifi: 0–4.

Pokol László: – Megérdemelten nyert a vendégcsapat. Remélem tanulunk ebből a vereségből.

Pausz Béla: – Egy szimpatikus, jól játszó csapat otthonából sikerült elhozni a három pontot. Gratulálok a csapatnak, de még van huszonkilenc lépcsőfok.

Gyulaháza KSE–Záhonyi VSC 4–0 (2–0)

Gyulaháza, 150 néző, v.: Tassy.

Gyulaháza: Bandor J. – Molnár G., Lévai Cs., Kapin M., Tóth G. (ifj. Dudás L.), Bombera M. (Aga S.), Gáti S., Deák B. (Farkas G.), Deák Z., Gazdag A. (Kovács B.), Éles I. (Bardi B.). Edző: Bardi Béla.

Záhony: Polyák B. – Sére L., Karasz A., Semegi J. (Koi G.), Angyal Á., Czvik S., Kamenytsky R., Osztolykán M. (Póti R.), Győri J., Osztolykán E. (Fazekas Á.), Gapak O. Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Éles I. 2, Bombera M. (11-esből), Kovács B. Ifi: 2–2.

Bardi Béla: – Magabiztos, megérdemelt győzelmet arattunk a jó erőkből álló vendégcsapat ellen.

Karasz Attila: – Garatulálok a hazai csapatnak, minden gólpasszunkat értékesítették. Azon sem csodálkozom, hogy Gyulaháza lőtt tizenegyest, mi pedig nem.

Ajak SE–Demecseri VKSE 1–1 (0–0)

Ajak, 150 néző, v.: Ésik I.

Ajak: Leskovics A. – Kovács A., Kovács Z., Sütő N., Szabó L. (Magyar D.), Horváth A. (Dolhai L.), Murin L. (Paráda R.), Magyar P. (Kovács P.), Kovács L. Edző: Szanyi János.

Demecser Krizsanovszki A. – Varga E., Gombkötő J., Balogh Cs., Sebők I., Illés J., Kantár K. (Kocsis Z.), Kertész L., Varga T. (Csohány Z.), Gombkötő Z., Gombkötő S. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Horváth A. (11-esből), illetve Illés J. Ifi: 0–6.

Szanyi János: – Egy jól játszó ellenféllel szemben reális eredmény született.

Gombkötő Sándor: – Többet kaptam a csapattól, mint amit vártam. A helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Az ellenfél kapusa egy pontot hozott a hazaiak konyhájára.

Vaja SE–Pap SE 2–2 (0–2)

Vaja, 250 néző, v.: Kaibás.

Vaja: Pekk J. – Soltész B. (Nagy H.), Noszál T., Soltész Á., Zakor J. (Gdovin J.), Kun Cs. (Mulutó P.), Fehér A. (Mocsár G.), Kiss A. (Kerekes M.), Simák Zs., Simák J., Kiss Cs. Játékos-edző: Gdovin János.

Pap: Kovács Zs. – Danku J., Kázsmér L., Szabó G. (Pálinkás T.), Ács G. (Vedres N.), Kerepesi L. (Koi Z.), Molnár Cs., Varga J., Péter Cs. (Kállai M.), Mudri B., Bandor J. Játékos-edző: Mucsicska Vladimir. Gól: Kiss A., Simák Zs., illetve Szabó G., Ács G. Kiállítva: Mudri B. (50. perc).Ifi: 4–0.

Gdovin János: – Adtunk egy félidői előnyt az ellenfélnek, amit könyörtelenül kihasznált. A folytatásban viszont meg is nyerhettük volna a meccset.

Mucsicska Vladimir: – Az első félidő alapján győzelmet érdemeltünk volna. Egy véleményes kiállítás miatt vissza kellett állnunk, de úgy gondolom, idegenben jó a döntetlen. A csapat a bemutatkozáson jelesre vizsgázott.

Nagyhalász SE–Nyírturai FC 7–0 (3–0)

Nagyhalász, 150 néző, v.: Gáspár.

Nagyhalász: Jakocska Cs. (Kmetz T.) – Turóczi Cs. (Nagy R.), Kiss G. (Szobonya P.), Boros I., Kóder L., Tóth Z., Horváth M., Szitai R., Nagy M. (Kádár A.), Mocsár Cs., Balogh N. Játékos-edző: Kiss Gábor.

