2013.08.25. 20:41

Ilyen közegben nem biztos, hogy a labdarúgás a kedvenc szórakozás...

Tiszavasvári - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 2. fordulójának mérkőzéseit játszották a a hét végén.

Tiszavasvári–Nyírtelek 4–0 (2–0)

Tiszavasvári, 180 néző, v.: Darányi.

Tiszavasvári: Polgári L. (Susánszki) – Gál N. (Lakatos B.), Lengyel I., Daru I., Gyurján R., Bakos T., Bodnár A. (Fazekas V.), Nagy I., Nagy D. (Szolyka G.), Hegyesi I., Pethe G. Edző: Mirgai László.

Nyírtelek: Szabó Z. – Karasz G., Karasz L., Lukács G. (Papp R.), Künstler, Karaffa I., Márton P., Kovács T., Sarkadi Sz., Csernák I. (Kiss A.), Kriser Sz. Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Hegyesi S., Bodnár A., Nagy I., Fazekas V. (11-esből). Ifi: 4–1. (Tudósító: Hankó András)

Mirgai László: – Gratulálok a csapatnak, egyben az ellenfélnek is: volt tanítványom, Ember Roland előtt szép edzői pálya áll – ügyes társaságot hozott össze. A helyzetek alapján megérdemeltük a győzelmet, de a vendégek is jól játszottak a mérkőzésen.

Ember Roland: – Gratulálok a hazai csapatnak, és volt mesteremnek, Mirgai Lászlónak. Nagyon jól felkészített, taktikailag érett csapattól kaptunk ki. Kicsit túlzott a gólkülönbség, az első félidőben bent maradtunk az öltözőben, ekkor el is dőlt a meccs. A szünet után partiban voltunk, de ekkor is a hazaiaknak volt több helyzetük.

Kótaj–Nyírlugos 7–0 (5–0)

Kótaj, 100 néző, v.: Ésik I.

Kótaj: Cenki P. – Deák G., Hangácsi T., Kató Gy., Rácz R. (Gurcsák A.), Kovács P., Pólik T. (Tóth G.), Nagy B., Simon K. (Kornyai D.), Fekete Á., Guszti L. Edző: Révész Csaba.

Nyírlugos: Fehér G. – Illés Á., Illés G. (Horváth L.), Balogh N., Balogh L., Sándor Cs., Török Sz., Horváth J., dr. Bujáki T., Szilágyi Z., Danka Z. (Horváth J.). Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Rácz R. 4 (kettőt 11-esből), Pólik T., Fekete Á., Czenki P. (11-esből). Ifi: 9–0.

Révész Csaba: – Magabiztos győzelmet arattunk. A játékunkon viszont van még csiszolnivaló.

Ifj. Kavalecz Béla: – Egyszer minden csapat belefut egy ilyen vereségbe. Gratulálok a Kótajnak!

Nyírvasvári–Nyíribrony 1–0 (1–0)

Nyírvasvári, 100 néző, v.: Máté I.

Nyírvasvári: Aranyász T. – Karczub G., Lengyel L., Kovács Á., Szarka I. (Kocsis Z.), Kun K., Vonza F. (Kiss B.), Serbán T., Trencsényi P. (Serbán J.), Kósa B. (Habinyák M.), Peják M. (Angyal D.). Edző: Paulik János.

Nyíribrony: Nagy A. – Homonyik Cs., Bukta M., Imre L., Krsiton R., Konzili T., Nagy S., Tóth Zs. (Mizsák Cs.), Jóni I. (Törő J.), Galamb P., Víg Zs. (Suloman J.). Játékos-edző: Törő József. Gól: Trencsényi P. Ifi: 2–6.

Paulik János: – Fegyelmezett csapatjátékunk győzelmet eredményezett. Gratulálok játékosaimnak!

Törő József: – Több ziccert hibáztunk. Ehhez az ellenfél kapusa is hozzájárult. Rúgott gól nélkül nem lehet mérkőzést nyerni. Gratulálok az ellenfélnek!

Rakamaz–Ófehértó 3–2 (1–1)

Rakamaz, 100 néző, v.: Soós A.

Rakamaz: Gégény B. – Varga R., Galambosi Zs., Takács I. (Debróczki A.), Ballai Z., Gáspár L., Fedor A. (Kassai N.), Bárdos A., Glonczi D., Ponczók T., Galambosi G. Játékos-edző: Lelt József.

Ófehértó: Mudri A. (Stekler A.)– Pekács Zs., Géczi I., Sós G., Tóth P., Tóth A. (Kópis G.), Ruszinkó B. (Csoba D.), Fuziák L., Virtás A. (Simon K.), Király I. (Kertész D.), Szabó I. Edző: Vránszki Péter. Gól: Galambosi G., Ponzcók T., Bárdos A., illetve Virtás A., Sós G. Ifi: 11–2.

Lelt József: – Jó játékvezetés mellett, akadozó játékkal, gólkülönbség javítás helyett meg kellett elégednünk a minimális győzelemmel.

Vránszki Péter: – Van még munka bőven. Gratulálok a rakamazi csapatnak!

Levelek–Szakoly 1–1 (0–1)

Levelek, 150 néző, v.: Oláh G.

Levelek: Tuza L. – Svelta Z., Sipos J., Kozma B. (id. Majláth S.), Kiss L., Ruff L., Varga Z., Kiss D., Hedermann G., Hegedüs D. (Hadházi M.), Majláth S. Edző: Majláth Sándor.

