2013.12.16. 10:49

Az Aranyé lett a megyei arany a VI. korcsoportban

Kerekes Tamás tanítványai végeztek az élen a fiú kézilabdázók megyei diákolimpiai döntőjében.

Kerekes Tamás tanítványai végeztek az élen a fiú kézilabdázók megyei diákolimpiai döntőjében.A nyíregyházi Arany János Gimnázium és Általános Iskola csapata nyerte a VI. korcsoportos diákolimpia megyei döntőjét, amely során a nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium csapata ellen 21–16-ra, a kisvárdai Bessenyei György Gimnázium legénységével szemben 18–10-re nyert. A körmérkőzés viadalon a második helyről döntő Zrínyi–Bessenyei meccset előbbi csapat 22–12-re nyerte.