2014.01.04. 17:23

Vége a csoportkörnek

Nyíregyháza - Vasárnap egyenes kieséses rendszerben folytatódik a Kelet-Magyarország-Eissmann Kupa.

Szombaton délután izgalmas meccsekkel zárult a a Kelet-Magyarország-Eissmann Kupa teremfocitorna csoportköre. A G-jelű négyesben a Szpari játékosai közül többen is pályára léptek. A sényői III. Félidőben Gengeliczki Gergő játszott a Kapacina-fivérek (Valér és Kevin) mellett, a Nyírség Copyban Törtei Tamás mellett a fiatalok, Fabu Márton, Sándor Dávid, Szathmári Sándor is játszott, a kapus pedig a jelenleg Budaörsön pallérozódó Hrabina Alex védte. Az utolsó meccsnek még nagy tétje volt, hiszen a Király Gold és az FBT esélyes volt a továbbjutásra, mivel döntetlen született, ez a Király Goldot legjobb harmadikként juttatta tovább. A két legjobb harmadik közül a Jánd 6 ponttal lépett tovább, a balkányi Aba FC (4-8) és a Király Gold (3-6) között a gólkülönbség döntött utóbbiak javára.

Vasárnap reggel tehát kieséses rendszerben folytatódik a torna, döntetlen esetén 3-3 kilencméterest rúghatnak a csapatok, amennyiben ez is iksz, akkoor az első hibáig folytatják.