Szakoly: Szobonya G. – Sárga L. (Kevert S.), Kiss A., Tóth P., Fodor T., Rubóczki J., Csire G., Kiss I., Kiss T., Madzin I., Máté G. (Vinnai K.). Edző. Madalina György. Gól:ifj. Majláth S. illetve Madzin I. Kiállítva: Svelta Z. (92. perc). Ifi: 2–0.

Majláth Sándor: – Gratulálok az idény jó kezdéséhez az ifi csapatnak. A második félidőben próbálkoztunk, és sikerült is egyenlíteni. További sok sikert a Szakolynak!

Madalina György: – Megpróbálok diplomatikus lenni, és úgy elmondani a véleményemet, hogy ne tűnjön magyarázkodásnak. Amit ma műveltek velünk, arra nincs jobb kifejezés, minthogy disznóság volt. Ezt a véleményemet a többi csapat érdekében mondtam el. Ha játékos lennék, nem biztos, hogy a labdarúgás lenne ilyen közegben a kedvenc szórakozásom.

Apagy–Nyírpazony 1–0 (0–0)

Apagy, 100 néző, v.: Henzsely.

Apagy: Kovács I. – Bedécs Gábor, Tar F., Korpás Z., Ragányi M. (Kovács Z.), Kiss Z. (Jakab P.), Szalka N., Kozák R., Bakró A., Orosz G., Bedécs Gergő (Soós D.). Edző: Szegfű Mihály.

Nyírpazony: Tóth Z. – Krakkó G., Sarkadi Zs., Kvaka Á., Takács G., Dankó G., Ladik S., Pécsi G., Paulik I. (Kocsis Z.), Csáki J. (Malamidesz L.), Somogyi G. (Damasiewiecz D.) Edző: Gyurovics Zsolt. Gól: Soós D. Ifi: 1–4.

Szegfű Mihály: – Értékes győzelmet arattunk egy jól játszó csapat ellen. A helyzetkihasználásunk még mindig a régi.

Gyurovics Zsolt: – Egész mérkőzés folyamán nyomást gyakoroltunk a hazai csapatra. A futball örök törvénye: hiába alakítasz ki számos helyzetet, ha nem tudod gólra váltani – így bejön a kilencvenedik perc után kapott talált gól. Folytatjuk tovább a játékunkat, és tovább kell fejlődnünk.

Terem–Napkor 3–3 (1–1)

Terem, 120 néző, v.: Nagy B.

Terem: Schupler Sz. – Molnár Sz. (Soltész M.), Téger I., Lehoczki R., Bégányi Zs., Pető G., Erdei Cs., Virág G., Szabó I., Szimuly G., Peres R. Edző: Berettyán Gábor.

Napkor: Gégény L. – Nagy D. (Vadicsku I.), Csákányos T., Pallai G., Nagy Á., Fekete Z., Csajkó J., Potyók J. (Somogyi L.), Daru R. (id. Fekete Z.), Orf F. (Gottfried P.), Kerekes M. (Csökmei I.) Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Gól: Peres R. 3 (mindhármat 11-esből), illetve Csökmei I. 2, Csajkó J. (tizenegyesből). Ifi: 4–5.

Berettyán Gábor: – Az első félidőben sok ziccert kialakítva nem tudtuk eldönteni a mérkőzést. A másodikban vért izzadtunk az egyenlítésért.

Id. Fekete Zoltán: – Idegenben, három kapott tizenegyessel nyerni nem egyszerű – nekünk csaknem sikerült. Itthagytunk két pontot. Büszke vagyok játékosaimra. A pénteki nyilatkozatok előtt nagyobb tiszteletet kérek a napkori csapat iránt.

Encsencs–Újfehértó 3–5 (3–3)

Encsencs, 70 néző, v.: Resán G.

Encsencs: Gáll I. – Küzmös R., Nagy T., Varjasi K., Tallódi L., Balogh D., Kósa R., Bíró Zs. (Szedlár J.), Milák A. (Pika R.), Sós S. (Bacsó R.), Szilágyi G. Edző: Szabó Sándor.

Újfehértó: Orosz L. – Pallai J., Fekete L., Csorba A., Mosolygó G. (Zámbó J.), Balogh I., Somogyi M. (Kiss G.), Szoták B. (Seres K.), Zámbó D. (Káposztnyák M.), Ábrám D. (Jenei Z.), Osikóczki I. Edző: Herczku János. Gól: Balogh D., Varjasi K. (11-esből), Szilágyi G., illetve Ballai J., Ábrám D., Osikóczki I., Kiss G., Baloh I. Ifi: 1–6.

Szabó Sándor – Nehezen vesszük fel a magasabb osztály ritmusát. Felőrölte az erőnket az egyenlítés, így a második félidőben felénk kerekedett az ellenfél.

Herczku János: – Megérdemelten nyertük a mérkőzést. Gratulálok a játékosaimnak! Jó iramú mérkőzésen, idegenben tudtunk nyerni egy sportszerű csapat ellen.

1. Tiszavasvári 2 2 – – 11–1 6

2. Nyírvasvári 2 2 – – 3–0 6

3. Szakoly 2 1 1 – 6–4 4

Napkor 2 1 1 – 6–4 4

Terem 2 1 1 – 6–4 4

6. Kótaj 2 1 – 1 8–2 3

7. Újfehértó 2 1 – 1 8–8 3

8. Rakamaz 2 1 – 1 4–4 3