Nyírtura: Fucsovics P. – Dankó D., Zsoldos T. (Láposi Sz.), Tóth Cs., Prihódszki Z. (González D.), Csobán B., Rátkai A. (Zsoldos P.), Miczi I., Rubóczki G., Milotai Z. (Panyi L.), Mezei B. (Pavelcsák N.). Edző: Tóth Mihály. Gól: Balogh N. 2, Szitai R. 2 (egyet 11-esből), Kiss G., Tóth Z., Nagy M. Kiállítva: Miczi I. (48. perc). Ifi: 5–3.

Kiss Gábor: – Végig magabiztosan irányítottuk a mérkőzést, megérdemelten győztünk.

Tóth Mihály: – Megmaradt a tavaly köztünk lévő kétosztálynyi különbség.

Vasmegyer SE–Rohod SE 5–1 (4–0)

Vasmegyer, 120 néző, v.: Major O.

Vasmegyer: Krompák Gy. – Farkas J. (Csombók Cs.), Tardi Zs., Dankó M., Lábas P., Bodó I. (Papp B.), Éles Cs., Bilecz J. (Samu L.), Iván Zs., Tóth Zs. (Makula G.), Farkas N. (Winkler A.). Edző: Bodó Attila.

Rohod: Papp J. (Kasza D.) – Balogh N. (Nagy I.), Sashegyi G., Ladányi D., Simák L., Tóth F., Dobronyi J. (Pataki S.), Szilágyi Z., Bencze M., Nyavádi S. (Király L.), Kézi B. (Zámbó Gy.). Megbízott edző: Barkasz Gergő. Gól: Tóth Zs. 2, Farkas N. 2, Éles Cs., illetve Tóth F. Ifi: 4–3.

Bodó Attila: – Hazai pályán hoztuk a kötelező győzelmet, gratulálok az ifik sikeréhez is.

Barkasz Gergő: – Jó hogy csak egyszer van falunap Rohodon, ez az eredmény várható volt.

Kék SE–Nyírkarászi KSE 3–4 (2–2)

Kék, 100 néző, v.: Szabó Z.

Kék: Himmer A. – Szabó M., Szabó K., Tóth G. (Kató Z.), Poór B., Tóth P., Erőss P. (Hegedüs L.), Kántor Z. (Csorba K.), Soós L. (Szurcsik G.), Csáki A., Ignácz G. (Szurcsik Z.). Játékos-edző: Minyin Vitalij.

Nyírkarász: Borkó J. – Jávor P., Tóth T. (Fecsku I.), Majoros I., Horváth J. (Mészáros M.), Mándoki R., Matyi A. (Kocserha G.), Rákóczi L., Ujj Gy., Tóth B., Till J. Játékos-edző: Matyi András. Gól: Csáki A. 2, Szurcsik Z., illetve Rákóczi L. 2, Till J. 2. Kiállítva: Tóth P. (44. perc). Ifi: 2–3.

Minyin Vitalij: – Egy jó csapat ellen ma ennyire voltunk képesek. Gratulálunk a nyírkarásziaknak.

Matyi András: – Kétgólos hátrányban, emberhátrányban egy emberként kezdtünk el küzdeni. Gratulálok minden játékosomnak.

Pátrohai LSE–Újdombrád SE 4–2 (4–1)

Pátroha, 150 néző, v.: Tordai.

Pátroha: Fintor S. – Plutyinszkij A., Almási Z. (Gulyás J.), Hamza A., Várnai R., Balogh I., Csikós A. (Horváth F.), Gráf L., Rácz S. (Tóbiás Sz.), Birku T., Bodnár G. (Hetei A.) Játékos-edző: Várnai Róbert.

Újdombrád: Sinka Gy. (Földi S.) – Szoboszlai B., Boros I. (Geri K.), Csombók Cs., Kernács József, Szölősi A. (Sipos J:), Ignéczi Cs., Farkas A., Balázs L. (Sinka D.), Sinka J. (Nagy T.), Lakatos Z. Edző: Fabók István. Gól: Balogh I. 2, Várnai R., Boros I. (öngól), illetve Lakatos Z., Csombók Cs. (11-esből). Kiállítva: Várnai R. (80. perc), Horváth F. (85. perc), illetve Sipos J. (80. perc). Ifi: 4–1.

Várnai Róbert: – Magyarázkodjanak a vesztesek! Én gratulálok csapatomnak, ellenfelünknek pedig további sok sikert kívánok.

Fabók István: – Sajnos nagyot hibáztam, mert a meccs elején nem vettem észre, hogy a játékosaim egyik fele pelánkát cserélt, a másik pedig nem tudta, hogy melyik öltözőbe kell bemenni. Ezért én szégyellem magam, és elnézést kérek.